dowolna

Mieszkania Gdynia Wielki Kack

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na zadbanym osiedlu. Otoczona lasami dzielnica charakteryzuje się nową zabudową, pełnym zapleczem handlowo - usługowym oraz licznymi terenami rekreacyjnymi. Osiedle jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

625 000 zł97 m² 6 449,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o walorach domu jednorodzinnego, przestronne i wygodne o powierzchni mieszkalnej 96,9m2 oraz pięknym, przynależnym ogrodzie z widokiem na panoramę Wielkiego Kacka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

363 794 zł72 m² 5 022 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie typu open space z balkonem i antresolą. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w listopadzie 2019 roku. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

309 941 zł61 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze z balkonem i antresolą. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w sierpniu 2020 roku. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

299 382 zł59 m² 5 075,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie open space. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w październiku 2019 roku. W pobliżu znajduje się popularna pętla trolejbusowa. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

378 909 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe typu open space z antresolą i balkonem. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w listopadzie 2019 roku. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia