dowolna

Mieszkania Gdynia Wielki Kack

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 400 zł40 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, pachnące czystością dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wielkim Kacku. Osiedle Fikakowo położone w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest miejscem gdzie z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siega

Wielki Kack,Gdynia

790 000 zł81 m² 9 794,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowoczesny a zarazem uniwersalny apartament 4 pokojowy jednopoziomowy. Niewątpliwe apartament jest bardzo starannie wykończony a przestrzeń w nim jest dobrze zagospodarowana. Od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

1 650 zł64 m² 25,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 64,4m2 w Gdyni na Wielkim Kacku. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Fikakowo. Znajduje się na wysokim parterze. Bardzo dobra lokalizacja: - blisko komunikacji miejskiej oraz obwodnicy, - punkty handlowo-usługowe, - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym - 65m2. Mieszkanie jest zlokalizowane w budynku z 2000 roku na Wielkim Kacku. Nieruchomość słoneczna - okna w położeniu południowy-zachód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

180 986 zł32 m² 5 669,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,92 m2. Lokal znajduje się na parterze, do którego przynależy ogródek ok. 40m2. Ekspozycja: północny zachód. W drugim etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

596 000 zł103 m² 5 786,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, bardzo atrakcyjne 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103 m2 plus 33 m2 na poddaszu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

274 903 zł58 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

W ofercie posiadam mieszkanie z otwartą przestrzenią oraz antresolą o powierzchni 57,85m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku trzykondygnacyjnym. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fikakowo

Fikakowo,Gdynia

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Jeśli lubisz po pracy spędzać czas w słonecznym mieszkaniu na 15-metrowym balkonie - to jest to właśnie miejsce. Gdynia Fikakowo. Rozświetlony słońcem salon z wyjściem na balkon. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fikakowo

Fikakowo,Gdynia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem o powierzchni 34 m2 w Gdyni na osiedlu Fikakowo. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym jak i handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

234 616 zł40 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe, 39,86 m kw. + zachodni balkon Nieruchomość mieści się w trzykondygnacyjnym budynku na 1 piętrze. Termin odbioru mieszkania : III kwartał 2020r. Spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

238 594 zł42 m² 5 670,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie parterowe ze sporym ogrodem, w ekspozycji południowo-wschodniej. Przestronne 2 pokoje 42,08 m kw. Odbiór III kwartał 2020r. Spokojna i cicha okolica, położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fikakowo

Fikakowo,Gdynia

2 150 zł71 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 71 m2 w dzielnicy Wielki Kack w Gdyni (osiedle Fikakowo). Znajduje się ono na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie doskonale zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Fikakowo

Wielki Kack,Gdynia

499 000 zł88 m² 5 659,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, trzech niezależnych pokoi, łazienki. niezależnego wc oraz ustawnego korytarza. Z salonu wyjście do dużego ogrodu (138,96 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Wielkim Kacku o pow.49m2. Mieszkanie znajduję na osiedlu "fikakowo" w budynku z 2002r.,deweloper Panorama. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

233 210 zł45 m² 5 130 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam mieszkanie z otwartą przestrzenią oraz antresolą o powierzchni 45,46m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku trzykondygnacyjnym. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

283 689 zł55 m² 5 130 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,30m2. Lokal znajduje się na parterze, do którego przynależą dwa ogródki. Ekspozycja: północny zachód, południowy - wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

248 754 zł48 m² 5 130,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie typu open space z antresolą, znajdujące się na drugim piętrze w trzy kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia użytkowa : 48,49 m kw. + balkon. Ekspozycja Południowo-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

289 982 zł58 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja jest położona na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość natury, a zarazem niedaleka odległość do centrum Gdyni daje nam ciszę i spokój po dniu pracy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

637 518 zł99 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

244 971 zł53 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

283 000 zł55 m² 5 177,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

327 110 zł76 m² 4 319,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

180 986 zł32 m² 5 669,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 31,92m z ogródkiem w ekspozycji północno zachodniej. Lokalizacja dla osób szukających spokoju i ciszy, jednocześnie dobrze skomunikowanym z centrum. Termin odbioru III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

329 433 zł60 m² 5 507,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

185 341 zł32 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na 1 piętrze w dwukondygnacyjnym nowoczesnym budynku. 31,78 m kw. z balkonem w ekspozycji zachodniej. Odbiór III kwartał 2020r. Spokojna i cicha okolica, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

234 616 zł40 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,86m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku trzykondygnacyjnym. Do mieszkania przynależy balkon. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

281 054 zł58 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

263 593 zł57 m² 4 643,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

517 952 zł81 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kacze Buki

Wielki Kack,Gdynia

298 944 zł55 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018