dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

569 000 zł40 m² 14 232,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

650 000 zł49 m² 13 238,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzechwy

Karwiny,Gdynia

519 000 zł48 m² 10 745,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni przy ul. Jana Brzechwy. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

669 000 zł64 m² 10 533,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie blisko lasu - Gdynia Karwiny, ul. Buraczana Idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie lub każdego, kto ceni codzienną wygodę, ciszę oraz świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 592 960 zł105 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38m2, leżące na parterze budynku z windą z lat 60 w dzielnicy Gdyni - Wzgórze św. Maksymiliana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Mieszkanie pod opieką firmy aaron - zarządzanie najmem nieruchomości - Najemcy gwarantujemy opiekę w okresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

590 000 zł36 m² 16 527 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

495 000 zł48 m² 10 399,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, zlokalizowane w Gdyni Oksywiu przy ul. Zielonej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

577 000 zł35 m² 16 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Słoneczne mieszkanie do wprowadzenia! Gdynia od lat przyciąga mieszkańców nowoczesnym stylem życia, rozwiniętą infrastrukturą i bliskością natury. Wśród jej dzielnic szczególne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krótka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - Gdynia Witomino Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

669 000 zł61 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym w świetnej lokalizacji (gdynia Witomino) Atuty mieszkania: - mieszkanie świeżo po generalnym remoncie - 4 oddzielne pokoje dające możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

665 000 zł59 m² 11 271,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie blisko skm i morza. Niewielkim nakładem można przearanżować na 3 pokoje. Doskonałe dla rodziny, pod wynajem lub jako mieszkanie wakacyjne. Zamiast przepłacać za kwatery czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orłowo,Gdynia

3 200 zł67 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem! Bezczynszowe, tylko czynsz najmu i opłaty licznikowe wg. zużycia! Lokalizacja Budynek położony w dogodnej lokalizacji przy ulicy Przebendowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

1 500 zł34 m² 44,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W golden gate! Na wynajem kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Witominie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

459 000 zł33 m² 13 993,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pośrednicy, proszę nie dzwonić! Mieszkanie w trakcie remontu, możliwość prezentacji od dnia 13.10. Pierwsze zdjęcie pokazuje jak mieszkanie będzie wyglądać po zakończonym remoncie. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja - Gdynia, śródmieście. Mieszkanie idealne dla singla, studenta. Bliskość do Wyższej Szkoły Morskiej, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Nieopodal dworzec pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 300 zł27 m² 84,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.10.2025 r.| DŁUGOTERMINOWO Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Słoneczne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27,2 m2, znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

2 750 zł39 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

320 000 zł16 m² 19 631,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe mieszczące się na 5 piętrze budynku wielorodzinnego z windą, wybudowanego w latach 80. Mieszkanie ma powierzchnię 16,30 mkw, jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze Dolne,Gdynia

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje I oddzielna kuchnia I blisko przystanek I możliwa inwestycja pod wynajem | mieszkanie: mieszkanie położone jest na parterze a jego powierzchnia wynosi 64m2. Czynsz letni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

499 000 zł40 m² 12 403,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowo, ul. Legionów. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne kawalerki na wynajem (3 lokale) Gdynia Redłowo / Kawalerka / Funkcjonalność / Wyposażenie / Blisko centrum i plaży Do wynajęcia (nowa inwestycja), oferujemy trzy komfortowe kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokoje | spółdzielcze-własnościowe | dobrze skomunikowane | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest dzielnicy Gdyni, jaką jest Chylonia. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

1 250 000 zł45 m² 28 039,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Z gdyńskim widokiem W pełni umeblowane | Przestronny | Wygodna przestrzeń dla rodziny | Centrum Gdyni | Bezpośredni widok na zatokę | balkon | Opcja inwestycyjna ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 107 000 zł123 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Lokalizacja: doskonała lokalizacja w ścisłym centrum handlowo-usługowym w Gdyni przy jednej z najruchliwszych i tętniących życiem ulic - ulicy Starowiejskiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

598 500 zł42 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bezpośrenio bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w Gdyni w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

380 000 zł30 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży jest słoneczna, wyremontowana kawalerka położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

529 000 zł39 m² 13 634 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowo, ul. Legionów. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu blisko lasu. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 54 m2, składające się 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

529 000 zł37 m² 14 305 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdyni. Idealne jako second home lub też inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

409 000 zł42 m² 9 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | do remontu | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42 m2 - Gdynia Witomino | 4. piętro | Do remontu Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

669 000 zł49 m² 13 681 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko w miocasa nieruchomości! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m , położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Dąbrowa,Gdynia

575 000 zł46 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, po generalnym remoncie, do natychmiastowego wydania nowemu właścicielowi. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego bloku mieszkalnego z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kamienna Góra,Gdynia

759 000 zł66 m² 11 484,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

| 3 pokoje | kamienica | blisko morza | poddasze | klimat | gdynia | kamienna góra | Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

500 000 zł48 m² 10 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kcyńskiej w Gdyni Chyloni Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, odzielna kuchnia oraz łazienka, - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mestwina

Orłowo,Gdynia

1 450 000 zł68 m² 21 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 399 000 zł64 m² 21 859,40 zł/m²

 

Piętro:2/3