dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

519 000 zł46 m² 11 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do remontu, przy ulicy Powstania Wielkopolskiego 111 w Gdyni, dzielnica Redłowo. Mieszkanie znajduję się na podwyższonym parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie na osiedlu zamkniętym o powierzchni ok. 35 m , położone w Gdyni Redłowie - w pasie nadmorskim, nieopodal Rezerwat Przyrody Kępa Redłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie w dobrym standardzie dla 6-9pracowników lub rodziny w Gdyni na ul. Świętojańskiej. - centrum miasta - blisko przystanek autobusowy i skm - blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w Gdyni, obłuże. W skład mieszkania wchodzi: osobna kuchnia z oknem z pełnym wyposażeniem łazienkę oddzielne wc oraz trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

515 000 zł47 m² 10 981 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,90 m2 z balkonem i cudownym widokiem na Zatokę od Półwyspu do Mierzei! Witomino! 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 z widokiem na Zatokę w Gdyni, witominie. Masz swoje łóżko lub kanapę? Jest możliwość wymiany tych mebli. Mieszkanie na 5-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

519 000 zł44 m² 11 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjecia z poprzedniej inwestycji uwaga trwaja prace remontowe na wczesnym etapie możesz wybrać detale kolory I fasony np. Kolor rodzaj: frontow,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

379 000 zł33 m² 11 551,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,81 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Cisowa, przy ul. Stokowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,40m2 w skład którego wchodzi: -salon o ekspozycji południowej -sypialnia -oddzielna kuchnia z możliwością otworzenia na salon -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie. Mieszkanie będzie dostępne od 01.12 Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów w stylu gdyńskiego modernizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

739 000 zł53 m² 14 041,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 53 m2 | widok na morze | loggia | po generalnym remoncie | Gdynia Centrum Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2, położone na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe 4-pok.mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 90m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w odnowionej i dobrze utrzymanej kamienicy z 1974r. Prywatne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio o powierzchni 49 m2 w kamienicy na ulicy Morskiej w Gdyni. Doskonałe dla 2 osób lub pod działalność gospodarczą. Wygodna lokalizacja: budynek usytuowany przy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

450 000 zł36 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 945,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Mieszkania idealne nie istnieją!" - taka teoria krąży wśród tych, którzy nie widzieli jeszcze mojego lokalu na Dreszera. 3 pokoje z osobną kuchnią, łazienką, wc i dużym balkonem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł67 m² 11 889,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! miasto Z morza I marzeń I taka właśnie jest gdynia. Śródmieście Gdyni oferuje nam cały wachlarz możliwości, zarówno tych kulturalnych, jak i edukacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

659 000 zł42 m² 15 735,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze Dolne,Gdynia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje I oddzielna kuchnia I blisko przystanek I możliwa inwestycja pod wynajem | mieszkanie: mieszkanie położone jest na parterze a jego powierzchnia wynosi 64m2. Czynsz letni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

450 000 zł38 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdyni, ul. Czerwonego Krzyża 9 Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow.37,80M2. Piętro 10 w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

849 000 zł71 m² 11 957,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Agencja nieruchomości Westate Gdańsk oferuje bardzo funkcjonalne i przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdynia Działki Leśne. Mieszkanie o powierzchni 71 m2 daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 10 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Cisowej. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

555 000 zł49 m² 11 909,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - gotowe do wprowadzenia, - 8. piętro z windą, - po remoncie, - piękny widok, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, ul. Morska 305, tylko 500 m od skm! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, bez dodatkowych kosztów i remontów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atuty Świetna lokalizacja - blisko centrum i obwodnicy Doskonała komunikacja: skm + autobusy Widok na las, panoramę Gdyni i morze Jasne, ciche i funkcjonalne wnętrze( Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

620 000 zł59 m² 10 437,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Iwaszkiewicza na Karwinach w Gdyni. Nieruchomość charakteryzuje wygodny i komfortowy rozkład, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się przy ulicy Skwer Kościuszki, w kameralnej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Wzg. Św. Maksymiliana przy ulicy Dąbrowskiego mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 79 m2 znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym budynku bez windy, zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Karwiny,Gdynia

819 000 zł74 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o przestrzeni i własnym ogrodzie, ale nie chcą rezygnować z komfortu mieszkania w bloku! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

649 000 zł59 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m , zlokalizowane w Gdyni Karwinach. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

880 000 zł74 m² 11 972,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

749 000 zł64 m² 11 703 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i dużym tarasem | Gdynia Dąbrowa, ul. Szafranowa 8 nieruchomość : Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

760 000 zł80 m² 8 957 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż - mieszkanie 4 pokojowe, gdynia Cisowa, ulica Chylońska. Mieszkanie - składa się z czterech oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz balkonu. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

735 000 zł47 m² 15 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta. To wyjątkowa propozycja dla tych, którzy marzą o nowoczesnej, komfortowej przestrzeni położonej w sercu tętniącej energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

498 000 zł43 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 43 m , 2-pokojowe z ogródkiem w Gdyni, mały Kack Położone na wysokim parterze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze Górne,Gdynia

509 000 zł60 m² 8 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdyni Pogórzu Górnym. Nieruchomość: - salon - Osobna Kuchnia - Łazienka z wanną - wc - Przedpokój - Duży Balkon przygotowany pod fotowoltaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Karwiny II,Gdynia

485 000 zł52 m² 9 344,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja atrakcyjna dzielnica Gdyni oddalona o 6 km od centrum z dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną: do przystanku kolei metropolitarnej około 1,2 km, do obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

515 000 zł36 m² 14 426 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie w centrum Gdyni w kamienicy, wynajmę samotnej osobie lub parze o spokojnym usposobieniu, oferta dotyczy 1 pokojowego mieszkania w stanie bardzo dobrym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij