dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni Z miejscem postojowym mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni oraz łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na parterze w kamienicy w Gdyni przy ul. Żmudzkiej Piętro domu, które jest do wynajęcia ma pow. 40 m2 i składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki Dom bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni z dwoma oddzielnymi pokojami i miejscem postojowm na ogrodzonym terenie mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdynia centrum***2-pokojowe, umeblowane mieszkanie***i piętro***2 balkony*** Ul. Abrahama. Dwa niezależne pokoje - każdy z balkonem, osobna kuchnia z oknem, łazienka z kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz trzypokojowego przestronnego mieszkania oddalonego spacerem od morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - doskonała lokalizacja (10 minut spacerem do morza i centrum), - dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 570,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Wzgórze Świętego Maksymiliana to wyjątkowa lokalizacja w sercu miasta usytuowana w pasie nadmorskim. Ta dzielnica Gdyni zachwyca swoim klimatem i elegancją. Bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okolica: - spokojna okolica Redłowo - 1,5km do centrum - 10 minut pieszo nad morze - 5minut pieszo do przystanków autobusowych - Bliskość sklepów (sieć, żabka, biedronka), apteki, osiedlowe sklepiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Działki Leśne,Gdynia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| wynajem | 3 osobne pokoje | balkon | słoneczne | blisko skm | działki leśne lokalizacja: nieruchomość położona jest praktycznie w samym centrum Gdyni. Dookoła pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz słonecznego, dwupokojowego mieszkania w Gdyni, w bliskim sąsiedztwie lasu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - wysoki standard wykończenia, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mam do sprzedania mieszkanie na parterze, podzielone na dwa lokale mniejsze w ścisłym centrum Gdyni. Posiadające wejścia niezależne z balkonu, od podwórka. Mieszkanie pierwsze posada sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

2 pokoje w Kamienicy na Wzgórzu Św. Maksymiliana Nieruchomość o pow. 45m2 znajduje się w 3 piętrowej kamienicy z lat 20tych, oraz składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

420 000 zł38 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dwupokojowego mieszkania z niesamowitym widokiem w centrum Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - wspaniała lokalizacja centrum Gdyni, - słoneczne, - piękny widok na zatokę, - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Grabówek,Gdynia

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 mieszczące się na 1 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Przybyszewskiego/ Gdynia Grabówek. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

360 000 zł23 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bardzo ciepłe mieszkanie z widokiem na przyszły deptak. Bardzo niskie koszty miesięczne! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne, od właściciela. Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Piłsudskiego 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

520 000 zł52 m² 9 912,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe , ścisłe centrum Gdyni. W maju wymieniono piony wodne, obecnie będzie dostępna ciepła woda miejska( junkersy do demontażu), już zamontowano licznik do wody ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Redłowo. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,43 m2 znajduje się na 6 piętrze 10 piętrowego budynku skąd rozpościera się bardzo piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

280 000 zł42 m² 6 679,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

360 000 zł53 m² 6 844,11 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w wieżowcu w Gdyni Obłuże przy ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Budynek dziewięciopiętrowy z roku 1976,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

569 000 zł69 m² 8 198,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Doskonałe dla Rodziny, idealne pod wynajem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- bardzo blisko Centrum Gdyni - 15 min. pieszo do ul. Świętojańskiej, 10 min. do dworca, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz gotowego mieszkania na Działkach Leśnych w Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - 5 minut pieszo do stacji skm, - bliskość terenów zielonych, - bliskość plaży - gotowe do wprowadzenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

610 000 zł43 m² 14 186 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni. Kamienica w doskonałej lokalizacji! W bezpośrednim sąsiedztwie do dyspozycji pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nietypowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni przy ulicy Olsztyńskiej, blisko gdyńskiego śródmieścia, ulicy Świętojańskiej, łatwy dojazd do obwodnicy trójmiasta. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł47 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, słoneczne i przestronne, po remoncie. Idealne dla osób, którym zależy na zamieszkaniu na spokojnym osiedlu, z widokiem na zieleń, blisko sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

415 000 zł60 m² 6 915,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w Gdyni na Cisowej z widokiem na las! Mieszkanie o pow.60,01m2 składa się z: trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Dwie duże sypialnie (jedna z garderobą) od strony Świętojańskiej, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł48 m² 13 499,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,15 m2, zlokalizowane przy ul. Świętojańskiej w Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 270 000 zł73 m² 17 397,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gdynia miasto niegdyś portowe, dzisiaj utrzymujące się na samym szczycie listy miejsc w których zadowolenie z życia jego mieszkańców jest najwyższe. Śródmieście zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Chylonia,Gdynia

235 000 zł17 m² 14 004,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia - Chylonia. Wyremontowana kawalerka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

314 000 zł32 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieuruchomości Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku - Gdynia Oksywie. Budynek Budynek mieści się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

989 999 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Klimatyczne 3 Pokoje Blisko Centrum Gdyni To nie jest zwykłe mieszkanie z kominkiem, widokiem na zatokę i 10 minutowym spacerem do centrum czy Dworca. To całe piętro w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nieruchomość skierowana do inwestorów zajmujących się wynajmem. Nie jest to oferta na tzw. szybkiego flipa. Inwestycja długoterminowa. Zakup za gotówkę. Wartość rynkowa nieruchomości przed remontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie - duże 2 pokoje z balkonem w centrum Gdyni, blisko morza. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, doskonale skomunikowane, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł45 m² 13 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni przy ul. Kopernika! Idealna lokalizacja, kameralna i bardzo pożądana - nieopodal centrum. Doskonały punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szukasz gotowej inwestycji w centrum Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - niepowtarzalny design, - każdy z poziomów może być wykorzystywany jako odrębne mieszkanie, - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem od 09.2022 do 30.06.2023r. Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 43,7m2 w Śródmieściu Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

320 000 zł41 m² 7 787,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pok. o powierzchni 41 m2 w dzielnicy Gdynia Dąbrowa przy ul. Sojowej. Nieruchomość położona na wysokim parterze budynku III- piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

759 000 zł62 m² 12 144 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Śródmieście w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 62,5m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W biurze honey home! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 mieszczące się na parterze 4 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Stefana Ramułta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie z widokiem na morze na 6 piętrze w sześciopiętrowej kamienicy w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego. Najem 2 000 zł, kaucja 2 000 zł,.