dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny,Gdynia

636 636 zł63 m² 10 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Karwiny,Gdynia

639 000 zł63 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż słoneczne 3 pokoje w Gdyni Karwiny. Składa się z: salonu z wyjściem na loggie Przestronnej kuchni 2 sypialni Łazienki Wc Korytarza Piwnicy W całym mieszkaniu parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni Śródmieście w centrum miasta. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka, najem wyłącznie długoterminowy na zasadach najmu okazjonalnego. 34m2, pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie jest wyposażone (pralka, lodówka, piekarnik, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne dwa pokoje w Gdyni Witominie. Składa się z: salonu Kuchni Sypialni Łazienki Korytarza Mieszkanie po remoncie. Niskie Opłaty: lato 450zł, zima 650zł + prąd Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Babie Doły,Gdynia

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję pod najem krótkoterminowy. Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże Leśne,Gdynia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

469 000 zł46 m² 10 120,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia Pustki Cisowskie! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 499 000 zł131 m² 11 442,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 113,4 m2 Kamienica Kamienica posadowiona jest na ogrodzonej działce 364 m2, wybudowana w latach 30-tych, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40,6 m2 - Gdynia, witomino. Mieszkanie składa się z: - sypialni z łóżkiem - Salon z balkonem - Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł32 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu kawalerkę w pełni umeblowaną w samym centrum Gdyni jednak w cichej lokalizacji. Mieszkanie jednostronne - okna z wystawą na zagospodarowaną zieleń od Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

539 000 zł44 m² 12 194,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 44,2 m - Gdynia, działki Leśne, ul. Śląska 51 Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

605 000 zł53 m² 11 415,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, stworzone dla małej rodziny 2 plus 1 Dla kogo? Mieszkanie jest wręcz idealne dla małej rodziny 2+1, a pies będzie tu równie szczęśliwy jak domownicy. Dużo światła, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, zlokalizowane w Gdyni Oksywiu przy ul. Zielonej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

1 950 zł31 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek, ul. Beniowskiego W ramach ceny możliwe doposażenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z: korytarz z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

469 000 zł51 m² 9 187,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja tylko U nas Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu na kredyt oraz przez obywateli spoza ue. 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe przytulne mieszkanie z oddzielną kuchią i łazienką, idealne dla samotnej osoby lub pary. W pełni umeblowane, agd - pralka, zmywarka, piekarnik Bliskość przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witomino. Po zdjęcia, zapraszam do kontaktu Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w niskim 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

449 000 zł47 m² 9 456,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko W mio casa tylko U nas Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy - tuż przy lesie, przy ul. Podgórskiej w Gdyni. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawna

Witomino,Gdynia

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m - Gdynia Witomino, ul. Stawna Zadbane mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

649 000 zł48 m² 13 663,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe 1,5 km od morza - Wzgórze św. Maksymiliana | Gdynia ul. bp. Dominika | 44,87 m | 4 piętro z 5 Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę w ścisłym Centrum Gdyni położoną na trzecim piętrze kamienicy bez windy. Mieszkanie jest całkowicie odmalowane. W pokoju mieści się nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

769 000 zł70 m² 11 033 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z oddzielną kuchnią | II piętro | balkon | świetna lokalizacja Szukasz przestrzeni dla rodziny, wygodnego mieszkania, a może inwestycji pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się na ostatnim 4-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w bloku , z miejscem na parking zabezpieczonym szlabanem. Lokalizacja mieszkania na Wzgórzu świetego Maksymiliana z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z kawalerką na wynajem w Gdyni. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: mieszkanie położone zaledwie 5 minut pieszo do skm, szybki dojazd do Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i bardzo praktyczne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m2, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej, w świetnym punkcie komunikacyjnym - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

899 000 zł112 m² 8 930,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem na mieszkanie oraz prowadzenie działalności w jednym miejscu w świetnej lokalizacji (gdynia Redłowo) Atuty nieruchomości Bezczynszowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

515 000 zł59 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Gdyni, działki Leśne. Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Dąbrowa,Gdynia

629 000 zł58 m² 10 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia Dąbrowa, ul. Kameliowa 1a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

U nas Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na las, gdynia Cisowa Na sprzedaż posiadamy mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze, na ulicy Owsianej, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

519 000 zł36 m² 14 537,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w fantastycznej lokalizacji w Gdyni! Idealna nieruchomość inwestycyjna jak i do mieszkania. Do remontu. Stan prawny: pełna własność. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Horyda

Pogórze Górne,Gdynia

987 000 zł85 m² 11 611,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem, przyziemie, budynek handlowo-usługowy. Mieszkanie zlokalizowane w budynku w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Pogórze Górne o powierzchni 85 m2 wraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij