dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

915 000 zł60 m² 15 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze w 10-kondygnacyjnym budynku z windą, zlokalizowanym przy ul. Mściwoja w centrum Gdyni. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,8 m , zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Witomino-Radiostacja. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

535 000 zł63 m² 8 498,81 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widok na morze | 3 niezależne pokoje | Balkon | 59,5 m2 | Gdynia Obłuże |piwnica 3,45m2 Szukasz mieszkania z klimatem, światłem i widokiem, który robi wrażenie każdego dnia? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Duże, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni. Znakomita lokalizacja pod względem dostępu do terenów rekreacyjnych takich jak: morze, bulwar, dworzec kolejowy (w zasięgu 800m), zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

660 000 zł53 m² 12 547,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - w sąsiedztwie Świętojańskiej Atuty: - możliwość zakupu przez cudzoziemców - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, - idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

638 000 zł67 m² 9 536,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Gdynia Obłuże.Czteropokojowy lokal o powierzchni 66,9 m2 z otwartą kuchnią o przyjaznej ekspozycji północ - południe.Piętro 3 z 4. Budynek z roku 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł59 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy! Gdynia Śródmieście! 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Do budynku przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

740 000 zł50 m² 14 949,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja! Świetna lokalizacja w rozsądnej cenie! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w sercu Gdyni. To idealne miejsce dla osób chcących poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: - salonu - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

489 000 zł42 m² 11 783,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Ikara na Babich Dołach w Gdyni. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na duży balkon, przestronna sypialnia, mała garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

499 000 zł41 m² 12 053,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe, przytulne o fantastycznym układzie pomieszczeń. Do wejścia od zaraz. Powierzchnia 41,4m2 + 2,04m2 piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

459 000 zł53 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z nową windą. Układ pomieszczeń: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Stare Obłuże,Gdynia

459 000 zł51 m² 9 035,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Umowa przedwstępna Na sprzedaż 2-pokojowe, ponad 50-metrowe mieszkanie przy ulicy Płk Stanisław Dąbka na gdyńskim Obłużu. To bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają mieszkania do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia. Mam do wynajęcia mieszkanie w Gdynia Witomino ul. Nauczycielska o powierzchni 41,96 m . dwupokojowe, kuchnia, łazienka, korytarz. W korytarzu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Kawalerka 23 m2 w Gdyni, działki Leśne. Dostępna od 20.03.2026 r. Mieszkanie składa się z: - pokoju, - łazienki z prysznicem - kuchni, przechodnej Mieszkanie w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

559 000 zł52 m² 10 708,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - idealna okazja inwestycyjna! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie narożne, położone w ścisłym centrum Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Dąbrowa,Gdynia

619 000 zł58 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia Dąbrowa, ul. Kameliowa 1a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

3 300 zł67 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem! Bezczynszowe, tylko czynsz najmu i opłaty licznikowe wg. zużycia! Lokalizacja Budynek położony w dogodnej lokalizacji przy ulicy Przebendowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

449 000 zł49 m² 9 074,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Swarzewskiej w Gdyni - dzielnica Chylonia, doskonale skomunikowanej części miasta, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972