dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

879 ogłoszeń

2 200 000 zł77,75 m² 28 295,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Największe atuty Prestiżowa inwestycja Alvarium w Gdyni Redłowie Autorski projekt wnętrza przygotowany przez pracownię Conceptownia 78 m bardzo funkcjonalnej przestrzeni: 3 pokoje + spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:27/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Penthouse W sea towers Z pełnym widokiem na miasto Sea Towers | Widok na miasto i Ostatnie piętro | 3,8 m wysokości | jedyny na piętrze | Miejsce w hali garażowej | Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 233 zł75,81 m² 20 646,79 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy - 12 miesięcy Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. Świetne położenie w centrum miasta, obok ulicy Świętojańskiej plaży i zatoki. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

3 432 884 zł122,62 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 90,82 m2 w ekspozycji wschodnio-południowej zlokalizowane na 15 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Gdynia Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na wysokim parterze nowego budynku z windą. Jasne, spójne wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł200 m² 3,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

700zł netto to cena za miesiąc od osoby już ze wszystkimi opłatami! Obiekt nawet na 28 osoby dla pracowników, studentów czy firm i obcokrajowców o powierzchni ok 200m2 w Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

514 859 zł50,18 m² 10 260,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,83 m² 10 219,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż cesja praw do 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze budynku z 2025 r. z windą w otoczeniu natury, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 426 zł67,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie - mieszkanie 4 pokojowe, możliwość zakupu Komórki i Hali Garażowej lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

3 520 000 zł159,91 m² 22 012,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament o powierzchni 160 m w sercu Gdyni - Rezydencja Plac Kaszubski, blisko morza. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament w ekskluzywnej inwestycji Rezydencja Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 309 zł68,65 m² 8 875,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (68,65 m - powierzchnia ścian 2,42 m = 66,23 m pow. użytkowa) narożne, na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł95,35 m² 19 402,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: apartament znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni - Orłowie, która słynie z bliskości morza, plaży i terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy Hotel.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,62 m² 18 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort, prestiż i bliskość morza Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 61,62 m , położony w samym sercu Gdyni - przy ul. Żeromskiego, niedaleko plaży i Mariny.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 999 zł83,44 m² 33 557,03 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament Z widokiem na zatokę W samym sercu gdyni. Widok na Zatokę | Wysoka jakość wykończenia | Apartamentowiec | Hala garażowa ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł115 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Nowe, nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod okiem architekta o pow. 115m2 w Gdyni na Małym Kacku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne osiedle "apartamenty na Polanie". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56 m² 10 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,9 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.