dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

873 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

304 998 zł39 m² 7 840,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Gdynia Centrum, budynek wybudowany w 2008r. W pobliżu Centrum Handlowego Batory, centrum Kwiatkowskiego. Spacerem około 5 minut do Skweru Kościuszki, bulwaru, portu, plaży, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na spokojnym osiedlu położonym w pięknej okolicy na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Umeblowane, w korytarzu i w mniejszym pokoju szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

380 000 zł71 m² 5 352,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowy apartament z antresolą do natychmiastowego zamieszkania, położony w kameralnym budynku w zacisznej lokalizacji przy lesie o powierzchni użytkowej 54 m2. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

422 500 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zlokalizowane w nowopowstającym kompleksie dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych (12 mieszkań) usytuowanych w bardzo cichym i spokojnym miejscu. Niedaleko usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

417 690 zł77 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe, niższe ceny! Mieszkanie na iip. o pow. 77m2 na sprzedaż w Gdyni przy ul.Starodworcowej (na załączonym planie lokal M9) w budynku mieszkalno - usługowym z 2010r. , wys. 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

365 500 zł43 m² 8 515,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- uwaga! - atrakcyjna lokalizacja, korzystna cena! - ścisłe centrum Gdyni, zarazem spokojne miejsce, osłonięte od miejskiego szumu. Nowy, solidnie wykonany budynek, apartamentowiec oddany w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

598 500 zł95 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż wstrzymana- rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi ofertami. Nowe, niższe ceny! Mieszkanie dwupoziomowe na iiip. o pow. 95m2 na sprzedaż w Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

405 578 zł95 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe, atrakcyjniejsze ceny! Mieszkanie dwupoziomowe na iiip. o pow. 95m2 na sprzedaż w Gdyni przy ul.Starodworcowej (na załączonym planie lokal M12) w budynku mieszkalno - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

420 000 zł102 m² 4 121,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Penthouse zajmujący całe trzecie piętro nowowybudowanego budynku Villa Leśna Skarpa. Ten przestronny apartament składa się z pokoju dziennego o powierzchni 32,78 m2, aneksu kuchennego 8,90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

320 000 zł78 m² 4 121,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowa cena! Atrakcyjne mieszkanie, do wykończenia, w nowym budynku Villa Leśna Skarpa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 17,80 m2 i 12,63m2, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

310 000 zł85 m² 3 640,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowa, niższa oferta cenowa tylko 310.000 zł za 85 m2 mieszkania, miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę lokatorską. Oferujemy nowe mieszkanie, do dowolnej aranżacji na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł99 m² 10 111,30 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament w najwyższym w Polsce budynku - Sea Towers w Gdyni. Wspaniała lokalizacja w samym sercu Gdyni, nad morzem; z okien tego apartamentu mieszczącego się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie Mieszkanie położone na Karwinach 1 , w bardzo dobrym miejscu, w bezpośredniej bliskości Orłowa, sopotu i obwodnicy Trójmiasta. Miejsce jest kameralne, bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 700 zł64 m² 26,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu Panoramy na Karwinach. Salon z aneksem kuchennym 28m2 meble kuchenne i sprzęt agd. 2 sypialnie 15 i 14m2.Całość gustownie wykończona.Spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 199 000 zł99 m² 12 135,60 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

2 470 zł67 m² 36,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[bez prowizji] - ogłoszenie prywatne - Dzielnica: wiczlino Ulica: s. Filipkowskiego Nowo wybudowany blok (2011 rok) - Parametry techniczne mieszkania: ilość pokoi: 3 metraż: 67 m2 piętro: parter taras:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam,szukamy współlokatorki do 2 pokojowego,eleganckiego mieszkania.W wyposażeniu znajduje się zupełnie nowa lodówka,zmywarka,zabudowa kuchenna,pow mieszkania 52m.posiada również miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł101 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu Agata Białek Przepiękne mieszkanie na ulicy Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Osiedle zamkniętę i strzeżone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 250 zł53 m² 23,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w nowoczesnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia Sokółka. Lokal o pow. 53 m2, składający się z: sypialni, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 950 zł118 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

pośrednik odpowiedzialny Agata Białek kaskada redłowska - zespół 4 budynków o różnej ilości pięter, usytuowany między Al. Zwycięstwa, ul. Lutycką i ul. Legionów w Gdyni-Redłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Wielki Kack,Gdynia

299 000 zł48 m² 6 176,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Nowa niższa cena! Funkcjonalne mieszkanie na strzeżone i osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim o praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na wysokim parterze.Ulica spokojna o niewielkim ruchu samochodowym.Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.Obok wszystkie sklepy w tym Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 200 zł82 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne, komfortowo wykończone mieszkanie, w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni. Atutem nieruchomości jest ciekawy rozkład pomieszczeń, garderoba, oraz bliskość Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł76 m² 26,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w nowym, kameralnym budownictwie (tylko 6 mieszkań w budynku) na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Do mieszkania przynależy duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

239 000 zł61 m² 3 912,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w budynku Villa Leśna Skarpa. Mieszkanie na drugim piętrze, składa się z dwóch sypialni 18,31 m2 i 10,59 m2, łazienki 4,58 m2, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m. Mieszkanie jest w pełni umeblowane ze sprzętem agd oraz rtv o bardzo dobrym standardzie. Lokal znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia od września dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m. Mieszkanie jest w pełni umeblowane ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelplińska

Leszczynki,Gdynia

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Niezwykle interesująca oferta sprzedaży 2.pokojowego mieszkania położonego w prestiżowym zespole budynków osiedla 'Zofija'. Lokalizacja nie wymaga specjalnej rekomendacji, łączy w sobie to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huzarska

Redłowo,Gdynia

894 000 zł80 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Nowa cena! gdynia redłowo. Do kupienie bardzo luksusowe mieszkanie w apartamentowcu, nad samym morzem, w otulinie lasu. Apartament jest nowy i nigdy nie był zamieszkiwany. Zaaranżowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sępia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

545 000 zł106 m² 5 141,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe na 2 piętrze o powierzchni 106m2 z garażem.Cena garażu 25 tyś nie jest wliczona w cenę mieszkania. Poziom pierwszy to pokój dzienny z aneksem 47,86m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pośrednik odpowiedzialny Agata białekdoskonała lokalizacja na Działkach Leśnych. Nowe osiedle. Spokój i zieleń w centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie : środki komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Piękne 2 pokojowe mieszkanie w nowym i eleganckim osiedlu Orłowska Bryza. Wszystko jest wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

535 600 zł82 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabówek

Grabówek,Gdynia

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie w Gdyni Grabówek w tbs-ie, ma funkcjonalną garderobę i balkon. Lokalizacja bardzo dobra w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia