dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

575 000 zł48 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo! Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu ekskluzywną nieruchomość znajdującą się w dobrze rozwijającej się dzielnicy Gdynia Pogórze. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Redłowo. Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Margo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. Części wspólne apartamentowca wykonane są w bardzo wysokim standardzie. Wokół budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

719 000 zł69 m² 10 435,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 wyjściami na balkon na nowym, kameralnym osiedlu Chwarzno Polanki w stale rozwijającej się zachodniej części Gdyni. Osiedle na całej swojej długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góralska

Gdynia,pomorskie

629 000 zł54 m² 11 656,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

O inwestycji Kameralna inwestycja blisko centrum miasta Gdynia. Góralska 26 to połączenie nowoczesności z przytulnym zaciszem. Sam budynek ma trzy kondygnacje mieszkalne oraz garaż. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

574 672 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie deweloperskie na nowoczesnym osiedlu o ciekawej architekturze w zabudowie czterokondygnacyjnej. Mieszkanie 2 pokojowe + 2 garderoby (9,21m2 i 4,73m4), które mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 46m w dzielnicy Mały Kack na zamkniętym osiedlu. Doskonale skomunikowane(większość trolejbusów, połączenie z Rumia, sopotem ),blisko pkm , plaża w Orlowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

543 696 zł58 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie deweloperskie na nowoczesnym osiedlu o ciekawej architekturze w zabudowie czterokondygnacyjnej. Mieszkańcy tej inwestycji otrzymają możliwość wyposażenia mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

513 996 zł59 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

528 571 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

528 571 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

549 480 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

535 770 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

573 398 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje + 2 garderoby (mogą być sypialniami) Nowe mieszkanie deweloperskie na nowoczesnym osiedlu o ciekawej architekturze w zabudowie czterokondygnacyjnej. Mieszkańcy tej inwestycji otrzymają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

504 730 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

519 847 zł51 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

632 000 zł39 m² 16 339,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieścić się będzie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie, położona jest także przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

460 000 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje w Nowym Budownictwie Na Grabówku Mieszkanie: 2 pokojowe po remoncie zostało urządzone w nowoczesnym stylu, o łącznej powierzchni 36,8 m2. Składa się z: - przedpokoju 8,7 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

528 482 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

528 482 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

526 524 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

553 146 zł59 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 470 000 zł45 m² 32 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Sea Towers. Niebanalnie atrakcyjna lokalizacja. Sea Towers znajduje się kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej, w centrum miasta, pozwala mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

574 672 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

535 770 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 990 000 zł91 m² 21 820,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament położony na osiedlu Rezydencja Redłowo, urządzony w nowoczesnym stylu, ze słonecznym balkonem i zapierającym dech widokiem na Kępę Redłowską. Ogromnym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

526 524 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

522 000 zł33 m² 16 002,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieścić się będzie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie Inwestycja jest położona przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

526 524 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

1 149 000 zł118 m² 9 737,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowy soft loft (118m2) na trzecim piętrze w apartamentowcu z 2018roku w fort forest - Gdynia Wiczlino! Dwa miejsca w hali garażowej, ochrona! Fort Forest - osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

505 495 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

509 464 zł59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

555 264 zł58 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

5 999 000 zł158 m² 38 028,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Fenomenalny penthouse na ostatnim piętrze o pow.157,75m2 w samym sercu Gdyni w prestiżowym apartamentowcu "TRANSATLANTYK" na Placu Kaszubskim. Budynek z dwoma windami z 2010r.