dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

650 000 zł50 m² 12 871,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, tuż na granicy z Gdynią przy ul. Śliwińskiego. Nieruchomość usytuowana na III - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

600 000 zł62 m² 9 724,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m - ul. Rumska , Gdynia Przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,6 m + kom lok 2,1 m2, położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 420 000 zł50 m² 28 292,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: kameralna nowoczesna inwestycja, apartament wybierany jako jeden z pierwszych, doskonałe nasłonecznienie i z każdej strony las! Lokalizacja: mały Kack i Bernadovo to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

12 900 zł227 m² 56,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 227,4 m2 zlokalizowany w Gdyni, w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra przy ul. Sienkiewicza, usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,0 m z przeszklonym balkonem z widokiem na patio i las, na 3 piętrze z windą w budynku na osiedla Silva - Działki Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Wielki Kack,Gdynia

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 75 m2 na drugim piętrze apartamentowca w Gdyni, mały Kack ul. Strzelców. To ciekawie i nowocześnie zaprojektowane wnętrze, o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

5 500 zł78 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament znajduje się w samym sercu Gdyni. To miejsce, które spełni oczekiwania zapewniając nowoczesne wnętrze, najlepszą lokalizację i bliski dostęp do plaży miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

702 641 zł50 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Gdyni - Twoje miejsce blisko natury i miasta ? Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,01 m z balkonem, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

1 066 155 zł84 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu lasu! Przedstawiamy Państwu ekskluzywny 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,62 m położony na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 58 m2 usytuowane na V piętrze w VI piętrowym budynku mieszkalnym oddanym do użytku w 2017 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

880 550 zł79 m² 11 211,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na nowoczesnym i zielonym osiedlu, które łączy komfort życia z doskonałą lokalizacją. Bliskość głównych tras Trójmiasta (obwodnica, trasa Kaszubska) oraz wygodne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Mały Kack, przy ul. Strzelców 7. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

450 615 zł39 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 30 m2 w nowoczesnym stylu w Gdyni, mały Kack. Mieszkanie znajduję się w nowym budynku Solano z 2024 r. W pełni umeblowane i jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kolibki,Gdynia

1 990 000 zł106 m² 18 713,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Szukasz przestronnego apartamentu w inwestycji premium w gdyńskim Orłowie? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - kameralna inwestycja - fantastyczna lokalizacja w pasie nadmorskim Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

489 400 zł39 m² 12 564,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Weekendowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Kawalerka 18 m2 w nowoczesnym stylu w Gdyni, mały Kack. Mieszkanie znajduję się w nowym budynku Solano z 2024 r. W pełni umeblowane i jeszcze nie zamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

418 315 zł36 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

999 999 zł49 m² 20 259,30 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania fantastyczny, przestronny apartament w samym sercu gdyńskiego Redłowa. Inwestycja dedykowana miłośnikom życia blisko natury oraz centrum miasta! Inwestycja posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

431 955 zł34 m² 12 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Foresteria to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grabówek,Gdynia

708 800 zł47 m² 14 982 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nową inwestycję o nazwie "toro" , która powstaje w niedalekiej odległości od Śródmieścia Gdyni , ulicy Wąsowicza 8. Jest to nietuzinkowy, przepięknie zaprojektowany budynek.