dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

384 753 zł41 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji! Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji - Gdynia Pogórze. Zaciszne miejsce otoczone zielenią idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

799 000 zł113 m² 7 059,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny, elegancki apartament - przestronne wnętrze o loftowym charakterze, doskonale sprawdzi się jako wygodne mieszkanie w mieście. Apartament znajduje się w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w części dzielnicy przylegającej do terenów centrum handlowego (obi, media Markt, deichmann i inne). W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

732 240 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż fantastyczny apartament w samym sercu gdyńskiego Redłowa i sąsiedztwie zatoki. W skład apartamentu o powierzchni 45,20 m2 wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

441 924 zł39 m² 11 469,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Posiadamy w ofercie mieszkania i domy w całym Trójmieście, różne metraże, ceny, lokalizacje, także zawsze znajdziemy coś dla Ciebie. Napisz wiadomość co Cię interesuje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo o wyższym standardzie 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie mieści się w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie połączenie komfortu mieszkania z lokalizacją. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku blisko centrum Gdyni. W sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe, gastronomiczne, rozrywkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

629 000 zł59 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż ustawne, oryginalne, przestronne dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Chwarzno Sokółka, z dużym ogródkiem i komórką lokatorską. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzone i wyposażone, wygodne i doskonale zlokalizowane. To atuty oferty dla Klienta dbającego o swoje potrzeby. Do spokojnego wypoczynku niezbędne są przyjazne warunki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinowa

Pogórze Górne,Gdynia

2 090 zł42 m² 49,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i tanie w utrzymaniu mieszkanie z ogrodem w Kosakowie blisko Gdyni, blisko morza i plaży. Salon z aneksem, stołem jadalnianym na 4 osoby. Zabudowa kuchni pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu altus w Gdyni Redłowie. Budynek z 2012r., z ochroną, recepcją i windą. Nieruchomość o pow. 43m2 składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mały Kack,Gdynia

690 152 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest pięknie zlokalizowane, na kameralnym osiedlu w Gdyni na Małym Kacku. Osiedle składa się z dwóch trzypiętrowych budynków. W ramach inwestycji powstał wewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mały Kack,Gdynia

690 152 zł54 m² 12 813,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja jest jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych tej części miasta. Architektura osiedla oparta na gdyńskiej elegancji, wewnętrzna, prywatna przestrzeń, nowoczesne rozwiązania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dragonów

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie położone w Małym Kacku w dzielnicy Gdyni. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku gdzie znajduje się pare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Kamienna Góra,Gdynia

3 200 zł44 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dzielnica Kamienna Góra doskonałe to połączenie dwóch kontrastowych oblicz Gdyni. Z jednej strony szumiący oddech Bałtyku, z drugiej tętniące życiem, prężnie rozwijające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

690 152 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję piękne, dwustronne mieszkanie na osiedlu w malowniczej scenerii. Atutem mieszkania oprócz funkcjonalnego układu i dwustronnej ekspozycji jest przestronny taras. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

690 152 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wielka promocja! było: 710 857 ,- zł jest: 690 152 , - zł Do plaży około 8 minut! Ta inwestycja jest jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych tej części Gdyni. W promieniu zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oksywie

Oksywie,Gdynia

375 000 zł32 m² 11 897,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | wysoki standard | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

592 698 zł48 m² 12 353 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,98m2,mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy w cenionej przez Gdynian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o wysokim standardzie. Urządzone w sposób nawiązujący do morskiego klimatu. Czyste, przestrzenne i harmonijne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - dwupokojowy apartament na osiedlu zamkniętym Fort Forest. Polecam Państwa uwadze piękny apartament usytuowany na ostatnim (trzecim) piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Cz. Niemena na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 45m2 w Gdyni na Małym Kacku przy Parkowej. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym budynku z 2009r. i jest jedynym mieszkaniem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

659 000 zł57 m² 11 464,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam Państwu do zaoferowania całkowicie nowe mieszkanie 3-pokojowe wykończone przy użyciu materiałów wysokiej jakości oraz wyposażone w sprzęty z górnej półki. Nieruchomość nie była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fleszarowej-Muskat

Karwiny,Gdynia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę, 48m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, winda, miejsce postojowe w cenie. Budynek z 2015 roku Balkon z widokiem na las 9,3 m2 Samodzielne miejsce postojowe w podziemnej, wentylowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuśnierska

Obłuże,Gdynia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2021 r. Teren budynku ogrodzony i monitorowany. W skład mieszkania wchodzi: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

763 668 zł47 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdynia Redłowo, al. Zwycięstwa Położenie: - skm Redłowo 600 m - Przystanki trolejbusowe 200 m - ppnt i Centrum Nauki Experyment 300 m - Kępa Redłowska 900 m - Plaża 1,5 km -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

599 000 zł51 m² 11 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.50,9m2 w Gdyni na Oksywiu przy ul.Australijskiej na os.Gdyńskim w środku lasu. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Obłuże

Obłuże,Gdynia

698 999 zł67 m² 10 412,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem do pracy, garażem oraz ogródkiem z wiatą grillową. Położone jest ono w miejscowości mosty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł49 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, niższt czynsz najmu! komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I miejscem postojowym! Mieszkanie pięknie wykończone i świetnie zorganizowane. Otwarty pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

657 624 zł50 m² 13 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie o metrażu 49.61m2, mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

525 000 zł44 m² 12 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na pograniczu Leszczynek i Chyloni o powierzchni 43.6m2. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w budynku Albatros z windą z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

804 734 zł63 m² 12 853,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie o metrażu 62.61m2, mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

690 152 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie w inwestycji/gotowe do odbioru Gdynia Mały Kack Mieszkanie o powierzchni 53,70m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym (31 m2) sypialni (11,49m2) łazienki (5,25m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | blisko morza | spokojna okolica| wysoki standard | gdynia oksywie | nadmorskie tarasy lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w budynku Silver House w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze od strony południowej, jest bardzo słoneczne. Lokal składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Orłowo,Gdynia

575 000 zł33 m² 17 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oak hill nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Gdyni Orłowie, oddane w stanie deweloperskim do własnego wykończenia. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 175 703 zł92 m² 23 760 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z roku na rok nieruchomości w Redłowie osiągają wysokie wyniki wartości rynkowej i gwarantują atrakcyjne stopy zwrotu z inwestycji. To tutaj toczy się biznesowe życie miasta.