dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Chylonia,Gdynia

314 000 zł30 m² 10 466,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | 10 minut do skm | do własnej aranżacji | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 417,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Helskiej w Gdyni Dane nieruchomości: - forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, - rodzaj budynku: wieżowiec, - położenie: parter w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Leszczynki,Gdynia

360 000 zł36 m² 9 972,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz funkcjonalnego i dobrze skomunikowanego 2 pokojowego mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: - doskonale skomunikowana lokalizacja - zaledwie 15 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

949 593 zł82 m² 11 545,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania 4 pokojowego, usytuowanego na 3 piętrze nowego budynku z windą. Znajduje się na nowym osiedlu w rozwiniętej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Wiczlino,Gdynia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Felińskiego 1 Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, trzypiętrowego bloku z 2018 rok. Mieszkanie posiada miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

505 559 zł38 m² 13 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Gdynia Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone na 2. piętrze inwestycji w Gdyni. To wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Witomino,Gdynia

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe, 48 m2 , po remoncie , zlokoalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdynia Witomino. Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek, ul. Beniowskiego W ramach ceny możliwe doposażenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z: korytarz z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

860 000 zł58 m² 14 930,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż - Gdynia Redłowo, ul. Legionów 107, osiedle Zielone lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie | Gdynia Wielki Kack, ul. Waleriana Szefki 15D mieszkanie Mieszkanie położone na wysokim parterze, o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

1 292 782 zł76 m² 17 052,90 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w doskonałej lokalizacji w Gdyni - najszczęśliwszym mieście w Polsce wg Instytute for Quality of Life (2024).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Wyszukane, oryginalne wyposażenie, * Miejsce postojowe oraz piwnica do dyspozycji, * Bliskość do przystanków komunikacji miejskiej, * Przestronne, słoneczne mieszkanie, * Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| 3 pokoje | słoneczne | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | cisowa | lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najlepiej rozwiniętych i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

470 000 zł60 m² 7 859,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie blisko morza - idealne pod inwestycję! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m , usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 48 m w Gdyni (działki Leśne) jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych dzielnic miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grabówek,Gdynia

360 000 zł36 m² 9 944,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni- grabówku. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł26 m² 73,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka o pow.25.9m2 w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym bloku na 4-piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka 38m2 z osobną kuchnią w Gdyni. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji - w pobliżu przystanki autobusowe i trolejbusowe, a spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosko

Obłuże,Gdynia

689 000 zł60 m² 11 407,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferta 3 pokojowego mieszkania po remoncie w Gdyni na Obłużu przy ul.Stanisława Kosko MIESZKANIE Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Wiczlino,Gdynia

597 500 zł62 m² 9 637,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera bez prowizji i pcc! Kup bez ukrytych kosztów! Nie współpracujemy z pośrednikami! Gdynia Chwarzno-Wiczlino - Tylko 15 minut do centrum Gdyni, 20 minut do Sopotu - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wiczlino,Gdynia

473 000 zł51 m² 9 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wiczlino,Gdynia

375 000 zł35 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

740 324 zł61 m² 12 182,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3- pokojowe mieszkanie (60,77 m2) z własnym ogródkiem (24 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,77 m2, posiada ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

669 000 zł57 m² 11 675,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży ciekawe, ładnie urządzone, jasne i przestronne mieszkanie z atrakcyjnym rozkładem pomieszczeń. Znajduje się ono na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze Górne,Gdynia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas! mieszkanie 3 pokoje | pierwsze piętro | spółdzielcze-własnościowe | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Pustki Cisowskie,Gdynia

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym w spokojnej okolicy. Atuty nieruchomości: - nowocześnie wykończone - po remoncie generalnym - nie zamieszkiwane od remontu - doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 850 zł26 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Redłowo, jednej z cenniejszych i najbardziej zielonych części Gdyni. Tuż obok: las rezerwatu przyrodniczego Kępa Redłowska. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Chylonii z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. [mieszkanie] Przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na ostatnim piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Grabówek,Gdynia

1 950 zł22 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem na długi termin kawalerka zlokalizowana przy ul. Morskiej 108. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wszystkie meble i sprzęty są nowe. Powierzchnia mieszkania to 22m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

899 000 zł69 m² 13 046 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Gdynia Chwarzno, ul. Krauzego 10b mieszkanie Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o metrażu 68,91 m2 z czego tylko 48,44 m2 jest wpisane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

305 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 30,5 m na parterze 4-piętrowego bloku z lat 60. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. W skład nieruchomości wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

775 561 zł66 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni Przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji w Gdyni. To propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

735 000 zł43 m² 17 213,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ul. Władysława Wagnera w Gdyni Chwarzno-Polanki Dane nieruchomości: - rodzaj budynku: blok, - położenie: 2 piętro w 3 piętrowym budynku, - pomieszczenia: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osada Kolejowa

Leszczynki,Gdynia

315 000 zł30 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest kompaktowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane w spokojnej części Gdyni - Leszczynki. Nieruchomość wyróżnia się nietypowym układem - oprócz mieszkania do.