dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

798 ogłoszeń

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W dzielnicy gdynia dąbrowa, dostępna od zaraz lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,36 m² 15 081,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dogodnej lokalizacji: gdynia, obłuże, ul. Płk. Stanisława Dąbka 167 B. Oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, ale ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł51,13 m² 10 756,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 51,13 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,80 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 07.04.2026 r. Możliwość oglądania od 02.04.2026 r. Winda. Piwnicy brak. Balkon z widokiem na las. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia - lodówka z zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł100 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, gdynia - Karwiny. Lokalizacja: ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,90 m² 11 626,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 7. piętrze przy ul. Wielkokackiej 14. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, ciemnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł56,41 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,04 m , położone w centrum Gdyni bez windy. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok., umeblowane mieszkanie w Orłowie blisko CH KLIF. Do wynajęcia jest duże, umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Olchowej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł37 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł83,55 m² 10 281,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m z dwoma balkonami i tarasem. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m położone przy ul. Chylońskiej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m z loggią (4,66 m ), położone na 13. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł36,01 m² 10 552,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko W biurze magic house nieruchomości Mieszkanie dostępne od zaraz! Witam serdecznie, oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 36.01m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł66,78 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! tylko W naszym biurze! atuty: - lokalizacja, - funkcjonalny układ pomieszczeń - Osobna kuchnia - Mieszkanie po generalnym remoncie - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gdyni Grabówek ul. Okrzei. Piętro 2 z 4 z budynku z lat `60 z cegły. Powierzchnia mieszkania 50m2: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł51,19 m² 11 037,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - trzypokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 507 zł34,67 m² 12 734,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,10 m² 10 998,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W magic house! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z windą - Gdynia Oksywie, 59,10 m - słoneczne, 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,45 m² 11 392,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 085 460 zł100,42 m² 40 683,73 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,60 m² 11 790,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac - Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej - Budynek i klatka schodowa są.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97,50 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie z antresolą 97,5 m gotowe do wydania od zaraz w pełni wyposażone w meble i sprzęty agd niezamieszkałe dwustronna ekspozycja, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 986 zł45,78 m² 28 418,22 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,46 m² 13 449,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W hali garażowej łączna cena nieruchomości to 819.000 zł LOKALIZACJA Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł74,44 m² 11 337,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 74,44 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 175 zł33,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 000 zł35 m² 10 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,88 m² 10 676,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, - miejsca parkingowe przy budynku, - piwnica, - słoneczna ekspozycja, - bliskość komunikacji i infrastruktury, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 535 zł37,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.