dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

909 000 zł61 m² 14 901,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych Gdyńskich dzielnic w pobliżu Kępy Redłowskiej i morza. Mieszkanie o powierzchni 60,9 m2 usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze, w budynku z przełomu lat 70 i 80 w dzielnicy Działki Leśne tuż przy Dworcu Gdynia Główna. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.37m2. Budynek z 2021r. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

509 000 zł63 m² 8 079,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni (pogórze) o pow. 63 m2. Z salonu i kuchni widok na morze. Generalny remont. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł43 m² 10 039,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chylońskiej 201 (chylonia). Bardzo blisko stacji skm gdynia cisowa (600 m) I parku. Bezpośrednio od właściciela. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawna

Witomino,Gdynia

469 000 zł43 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Stawnej (witomino). Bardzo blisko do centrum. Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Zapraszam serdecznie (tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 410,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: gdyńskie Witomino jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo -usługowa. Nieruchomość doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

495 000 zł44 m² 11 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Interesujące, dwupokojowe mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku w centrum Gdyni. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkola, szkoły, ośrodek zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Redłowo,Gdynia

655 000 zł53 m² 12 358,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Redłowo. W zasięgu 5 minut pieszo znajdują się: szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej, apteka, plac zabaw. Słoneczny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiklinowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.46m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną, osobne wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł54 m² 44,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią na parterze w zadbanym trzypiętrowym budynku z 2000r. Na mieszkanie o powierzchni 53.5m2 składa się jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

500 000 zł46 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku oddanym w 2004r. przez Hossę, os. "Tarasy Gdyni".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

589 000 zł49 m² 12 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa oferta tylko W mio casa! szybki termin wydania! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 - pokojowe w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdyni Oksywie. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

3 000 zł81 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Dąbrowa mieszkania do wynajęcia ul. Oliwkowa, 3 duże pokoje w mieszkaniu dwupoziomowym z antresolą -> idealna przestrzeń do mieszkania dla osób pracujących w domu a wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni na pograniczu leszczynek/chyloni przy ul.Opata Hackiego o powierzchni 40 m2. Mieszkanie znajduje się na nowym kameralnym osiedlu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cechowa

Oksywie,Gdynia

799 990 zł85 m² 9 389,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 85,2m2 z ogrodem (77,7m2) zlokalizowane w Gdyni, obłuże. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

1 999 zł52 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! 38zł/m2, idealna propozycja dla pary, duży balkon, 2 pokoje, nowoczesne, wyposażone. Jeśli cenisz sobie bliskość zieleni otaczającej Cię na co dzień i świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże Górne,Gdynia

450 000 zł46 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, korytarza, wc, łazienki i zamkniętej kuchni z oknem. Salon, sypialnia, pokój dziecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Patio Róży,Gdynia

1 000 000 zł88 m² 11 350,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękne, kompletnie wyposażone mieszkanie w budynku na osiedlu Patio Róży, wybudowanym w 2017 roku przez dewelopera Hossa. Lokalizacja: osiedle Patio Róży znajduje się w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

699 000 zł70 m² 10 027,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkania dla rodziny w świetnej lokalizacji - Gdynia Wiczlino! 69,71 m2/ 3 pokoje/ Gdynia ul. Stanisława Filipkowskiego/ Doskonały stan techniczny Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Mały Kack,Gdynia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie z niesamowitym widokiem na panoramę miasta, las i zatokę! Zlokalizowane w spokojnej okolicy z pełnym zapleczem usługowo-handlowym w odległości ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

419 000 zł41 m² 10 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Starogardzkiej (chylonia). Bardzo blisko stacji skm: - gdynia chylonia (900 m), - gdynia leszczynki (900 m), bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie W gdyni babie doły mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 45m2, które usytuowane jest na III piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

939 000 zł52 m² 17 906,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 3 pokojowe Z super widokiem (przy dobrej widoczności jest widok na zatokę), mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, dwustronne, idealnie nadaje się na wynajem długoterminowy bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

500 000 zł46 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91m2, położone wśród bloków o podobnej architekturze. Zespół budynków współtworzy ciche i spokojne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 850 zł46 m² 40,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 46,23m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje,oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Leszczynki,Gdynia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym punkcie lokalizacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Kcyńskiej 8 (chylonia). Bardzo blisko stacji skm gdynia chylonia (850 m). Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwaszczyńska

Karwiny,Gdynia

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o pow. 36m2 w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku. Budynek zadbany, dobrze utrzymany. Przyjazne otoczenie wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

449 000 zł44 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne mieszkanie z nie zależnymi pokojami, doskonałe do zamieszkania dla rodziny a także inwestycyjnie!. Doskonała lokalizacja: -przystanek autobusowy (linia 22,26,2,30,141,203, -1 minuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 990 zł28 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dzielnica Kamienna Góra doskonałe to połączenie dwóch kontrastowych oblicz Gdyni. Z jednej strony szumiący oddech Bałtyku, z drugiej tętniące życiem, prężnie rozwijające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

569 999 zł65 m² 8 782,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję ofertę 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Ta nieruchomość to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

2 300 zł53 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,8m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie znajduję się na 8-piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek zadbany, dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow.44m2 w Gdyni na Wiczlinie na os.Wiczlino Ogród. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu. Budynek Hossy z windą z 2017r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

549 900 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania w centrum Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - i piętro, - wspaniała lokalizacja, - słoneczne, - samo serce Gdyni. Mieszkanie: na sprzedaż słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chylonia

Chylonia,Gdynia

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie z pięknym widokiem, o powierzchni 53 mkw w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni jaką jest Chylonia. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

2 199 zł52 m² 42,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc! Jeśli cenisz sobie bliskość zieleni otaczającej Cię na co dzień i świetną komunikację z całym trójmiastem, to.