dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

435 000 zł47 m² 9 243,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Chylońskiej, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 47,06 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł67 m² 10 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chwarzno-Wiczlino Patio Róży ul. Zaruskiego, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego -> idealna przestrzeń dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dostępne w bezpiecznym kredycie 2%. Pod wynajem 5 pokoi, gdynia okolica portu Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnie pod wynajem to jest to oferta idealna dla Ciebie. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno,Gdynia

749 000 zł78 m² 9 602,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny blisko lasu! Rodzinna, spokojna okolica ulokowana między lasami Parku Krajobrazowego. Osiedle jest nowoczesne, pełne zieleni z rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Pogórzu mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Powierzchnia 63 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

415 000 zł39 m² 10 734,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie W zeszłym roku przeszło generalny remont! od czasu remontu niezamieszkałe! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,66 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

995 000 zł94 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży przestrzenne i słoneczne mieszkanie położone w kameralnej zabudowie ulicy Starodworcowej w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). Lokalizacja: otulina lasu, bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Duże mieszkanie 4-pokojowe z balkonem tuż przy lesie. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Niemal z każdego okna - naturalny obraz lasu. Powierzchnia: 79,50 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

427 000 zł36 m² 11 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: - jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Miasta Gdynia - mieszkanie po generalnym remoncie - nowe sprzęty kuchenne na gwarancji - atrakcyjna, świetnie skomunikowana, zurbanizowana okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Duże mieszkanie 4-pokojowe z balkonem tuż przy lesie na ulicy Sojowej Gdynia Dąbrowa. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Niemal z każdego okna - naturalny obraz lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podana cena jest już ze wszystkimi opłatami! Wynajem od 01.09 do 31.06.2024r. Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Pogórze Górne,Gdynia

529 000 zł69 m² 7 683,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Pogórzu o pow. 62,9m2. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym budynku na 4-piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

1 800 zł33 m² 54,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz | długoterminowo Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kurpińskiego 11f - Gdynia Cisowa. Blok IV piętrowy bez windy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe na Chyloni w Gdyni. Budynek: 10-piętrowy blok z 1983 roku. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za dobry. Wejście do klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

449 000 zł63 m² 7 138,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjna, nowa oferta tylko W mio casa! Prezentujemy Państwu na sprzedaż ustawne, komfortowe. 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na port znajdujące się w dzielnicy Gdynia Pogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o niezwykle funkcjonalnym układzie pomieszczeń zlokalizowane na ul. Kcyńskiej. Mieszkanie do generalnego remontu o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karwiny,Gdynia

394 400 zł40 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje świetnie skomunikowane - Gdynia, karwiny! Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Oksywie,Gdynia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

449 000 zł67 m² 6 711,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w dzielnicy Gdynia Pogórze. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

770 000 zł67 m² 11 504,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowa oferta widoczna tylko w Mio Casa! Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, znajduje się w uroczej dzielnicy Gdynia Grabówek, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

930 000 zł62 m² 14 942,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Apartament - 3 duże pokoje z widokiem na Zatokę. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni w Śródmieściu, doskonale skomunikowane, 12 minut pieszo do przystanku skm, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje | słoneczne | przytulne| dobrze skomunikowane | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni na Obłużu. Lokalizacja ta charakteryzuje się bliskością terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

719 000 zł63 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zalety : - Ustawny układ pomieszczeń, - wyremontowany budynek, - ogrzewanie z miasta, - trzystronna ekspozycja (zachód, wschód, południe), - blisko plaży i centrum, - bardzo duża piwnica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

679 000 zł67 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta idealna dla rodzin. Komfortowe I przytulne mieszkanie Z ogródkiem I tarasem. Możliwy kredyt bk2%! Przestronne, bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

349 000 zł40 m² 8 813,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem i samodzielną garderobą. Budynek w otoczeniu zieleni, oddalony od ulicy Morskiej, obok znajduje się plac zabaw i dużo miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

449 000 zł56 m² 8 056,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie całkowicie umeblowane o powierzchni 55,73 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Grabówek. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

319 000 zł35 m² 8 993,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty - doskonale skomunikowane - słoneczne - idealne pod inwestycję lokalizacja: nieruchomość znajduje się na granicy świetnie skomunikowanych dzielnic Małego Kacku i Redłowa. W zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferta dotyczy bardzo ładnego i praktycznego, prawie 80 metrowego, 4-pokojowego mieszkania w Gdyni Dąbrowie na ulicy Sojowej. Znajduje się ono na drugim piętrze, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze Dolne,Gdynia

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze Dolne - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Gdyni Pogórze Dolne, ul. Żeliwna, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

563 068 zł47 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,55 m2 znajdujące się w świetnie położonej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Okolica cieszy się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł38 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, najem długo terminowy. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na III piętrze XI piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa - Mnóstwo zieleni w okolicy - Miejsca parkingowe przed blokiem - Bliskość centrum - Dwustronna ekspozycja - pełne wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

- oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 51,94 m2 w centrum miasta, 10 min do morza - - Gdynia Śródmieście - - Oferta na wyłączność - Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

650 375 zł63 m² 10 346,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,86 m2 znajdujące się w popularnej dzielnicy Gdyni - Dąbrowa. Okolica cieszy się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszczynki,Gdynia

584 920 zł46 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,29 m2 znajdujące się w świetnie położonej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Okolica cieszy się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

385 000 zł27 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem, wyposażona w system smart. Położona w Gdyni Oksywiu na osiedlu Nadmorskie Tarasy. Sprawdzi się dla singla, pary lub pod wynajem. Atuty: - smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, dzielnicy Wielki Kack, vis a vis karwiny 3. Lokal posiada przynależne miejsce parkingowe w garażu oraz piwnicę. W pobliżu znajduje się;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni, w dzielnicy Obłuże! Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 38 m2 usytuowany jest na czwartym piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

455 000 zł46 m² 9 842,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz klimatycznego i przestronnego mieszkania w Gdyni - Pustki Cisowskie? Idealnie trafiłeś! atuty: - 3 pokoje, - dwa oddzielne pokoje, - gotowe do zamieszkania, - po remoncie, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszczynki,Gdynia

697 893 zł64 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,98 m2 znajdujące się w świetnie położonej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Okolica cieszy się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną.