dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 990 zł34 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwu pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34 m2 znajduje się na piątym piętrze w budynku 5 piętrowym w Śródmieściu w Gdyni, zlokalizowane jest 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Chyloni przy ulicy Gniewskiej. Najem Czynsz najmu 2 300 zł, kaucja 2 000 zł. Opłaty czynszowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

597 000 zł47 m² 12 778,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni przy ul. Konwaliowej 14: - idealna lokalizacja, - mieszkanie po generalnym remoncie, - przestronne mieszkanie. Mieszkanie (35,3 m2) po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł45 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już, najem długoterminowy. Słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 , zlokalizowane na IV piętrze IV piętrowego budynku w spokojnej części Chyloni. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

2 700 zł53 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, 2 sypialnie 9m i 8 m oraz salon ok 20m położone niedaleko ul Morskiej przy Estakadzie Kwiatkowskiego na parterze w 10p bloku. W pobliżu biedronka, żabki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orłowo,Gdynia

670 000 zł31 m² 21 916,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokalizacja na gdyńskiej mapie, sadyba orłowska! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

535 334 zł51 m² 10 540,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,79 m2, nasłonecznione wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwu pokojowe umeblowane mieszkanie w cichej części Gdyni. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, zabudowanej kuchni z sprzętem agd oraz łazienką. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem, doskonały układ, zielona okolica, 63 m2 na parterze wraz z komórką lokatorską. Lokalizacja: gdynia ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 102 to doskonała lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Karwiny,Gdynia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fajne mieszkanie na wynajem długoterminowy. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku. Posiada oddzielne wejście z dodatkowym korytarze. Dużym atutem mieszkania jest słoneczny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.47 m2 mieszczące się na 3 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej/ Gdynia Cisowa. Ostatnia linia zabudowy co oznacza, że jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

410 000 zł38 m² 10 846,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witominie! Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

630 000 zł76 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! mieszkanie 75,9 m2 + duży strych 33 m2 + duża piwnica 8,5 m2 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdynia Oksywie. Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji nadające zarówno do wygodnego mieszkania pod inwestycje. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

539 000 zł43 m² 12 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży gustownie urządzone mieszkanie 2 pokojowe. Wykończone w dobrym standardzie, o ekspozycji wschodniej. Położone na pierwszym piętrze budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o powierzchni 37,8m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, pokój z szafą, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku mieszkalnego zlokalizowanego przy ulicy. Stefana Okrzei. Budynek został wybudowany w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

629 000 zł46 m² 13 824,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne Mieszkanie na Wzgórzu Maksymiliana: doskonała Lokalizacja i Wygoda Codziennego Życia! Mieszkanie: dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,5 m . Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

394 000 zł38 m² 10 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie ok. 38m2, na 1 piętrze położone w Gdyni Chyloni, które składa się z: salonu Sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki Przedpokoju Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

2 150 zł40 m² 54,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, czyściutkie, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Fikakowie. Składa się z odrębnej sypialni umeblowanej w rozkładaną sofę, szafę ubraniową , witryny oraz regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierów

Witomino,Gdynia

3 700 zł84 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w sercu świetnie skomunikowanego z Trójmiastem Witomina. Ta spokojna, gdyńska dzielnica oddalona jest od centrum Gdyni o 6 minut, od Sopotu o 9 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os.Morskim w Gdyni na Pogórzu o pow.45m2. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

- rezerwacja - lokalizacja! praktycznie centrum gdyni - widoki! - bardzo atrakcyjne I spokojne miejsce - blisko /100m/ Trójmiejski Park Krajobrazowy, spacerem - blisko centrum miasta /np. 400m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Bernadowo,Gdynia

4 000 zł93 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na bernadowie/małym Kacku. Mieszkanie znajduję się na strzeżonym, zamkniętym z ochroną osiedlu "cadena Park ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zlecenie prowadzi anna bożejko tel. 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na wynajem! Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

629 000 zł42 m² 14 834,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo atrakcyjna oferta, nowość tylko W biurze mio casa! Redłowo to piękna i spokojna dzielnica Gdyni, położona zarówno blisko centrum miasta jak i terenów zielonych. Mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55m2 w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

465 000 zł43 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! Lokal (42,60 m2) składa się z salonu, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

360 000 zł42 m² 8 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zalety nieruchomości: - 10 minut do stacji skm - 4 minuty pieszo do przystanku autobusowego - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 300m min. szkoły, sklepy, dom handlowy, fryzjer, dentysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

549 000 zł54 m² 10 073,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z nowym ogłoszeniem sprzedaży mieszkania na osiedlu Dąbrowa w Gdyni, ul. Szafranowa. W galerii zdjęć, znajdują się projekty/wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 990 zł34 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na piątym piętrze w budynku 5 piętrowym w Śródmieściu w Gdyni. 1000 metrów do Bulwarów Gdyńskich, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł75 m² 9 357,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja, pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Piękne, II poziomowe, 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na prezentację, aby poczuć klimat tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

4 200 zł117 m² 35,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament, tzw. soft loft o powierzchni 117 m2 położony na 3 piętrze w budynku z 2014 wybudowanym przez Hossę Osiedle Patio Róży w Gdyni przy ul. Gen. Mariusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

550 000 zł34 m² 16 238,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w modernistycznej kamienicy, w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Świętojańskiej, w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

489 000 zł49 m² 9 959,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie do trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnym otoczeniu bukowego lasu, w miejscu w którym natura, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

450 000 zł60 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam zadbane 3 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowym bloku mieszkalnym z lat 1970-tych. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze i zostało ładnie urządzone: drzwi wewnętrzne porta, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

789 000 zł88 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne trzypokojowe mieszkanie z możliwością utworzenia czwartego pokoju. Dodatkowo 2 miejsca w hali garażowej i komórka lokatorska. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

660 215 zł51 m² 12 998,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,86 m2, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 49m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje; jeden z szafą w zabudowie, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

457 172 zł40 m² 11 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 2 pokojowe doświetlone od wschodu w stanie deweloperski.