dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Leszczynki,Gdynia

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Horyzonty Gdyni, przy ul. Bronisława Dembińskiego w dzielnicy Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia - Gdynia Śródmieście, ul. Bema 27 miejsce parkingowe w cenie najmu! ? Lokalizacja: gdynia Śródmieście, ul. Józefa Bema 27 - ścisłe centrum Gdyni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł36 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Mieszkanie o pow.36,02m2 w Gdyni na pograniczu Cisowej/Chyloni. Znajduję się w 4-piętrowym budynku na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 229 000 zł82 m² 27 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy apartament w kameralnym budynku z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy, położony na prestiżowym osiedlu Nowe Kolibki. Nieruchomość Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwinisławy

Fikakowo,Gdynia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia nowocześnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Bosmańskiej w dzielnicy Gdynia - Oksywie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

3 200 zł48 m² 66,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m , znajdujące się przy ulicy Leśnej w Gdyni (mały Kack). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni! 5 min do morza! * Gdynia Śródmieście, ul. Batorego * Powierzchnia: 45 m * 2. piętro | Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

329 000 zł25 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25 m | widok na port | 11 piętro | Gdynia Obłuże Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana w Gdyni Obłuże przy ul. Stolarskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł59 m² 42,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, położone w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

1 950 zł31 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek, ul. Beniowskiego W ramach ceny możliwe doposażenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z: korytarz z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Wielka okazja na rynku nieruchomości! Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w Gdyni Witominie - idealne dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości! Dla pozostałych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł53 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 52.57m2 Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,57 m2. Dwupokojowe mieszkanie o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, położone na 4 piętrze z windą Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

7 800 zł103 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy 4-pok.apartament w WATERFRONT o pow.102,7m2 z loggią(11,9m2). Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży - Nowe mieszkanie 67 m w inwestycji solano, gdynia lokal : Na sprzedaż nowoczesne, 67-metrowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, nowe, nigdy niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

590 000 zł42 m² 14 152,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie Gdynia Redłowo Przestrzeń, w której elegancja spotyka się z komfortem. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,69 m2, które pierwotnie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 przy ul. Bzowa 1 w Gdyni. Nieruchomość: lokal składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

989 000 zł64 m² 15 453,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Redłowo, przy ul. Korczaka. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście | ul. Władysława IV Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , położone w samym centrum Gdyni idealne dla 1 - 2 osób. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

699 000 zł63 m² 11 137,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> rezerwacja < przedmiotem sprzedaży jest zadbane, funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,76 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym III piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rtęciowa

Pogórze Dolne,Gdynia

550 000 zł63 m² 8 744 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Pogórze Dolne. Lokalizacja zapewnia codzienny komfort życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno,Gdynia

2 200 zł43 m² 51,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla pary - salon z przestronnym aneksem kuchennym oraz sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą w zabudowie na całą ścianę. W łazience wanna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 000 zł74 m² 24 340,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament Z dwoma balkonami W kameralnym budynku Nowoczesny apartament z dwoma balkonami | Kameralny budynek | Wysoki standard wykończenia | System nagłośnienia | Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie | Gdynia Wielki Kack, ul. Waleriana Szefki 15D mieszkanie Mieszkanie położone na wysokim parterze, o przemyślanym układzie.