dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

897 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

679 000 zł62 m² 10 951,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przepiękne mieszkanie w centrum Gdyni, gotowe do zamieszkania i dostępne od ręki! Mieszkanie o metrażu 62m2 znajduje się w kamienicy przy ul. Śląskiej 33, na 4 piętrze. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Возможность покупки квартиры гражданами Украины и Беларуси без дополнительных документов. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Do wynajęcia apartament 2-pokojowy w budynku Art Deco, w samym sercu Gdyni. Z miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie umeblowane, wprost do wejścia. Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

350 000 zł29 m² 12 237,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 1- pokojowe z oddzielną, widna kuchnią o powierzchni 28,60 m2, usytuowane na 2 piętrze budynku, położone na pograniczu dzielnic Działki Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze Górne

Pogórze Górne,Gdynia

509 000 zł63 m² 8 092,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy wyremontowane, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m kw. i bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeliwna

Pogórze Dolne,Gdynia

558 000 zł60 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze Dolne - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Gdyni Pogórze Dolne, ul. Żeliwna, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najlepszy widok, najbardziej pożądany apartamentowiec, w samym centrum. Lepszej oferty nie widziałeś! Możesz spełnić swoje marzenie i zamieszkać w najbardziej ekskluzywnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. Części wspólne apartamentowca wykonane są w bardzo wysokim standardzie. Wokół budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wyjątkowym układzie i wnętrzu, położone w Gdyni Małym Kacku, na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum Gdyni Śródmieście 35m2 zalety: - lokalizacja blisko plaża i dworzec, - nowe budownictwo i wykończenie wnętrz, wszystkie sprzęty agd, rtf i meble - budynek jest ściśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na parterze w kamienicy w Gdyni przy ul. Żmudzkiej Mieszkanie, które jest do wynajęcia ma pow. 30 m2 i składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki Dom bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karwiny

Karwiny,Gdynia

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- wynajmuj U nas bez prowizji - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

675 000 zł55 m² 12 261,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne, niestandardowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Gdyni. Mimo przeciętnego metrażu możemy w nim znaleźć bardzo nietypowe rozwiązania, a konkretnie - przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baczyńskiego

Karwiny,Gdynia

434 000 zł51 m² 8 443,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkania na sprzedaż W gdyni karwinach przy ulicy baczyńskiego Lokal mieszkalny o powierzchni 51,4m2 położony w bloku czteropiętrowym, na trzecim piętrze składający się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduje się kamienicy. Składa się z : pokoju, kuchni, łazienki z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla pracowników na 1 piętrze Piętro domu, które jest do wynajęcia ma pow. 90 m2 i składa się z: - trzech pokoi - kuchni - łazienki Dom bliźniak wybudowany na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- wynajmuj U nas bez prowizji - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w zacisznej dzielnicy Gdyni, a jednocześnie blisko centrum miasta. Osiedle zapewnia dostęp do wszystkich udogodnień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

495 000 zł56 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Świetnie skomunikowana część Gdyni - lokalizacja umożliwiająca nam dotarcie do każdego zakątka Gdyni dosłownie w przeciągu 10 minut - do centrum Miasta , ul Świętojańskiej , Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 800 zł81 m² 34,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie do wynajęcia Gdynia Dąbrowa ul. Oliwkowa, 3 duże pokoje w mieszkaniu dwupoziomowym z antresolą -> idealna przestrzeń do mieszkania dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

550 000 zł51 m² 10 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na I piętrze w bloku w Gdyni przy ulicy Nasypowej na osiedlu Nadmorskie Tarasy. Budynek 3 piętrowy z 2019 r., z cichobieżną windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

358 000 zł38 m² 9 433,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W ofercie bardzo słoneczne, dwupokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 37,95 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku, przy ulicy Morskiej 293 w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdynia Grabówek***ul. Kapitańska***całe piętro w bliźniaku***wolne od zaraz*** Uwaga : właściciel nie akceptuje obcokrajowców. Samodzielne mieszkanie w budynku typu "bliźniak", taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

372 990 zł23 m² 16 042,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Idealnie zlokalizowana kawalerka do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 23,25m2. Kawalerka mieście się na 5-piętrze w kamienicy bez windy. W skład kawalerki wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł69 m² 8 702,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie Jeśli poszukujesz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w Gdyni, to mamy dla Ciebie idealną ofertę. Przedstawiamy Państwu przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, ładnie zaaranżowane mieszkanie na wynajem! Miejsce świetnie skomunikowane z Trójmiastem! Lokal dwupokojowy z aneksem kuchennym, kompletnie umeblowany i wyposażony w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Cisowa

Cisowa,Gdynia

379 999 zł46 m² 8 326,01 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Cisowa. Jest to zdecydowana perełka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

770 000 zł74 m² 10 391,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Oferuję dla Państwa duże, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,10 m2, zlokalizowane przy ul. Świętojańskiej w Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Bernadowo,Gdynia

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na bernadowie/małym Kacku. Mieszkanie znajduję się na strzeżonym, zamkniętym z ochroną osiedlu "cadena Park ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- wynajmuj U nas bez prowizji - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Chwarzno Polanki, wybudowane przez renomowanego dewelopera Hossa, pięknie położone w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł44 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 43,6m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 000 zł36 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka po remoncie na Gdyńskim Grabówku, położona w kamienicy w pobliżu Akademii Morskiej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju (21 m2) z ekspozycją południową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciekawe mieszkanie w samym sercu Gdyni, na poddaszu, z pięknym, słonecznym tarasem. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

369 000 zł24 m² 15 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Gdyni przy ul. 3 maja. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, przychodnia, sklepy, zaplecze gastronomiczne (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

339 000 zł35 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opis Na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie o powierzchni 35,16 m2 położone na parterze w budynku z 1966 roku przy ul. Widnej w Gdyni, dzielnica Witomino. Budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Babie Doły

Babie Doły,Gdynia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie 47 m2 położone nad samym morzem w dzielnicy Gdynia Babie Doły. Gotowiec inwestycyjny! Doskonale wynajmuje się na krótki termin - 200 m od morza!.