dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, do najpopularniejszego traktu w Gdyni usytuowanego nad samym brzegiem zatoki - Bulwaru Nadmorskiego dojdziemy pieszo raptem w 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 399 900 zł121 m² 11 569,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż 3- pokojowy apartament gdynia- karwiny lokal: realizacja inwestycji w 2009 roku (deweloper panorama). Apartament o powierzchni użytkowej 121,17 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdynia chylonia słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m2, na które składa się salon z wyjściem na balkon, dwie zamykane sypialnie, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

512 000 zł43 m² 11 990,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Doskonale zlokalizowane przy ścianie lasu 2-pok.mieszkanie o powierzchni 42,7m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 490 zł39 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrym Gdyni przy Placu Kaszubskim Mieszkanie usytuowane w budynku Invest Komfortu z 2001 roku z windą i halą garażową. Składa się z holu z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fikakowo,Gdynia

688 000 zł63 m² 10 851,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Fikakowo - Wielki Kack. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

599 999 zł52 m² 11 612,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko W mio casa! zamieszkaj W odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy W gdyni! Zapraszam do obejrzenia przestronnego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie zostało zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

5 700 zł70 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w Gdyni, w dzielnicy Redłowo, odpowiednie dla studenta/osoby pracującej albo pary. Mieszkanie składa się z przestronnego, dużego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 000 zł38 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Gdyńskim Grabówku, położone w kamienicy w pobliżu stacji skm oraz licznych sklepów i ośrodków edukacyjnych i medycznych. Mieszkanie składa się z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

599 999 zł52 m² 11 612,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

375 000 zł38 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 2 pok. na Gdyńskim Grabówku, położone w kamienicy w pobliżu Akademii Morskiej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju - sypialnia (21 m2) z ekspozycją południową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa oferta W mio casa! idealne pod inwestycję! szybki termin wydania! cena do rozsądnej negocjacji mieszkanie spółdzielcze-własnościowe! Na sprzedaż 2- pokojowe wyremontowanie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

649 000 zł56 m² 11 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z garderobą i oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 56 m2, w Gdyni Redłowie. Nieruchomość świetnie zlokalizowana. Naprzeciwko znajduje się Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

450 000 zł47 m² 9 499,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek, przy ulicy Morskiej. Lokalizacja Grabówek to dzielnica Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chwarznie os. Polanki o powierzchni 43m2. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w 4-kondygnacyjnym nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 900 zł35 m² 54,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne jedno -pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 34,64 m2 składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

639 000 zł43 m² 14 723,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oto propozycja, która jest spełnieniem tego czego oczekujesz - mieszkanie oferujące komfort, spokój i bliskość natury, a jednocześnie pełną infrastrukturę miejską na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

2 500 000 zł82 m² 30 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalony kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym trzecim etapie inwestycji Nowe Kolibki trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

3 260 000 zł65 m² 50 153,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament Yacht Park z widokiem na marinę i cumujące jachty Atuty: -możliwość podziwiania zachodów słońca z tarasu -widok na Skwer Kościuszki, -bliskość portu gdyńskiego -szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

349 000 zł43 m² 8 173,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Chylonia, przy ulicy Gniewskiej. Lokalizacja Chylonia - największa pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż fantastyczne, bardzo wygodne mieszkanie o ergonomicznym, idealnie przemyślanym wnętrzu. Jest to mieszkanie nowe, oddane do użytku 1,5 roku temu Mieszkanie wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

259 000 zł17 m² 15 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna kawalerka w Gdyni na Witominie o pow.17m2. Mieszkanie znajduję się w 10-piętrowym budynku na 2-piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój, aneks kuchenny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia fantastyczne, bardzo wygodne mieszkanie o ergonomicznym, idealnie przemyślanym wnętrzu. Jest to mieszkanie nowe, oddane do użytku 1,5 roku temu Mieszkanie wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

559 000 zł44 m² 12 791,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Love at home prezentuje! W ofercie sprzedaży bardzo ładne, nowe, dwupokojowe, wykończone mieszkanie w Gdyni. Cena 559 000 zł Metraż 43,7 m2 Blok 2022 Opiekun oferty tel. Wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bryla

Chwarzno,Gdynia

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Ten przestronny, stylowo wykończony, gotowy do zamieszkania, trzypokojowy apartament o powierzchni 65 m znajduje się na osiedlu Sokółka Zielenisz w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 289 000 zł91 m² 14 133,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i jasne 4-pokojowe mieszkanie, 800 metrów od morza w samym sercu Gdyni! Mieszkanie usytuowane jest na parterze i w 2021 roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

699 000 zł65 m² 10 770,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Osiedle Shiraz Park - Twoje miejsce do Życia nad morzem. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Wielki Kack,Gdynia

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w Gdyni o powierzchni 63 m2, 3 pokoje, garderoba, balkon Mieszkanie zlokalizowane na granicy Gdyni i Sopotu, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy ul. Strzelców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

260 000 zł34 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka z potencjałem - Twój nowy start w Gdyni! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

529 000 zł36 m² 14 653,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: posiada 36,1m^2 o ekspozycji dwu stronnej pokój dzienny oraz sypialnia posiada ekspozycje południową natomiast kuchnia północno-zachodnią a w jej skład wchodzi: przedpokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

519 000 zł49 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Pogórze najnowsza oferta lokalu mieszkalnego w inwestycji " Na Fali " developera Dekpol z 2017 roku. Atuty: - miejsce parkingowe naziemne zawarte w cenie - komórka lokatorska na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

470 000 zł33 m² 14 368,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyłączna oferta dostępna jedynie w biurze realty zone! Pragniemy przedstawić Państwu kawalerkę pełną potencjału, doskonałą dla inwestorów, singli lub młodych par, pragnących stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

5 500 zł147 m² 37,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Cena 5500 zł Metraż 147 m2 Blok 1999 Opiekun oferty tel. Oferta najmu mieszkania 2-poziomowego w Gdyni o powierzchni 147m2. Apartament dwupoziomowy położny jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

365 000 zł32 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W mio casa! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! W cenie darmowa konsultacja Z biurem projektowym mozaika! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Działki Leśne,Gdynia

535 000 zł50 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w naszej ofercie! Działki leśne to jedna z najstarszych i najpiękniejszych dzielnic Gdyni. Skąpane w zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę w ścisłym Centrum Gdyni położoną na trzecim piętrze kamienicy. Mieszkanie jest całkowicie odmalowane. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Gdynia,pomorskie

2 700 zł51 m² 52,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja przy ul. Modrzewiowej na osiedlu Dolina Cisów, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że oferowana nieruchomość to doskonała propozycja dla.