dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

435 000 zł47 m² 9 243,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Chylońskiej, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 47,06 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 750 000 zł150 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Prestiżowy apartament z panoramą Gdyni w Redłowie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł67 m² 10 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chwarzno-Wiczlino Patio Róży ul. Zaruskiego, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego -> idealna przestrzeń dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dostępne w bezpiecznym kredycie 2%. Pod wynajem 5 pokoi, gdynia okolica portu Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnie pod wynajem to jest to oferta idealna dla Ciebie. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

995 000 zł94 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży przestrzenne i słoneczne mieszkanie położone w kameralnej zabudowie ulicy Starodworcowej w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). Lokalizacja: otulina lasu, bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Duże mieszkanie 4-pokojowe z balkonem tuż przy lesie. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Niemal z każdego okna - naturalny obraz lasu. Powierzchnia: 79,50 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Duże mieszkanie 4-pokojowe z balkonem tuż przy lesie na ulicy Sojowej Gdynia Dąbrowa. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Niemal z każdego okna - naturalny obraz lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podana cena jest już ze wszystkimi opłatami! Wynajem od 01.09 do 31.06.2024r. Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

1 800 zł33 m² 54,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz | długoterminowo Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kurpińskiego 11f - Gdynia Cisowa. Blok IV piętrowy bez windy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

449 000 zł63 m² 7 138,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjna, nowa oferta tylko W mio casa! Prezentujemy Państwu na sprzedaż ustawne, komfortowe. 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na port znajdujące się w dzielnicy Gdynia Pogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Oksywie,Gdynia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł67 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/31

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 67,3m2 w Gdyni w Sea Towers. Apartament znajduję się w prestiżowej lokalizacji Gdyni nad samym morzem! Apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

- oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum miasta, 10 min do morza - - Gdynia Śródmieście - - Oferta na wyłączność - Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze - Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

449 000 zł67 m² 6 711,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w dzielnicy Gdynia Pogórze. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 400 zł27 m² 89,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci kosztów prowizji dostępne od września 2023r. DO czerwca 2024! Boutique to nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, łączną powierzchnią 26,96 m2, które się znajduje w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

770 000 zł67 m² 11 504,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowa oferta widoczna tylko w Mio Casa! Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, znajduje się w uroczej dzielnicy Gdynia Grabówek, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

930 000 zł62 m² 14 942,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Apartament - 3 duże pokoje z widokiem na Zatokę. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni w Śródmieściu, doskonale skomunikowane, 12 minut pieszo do przystanku skm, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w Gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. W niedalekim sąsiedztwie znajdziemy nowy plac zabaw, zewnętrzny fitness, wszelkie sklepy , piekarnie, apteki, biedronkę, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

679 000 zł67 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta idealna dla rodzin. Komfortowe I przytulne mieszkanie Z ogródkiem I tarasem. Możliwy kredyt bk2%! Przestronne, bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł63 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z możliwością przearanżowania na 4 pokoje, z widokiem na morze i zatokę? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł20 m² 117,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy. Studio w centrum, świeżo po remoncie. Nowoczesny pokój typu studio z prywatną łazienką i aneksem kuchennym. Mieszkanie wyposażone i zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

449 000 zł56 m² 8 056,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie całkowicie umeblowane o powierzchni 55,73 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Grabówek. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

778 000 zł66 m² 11 816,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana o pow.65,84m2. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w bardzo zadbanej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle cadena zlokalizowane jest przy ul. Parkowej w Gdyni, w odległości ok. 3,5 km od popularnego orłowskiego molo i niedaleko trójmiejskiej obwodnicy. Pobliska Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferta dotyczy bardzo ładnego i praktycznego, prawie 80 metrowego, 4-pokojowego mieszkania w Gdyni Dąbrowie na ulicy Sojowej. Znajduje się ono na drugim piętrze, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze Dolne,Gdynia

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze Dolne - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Gdyni Pogórze Dolne, ul. Żeliwna, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł38 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, najem długo terminowy. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na III piętrze XI piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa - Mnóstwo zieleni w okolicy - Miejsca parkingowe przed blokiem - Bliskość centrum - Dwustronna ekspozycja - pełne wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

- oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 51,94 m2 w centrum miasta, 10 min do morza - - Gdynia Śródmieście - - Oferta na wyłączność - Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

385 000 zł27 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem, wyposażona w system smart. Położona w Gdyni Oksywiu na osiedlu Nadmorskie Tarasy. Sprawdzi się dla singla, pary lub pod wynajem. Atuty: - smart.