dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

896 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolendrowa

Dąbrowa,Gdynia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Tylko u biurze Navigat! Bliskość lasów , parków, placów zabaw , rozwinięta infrastruktura , mnogość sklepów, punktów handlowo -usługowych , szkoły przedszkola i żłobki, siłownie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 100 zł27 m² 78,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do natychmiastowego najmu! Przedmiotem oferty jest wynajem przytulnej kawalerki położonej w pasie nadmorskim w Gdyni. Osiedle tuż przy Gdyńskim bulwarze. Duży pokój z sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu silver house w centrum Gdyni przy ulicy Zygmunta Augusta apartament: mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

720 001 zł52 m² 13 795,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecamy do sprzedaży dwupokojowy apartament, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, w budynku usługowo-mieszkalnym "kaskada Redłowska" wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

865 000 zł77 m² 11 263 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą eleganckiego apartamentu znajdującego się w dzielnicy Gdynia Obłuże, o powierzchni 77 m2, usytuowanego na 3-piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszopów

Wielki Kack,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontaktmieszkanie w świetnej lokalizacji. Usytuowane na I piętrze, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i pralką. W kuchni kuchnia elektryczna z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 560 000 zł104 m² 14 966,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta W mio casa! 2- poziomowy Apartament z widokiem na zatokę bałtycką! Lokalizacja: gdynia, ul.Chwarznieńska Lokalizacja w dobrze skomunikowanej z centrum i położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 58m2 w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne osiedle "apartamenty na Polanie". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej architekturze. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

385 000 zł43 m² 9 050,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest kompaktowe, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sojowej w Gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament składający się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni z dużym łóżkiem (140x200cm), przedpokoju z dużą lustrzaną szafą łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 050 000 zł118 m² 8 877,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Dwupoziomowe gustownie urządzone mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino Sokółka- 15 min do centrum i 5 min do Obwodnicy Trójmiejskiej Atuty: -bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

849 000 zł59 m² 14 389,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w naszej ofercie! Miasto w lesie - Sokółka Zielenisz. Największym atutem osiedla i apartamentu jest wyjątkowa cisza i spokój oraz jednoczesna bliskość przyrody, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie całkowicie odmalowane i odświeżone, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3 Pokojowy Apartament na Kameralnym Osiedlu Apartamenty na Polanie Przedstawiam Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 58 m2 usytuowane na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 600 zł40 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, czyściutkie, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Fikakowie. Składa się z odrębnej sypialni umeblowanej w rozkładaną sofę, szafę ubraniową , witryny oraz regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

569 000 zł49 m² 11 683,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze Apartament usytuowany na I piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu lokal posiada ekspozycję wyłącznie zachodnią. Wnętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 075 000 zł92 m² 11 684,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż- dwupoziomowe, 92m2 mieszkanie na zamkniętym osiedlu, znajdujące się w Gdyni przy ulicy Bosmańskiej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

899 000 zł64 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dla kogo: nowoczesny apartament dla osób ceniących komfort życia i przestrzeń, a także dla rodzin z dziećmi. Lokalizacja: apartament zlokalizowany na kameralnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Mały Kack,Gdynia

3 000 zł95 m² 31,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5-cio pokojowe mieszkanie - Gdynia, mały Kack. Mieszkanie o powierzchni 94,95m2. Idealne dla dużej rodziny, grupy studentów lub ekipy pracowniczej. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Międzytorze,Gdynia

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu elegancki apartament na sprzedaż usytuowany na 13 piętrze nowej gdyńskiej inwestycji Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 590 000 zł104 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jedyny taki dwupoziomowy apartament z widokiem na las i Zatokę dostępny w Trójmieście. Wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru wnętrzu dodaje duże okrągłe okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Kamienna Góra,Gdynia

3 600 zł44 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dzielnica Kamienna Góra doskonałe to połączenie dwóch kontrastowych oblicz Gdyni. Z jednej strony szumiący oddech Bałtyku, z drugiej tętniące życiem, prężnie rozwijające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

409 000 zł33 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko W mio casa! do zamieszkania, bez nakładów finansowych! pogórze Z fantastycznym widokiem na gdynie! Mieszkanie położone jest przy ulicy Porębskiego. Dzielnica znana ze spokojnego.