dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 000 zł71 m² 29 577 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz wyjątkowego apartamentu w kameralnym budynku w samym sercu miasta, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy Państwu nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

949 000 zł82 m² 11 573,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Urokliwe, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu. Atuty - dwupoziomowe, pięknie wykończone - doskonała lokalizacja - kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

285 000 zł16 m² 17 484,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka po remoncie znajdująca się w Gdyni na Chyloni. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

969 000 zł69 m² 14 006,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie gdynia kamienna góra mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 69,18m2, które usytuowane jest na II piętrze w III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

3 000 000 zł105 m² 28 500,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Osiedle Nowe Kolibki zlokalizowane w prestiżowej gdyńskiej dzielnicy Orłowo, to nowoczesna i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa wybudowana przez znanego trójmiejskiego dewelopera, firmę Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

999 000 zł69 m² 14 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla wynajmującego! Cena 1700 zł metraż 37 m2 Opiekun oferty tel. Zapraszam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Cisowa,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni 47m2 na 8 piętrze w 11 piętrowym budynku w Gdyni na Cisowej. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 500 zł37 m² 66,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia - Twoje Nowe Miejsce w Gdyni! Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Oto idealna oferta dla Ciebie! Dlaczego warto wynająć to miejsce?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

680 000 zł54 m² 12 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zlokalizowane jest zaledwie 15 minut od serca Gdyni, a także Sopotu. Do Gdańska dojedziemy obwodnicą Trójmiejską. Nieruchomość znajduje się niedaleko trasy " Kaszubskiej " co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pok. o pow. 49 m kw przy ul. Filipkowskiego w Gdyni dzielnicy Chwarzno - Wiczlino. Zobacz w ofercie wirtualny spacer po mieszkaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

549 000 zł46 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta tylko W mio casa Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na dzielnicy Gdynia Obłuże. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46 mkw znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona Laguna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 790 000 zł150 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Opis: na sprzedaż przestrzenny 3-piętrowy apartament o wielkości 150m2 ( +20 m2 strychu i 150m2 ogrodu). Budynek składa się z czterech mieszkań i został wybudowany w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

800 000 zł58 m² 13 715,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz idealnego mieszkania, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdyni ul. Opata Hackiego. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

824 000 zł39 m² 20 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość położona w jednej z najstarszych dzielnic Gdyni, działki Leśne, w niewielkiej odległości od zielonych terenów leśnych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

929 000 zł78 m² 11 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 duże pokoje, po remoncie - stan deweloperski -> idealna przestrzeń dla dużej rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Gdyni, usytuowanego przy ulicy Antoniego Abrahama. Budynek: nieruchomość mieści się na drugim piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

4 500 zł59 m² 76,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 000 zł74 m² 28 378,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: istnieje możliwość przywrócenia pierwotnego układu apartamentu - 3 pokoi. Kamienna Góra to elegancka willowa dzielnica Gdyni położona na wzgórzu usytuowanym tuż przy samym Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

440 000 zł45 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Cisowej przy ul. Chylońskiej. W pobliżu znajduje się infrastruktura usługowo- handlowa i obiekty użyteczności publicznej ( Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest piękne, słoneczne mieszkanie z ogrodem, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem i wyjściem na ogród - Sypialnia - Łazienka z prysznicem - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

425 000 zł46 m² 9 409,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica| wyposażone | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Spokojnym i Cichym Osiedlu Przedstawiam Państwu funkcjonalne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 46 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Przedstawiamy państwu uroczą kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe cztero-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 850 zł48 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.48m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

729 000 zł82 m² 8 836,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupoziomowe ( 3 -4 pokojowe ) o powierzchni 82,5 m2 w budynku na osiedlu Zamek w gdyńskiej dzielnicy Pustki Cisowskie. Interesująca nieruchomość dla wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Mały Kack,Gdynia

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Mały Kack! To urocze mieszkanie o powierzchni 36m2 zostało całkowicie odnowione, dzięki czemu prezentuje się świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 650 000 zł103 m² 16 050,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Ta atrakcyjna nieruchomość z pewnością spełni oczekiwania rodziny, która poszukuje swojego miejsca w mieście z dala od jego zgiełku i intensywnej zabudowy. Penthouse usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

2 350 zł44 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do długoterminowego wynajmu mieszkanie zlokalizowane na prężnie rozwijającym się osiedlu Chwarzno Polanki. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Lokal mieszkalny składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doskonała lokalizacja *** bardzo blisko pomorskiego parku naukowo technologicznego i skm *** Z widokiem na panoramę gdyni I tereny zielone *** Gdynia Redłowo , ul. Legionów - kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, położone w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

2 500 zł70 m² 35,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Gdyni? Cenisz sobie wysokiej jakości przestrzeń ? A także pójście w kapciach po zakupy byłoby super? Mówisz i masz! Bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Gdynia Wzgórze św Maksymiliana, tuż przy kortach i Polance Redłowskiej, 400 m od linii brzegowej, 100 m do lasu. Idealne do zamieszkania albo jako second home. Bardzo blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cisowa,Gdynia

720 000 zł82 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 82,5 m2, położonego na osiedlu "zamek" od dewelopera Hossa, przy ulicy Chabrowej w Gdyni. Prezentowana nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 950 zł49 m² 39,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 45,3m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 650 zł46 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujace sie na 2 pietrze. Najem tylko dlugo terminowy , minimum 12 miesiecy, bez zwierzat, tylko dla osob niepalacych, umowa najmu "najem okazjonalny" z oswiadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

830 000 zł68 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości położonej w Chwarznie Wiczlinie, na osiedlu Patio Róży. Patio Róży to nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Karwiny,Gdynia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34m2 w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwoma windami. Budynek zadbany, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno - pokojowe mieszkanie gdynia grabówek blisko akademii morskiej mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 24m2, które usytuowane jest na IV piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzi.