dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słonecznikowa

Dąbrowa,Gdynia

539 000 zł37 m² 14 607 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*Tylko u nas* Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,9m2 w Gdyni na Dąbrowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Karwiny II,Gdynia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje świetnie skomunikowane - Gdynia, karwiny! Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od połowy lipca! Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47 m2 w bloku 6 - piętrowym na kameralnym osiedlu - Gdynia Pustki Cisowkie. Rok budowy 2007. W skład mieszkania wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

452 900 zł44 m² 10 223,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Witam. Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie z balkonem i z widokiem na las, które wystawiamy na sprzedaż w cenionym przez klientów i dobrze skomunikowanym miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

2 500 zł59 m² 42,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Karwiny, która stanowi południową część Gdyni. Okolica pełna jest terenów rekreacyjnych m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

599 999 zł35 m² 17 256,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

699 999 zł36 m² 19 596,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Nowo Urządzoną Kawalerkę w Urokliwej Dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana w Gdyni Marzysz o mieszkaniu w malowniczej i spokojnej okolicy, z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zegarskiego

Orłowo,Gdynia

699 999 zł36 m² 19 596,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Wiczlino,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

zamknięte osiedle | spokojna okolica | blisko lasu | najem okazjonalny lokalizacja Chwarzno - Wiczlino to enklawa spokoju w otulinie zieleni. Usytuowana na uboczu, posiadająca dostęp do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł85 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja Transatlantyk zlokalizowana jest w samym sercu Gdyni, dzielnicy Śródmieście, zaraz przy Placu Kaszubskim. Niewątpliwie lokalizacja w centralnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

699 999 zł33 m² 21 347,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

525 000 zł50 m² 10 665,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2 pokoje | przestronne| piękna cicha okolica | gdynia dąbrowa| lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

620 000 zł48 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe Mieszkanie w Świetnej Lokalizacji - Wzgórze Św. Maksymiliana Przedstawiam Państwu przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,81 m2 usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 390 000 zł56 m² 24 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

:na skróty: na sprzedaż apartament premium o powierzchni całkowitej 56 m2 w sercu Gdyni. :dla kogo?: -Dla inwestora - Idealna lokalizacja pod kątem najmu krótko i długoterminowego -dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

989 000 zł59 m² 16 633 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe oferta dostępna W mio casa Zapraszamy do zapoznania się z tym urokliwym mieszkaniem, które łączy w sobie komfort i funkcjonalność. Nieruchomość: ta przepiękna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

2 600 zł47 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy na wynajem! Najem w trybie najmu instytucjonalnego! Atuty oferty - blisko skm - bezczynszowe - przestronne pomieszczenia - tylko 2 mieszkania na piętrze Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł117 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronne 5-pok.mieszkanie do wynajęcia o pow.117m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w zabytkowej kamienicy z windą na ogrodzonym terenie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

398 000 zł30 m² 13 302,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie w Gdyni Witomino - usytuowane w budynku Witawy. Charakterystyka mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 29,92 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł37 m² 17 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe ( 37,02 m2 ) na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat sześćdziesiątych z oknami wychodzącymi na wewnętrzny dziedziniec w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

441 750 zł23 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

445 000 zł38 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,50 m2! Witomino Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon (19,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 999 zł38 m² 21 225,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 999 zł35 m² 22 968,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

3 500 zł145 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia biuro, garaż i część mieszkalna w Gdyni na Dąbrowie blisko Chwaszczyna. Na nieruchomość o łącznej powierzchni 145m2 składa się: biuro - recepcja, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ułańska

Redłowo,Gdynia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Willa Ułańska usytuowana w Gdyni na granicy Redłowa i Orłowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Kępa Redłowska. Zaledwie kilka minut spacerem od malowniczej plaży i molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

529 000 zł50 m² 10 665,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie przy ul. Gorczycowej w Gdyni Dąbrowa, lokal usytuowany na wysokim parterze, w bloku 6 piętrowym z 2004r z halą garażową Blok z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w malowniczej dzielnicy Babie Doły, najbardziej wysuniętej na północ dzielnicy Gdyni. Okolica uznana jest za enklawę ciszy, a bliskość zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

699 999 zł33 m² 20 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

699 999 zł36 m² 19 596,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

599 000 zł48 m² 12 584 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Komfortowe i przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Karwiny o pow. 47,6 m2 Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze i składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tetmajera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

7 200 zł129 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia apartament Z widokiem na morze - gdynia Wzg. Św. Maksymiliana, ul. Tetmajera. Lokalizacja: dzielnica położona w bezpośrednim sąsiedztwie śródmieścia Gdyni, ulica położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

4 490 000 zł132 m² 34 007,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Unique Orłowo to kameralna inwestycja tuż pod lasem, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni. Dookoła zielona oaza, niemalże w centrum miejskiej junglii, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł89 m² 12 875,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gdynia Śródmieście. Nieruchomość ulokowana na 1 piętrze kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 89,32 m2 obecnie podzielone jest na dwa podobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

550 000 zł25 m² 21 722 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 599 000 zł50 m² 31 980 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni - Nowej inwestycji dewelopera pb Górski przy ul. Św. Piotra, oddany do użytku w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 999 zł39 m² 20 413,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

537 000 zł37 m² 14 339,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Śródmieście to bardzo dynamiczna i tętniąca życiem dzielnica. Ulica Władysława IV i sąsiadująca z nią ulica Świętojańska słyną ze świetnych restauracji i modnych.