dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

502 000 zł47 m² 10 772,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! | 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | dobrze skomunikowane | balkon | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

5 250 zł96 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania w Śródmieściu Gdyni - ul. 10 Lutego 21 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 95,5 m w samym sercu Gdyni, przy ul. 10 Lutego 21. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

619 000 zł69 m² 8 919,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokojowe mieszkanie z potencjałem w dobrej cenie (gdynia Obłuże) Atuty mieszkania: - 4 oddzielne pokoje dające możliwość wyodrębnienia gabinetu i spokojnej pracy z domu - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł49 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji! Całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ul. Leśnej w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 540 000 zł74 m² 20 867,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapewniamy kompleksową obsługę formalno - prawną na każdym etapie transakcji! gdynia redłowo | blisko morza | 3 pokoje | 73.8 m2. Zapraszam na prezentację nieruchomości, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

1 290 000 zł45 m² 28 826,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę mieszkania zlokalizowanego w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni, orłowie, w kompleksie małe orłowo. To miejsce graniczy z lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Partyzantów w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

375 000 zł33 m² 11 429,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Kompaktowe 2 pokoje z dużym balkonem - ekspozycja południowa. Mieszkanie o łącznej powierzchni 32,81 m2 składa się z ustawnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 150 000 zł62 m² 18 578,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament w Redłowie dostępny od zaraz! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę apartamentu w prestiżowym budynku Altus znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł49 m² 49,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska 74 opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

749 000 zł46 m² 16 142,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa oferta W małym kacku Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu "apartamenty na Polanie". To przestronny apartament idealny zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

5 500 zł69 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2 znajdujące się w samym sercu dzielnicy Gdyni Redłowo. Lokalizacja jest nieodzownym atutem tej nieruchomości. Zaledwie w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, świeżo po remoncie, niezamieszkała kawalerka do wynajęcia - dostępna od zaraz! najem do końca maja 2025r Oferuję do wynajęcia uroczą, świeżo wyremontowaną kawalerkę, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baranauskasa

Zielenisz,Gdynia

829 000 zł59 m² 13 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowe mieszkanie w wysokim standardzie 59,4 m - Osiedle Sokółka Zielenisz, gdynia Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie łączące nowoczesny design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia obłuże ul. Podgórska opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 47 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

419 000 zł42 m² 9 879,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,41 m2 znajdujące się na IV piętrze bez windy w budynku z lat 60-tych przy Ulicy Pogodnej 2. Spółdzielnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 900 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana i rozwinięta pod kątem infrastruktury i mnogości punktów handlowo - usługowych. Dzielnica - miejsce idealne dla rodzin z dziećmi , singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

635 000 zł48 m² 13 348,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieście przy ul. Władysława IV. Nieruchomość znajduje się na III piętrze VIII - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

939 000 zł55 m² 17 116,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Atuty: - 10 min pieszo do najpopularniejszego klifu w Gdyni - 350 do komunikacji miejskiej; - lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy mieszkanie: mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

459 000 zł48 m² 9 594,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo! Oferujemy wyjątkową okazję, by zamieszkać w przestronnym, dwupokojowym mieszkaniu w cichej, zielonej części Gdyni. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chylońska, blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze,Gdynia

424 000 zł56 m² 7 612,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| mieszkanie | 3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia pogórze | blisko lasu | lokalizacja: nieruchomość położona jest w górnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Grabówek,Gdynia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z balkonem o powierzchni 67,04 m2, usytuowane na V piętrze, w kameralnym 5-cio piętrowym budynku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabówek,Gdynia

810 000 zł67 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! | 3 pokoje | po generalnym remoncie | wyposażone | niski czynsz | gdynia grabówek | Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Gdyni Grabówek przy ul. Komandorskiej. Powierzchnia: 66,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

465 000 zł29 m² 15 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest kompaktowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską i zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! To wyjątkowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Lubawska opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Lubawskiej, blisko stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabówek,Gdynia

1 900 zł36 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka po remoncie na Gdyńskim Grabówku, położona w kamienicy w pobliżu dużej uczelni wyższej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju (21 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Kcyńskiej, blisko stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu długoterminowego nowoczesnego, w pełni umeblowanego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, usytuowanego w nowym budynku z monitoringiem i ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

499 000 zł40 m² 12 339,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Szanowni Państwo! Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Gdyni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne wnętrza, doskonała lokalizacja blisko komunikacji miejskiej oraz wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

609 000 zł41 m² 14 806,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy św. Faustyny w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogródek, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł47 m² 17 072,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

>kupujący nie płaci prowizji< 3-pokojowe nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 34,5 metra kwadratowego. Idealne jako inwestycja w centrum lub komfortowe lokum na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

429 999 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Z łatwym dostępem do centrum miasta, ale także do lasu. Jest to nietuzinkowa oferta pod względem udogodnień w okolicy. Świetne dla osób poruszających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chylonia tuż obok centrum towarowego Chylonia. Dogodny punkt komunikacyjny. Nieopodal cała arteria komunikacyjna oraz wylot do obwodnicy. Do kolejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł59 m² 13 496,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Gdynia Śródmieście sprzedaż udziału w nieruchomości, w tym prawo do wyłącznego korzystania z mieszkania położonego na parterze budynku o pow. 59,2m2 + 50% udziału w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

679 000 zł64 m² 10 642,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Zaruskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Redłowo,Gdynia

7 000 zł92 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronny apartament nad morzem, w pełni urządzony i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie przeznaczone jest do wynajmu przez firmę -to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.