dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdynia - Sprzedaż i wynajem

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

568 000 zł44 m² 12 938,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, które łączy wygodę życia miejskiego z nadmorskim klimatem ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

489 000 zł41 m² 11 811,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W sprzedaży fantastyczne mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na las. Powierzchnia 41,4m2 + 2,04m2 piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, gdynia Chylonia Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem i piwnicą, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

335 000 zł29 m² 11 551,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m2. Dodatkowo piwnica około 2 m2. Balkon. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Układ: - przedpokój z pojemną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

370 000 zł38 m² 9 685,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - 2 oddzielne pokoje, - południowa ekspozycja okien, - spokojne osiedle z pełną infrastrukturą, - świetny dojazd do obwodnicy (3 min) - Brak problemów z parkowaniem mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

549 000 zł51 m² 10 807,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej i spokojnej części Gdyni przy ul. płk. Stanisława Dąbka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

569 000 zł44 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 54.1mkw cztery pokoje (pierwotnie trzy pokoje i można bardzo łatwo powrócić do pierwotnego układu} po remoncie przeprowadzonym w 2019 roku z oddzielną kuchnią oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Stare Obłuże,Gdynia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sucharskiego na Obłużu w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwie sypialnie, salon z dużym balkonem, kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

444 444 zł45 m² 9 876,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Umeblowane, gotowe do wprowadzenia, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Gdyni przy ul. Chylońskiej, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie miejskie. Piwnica. Zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - polecane dla inwestorów planujących wynajem długoterminowy ,krótkoterminowy lub planujący sprzedaż z zyskiem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

350 000 zł26 m² 13 318,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalna kawalerka w Gdyni Chyloni w komfortowej lokalizacji, zaledwie 5min od skm. Nieruchomość o powierzchni 26.28m2, składa się z salonu, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

595 000 zł53 m² 11 205,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z księgą wieczystą trzy pokoje, dwustronna ekspozycja, duży balkon gdynia chylonia - świetnie skomunikowana część miasta Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Możliwość zakupu przez obcokrajowców Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, przy ulicy płk. Stanisława Dąbka. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

539 000 zł42 m² 12 772,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż | 2 pokoje | 42,20 m | Gdynia Chylonia | po generalnym remoncie | balkon | parking pod budynkiem Na rynku pojawia się mieszkanie, które łączy świetną lokalizację z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o pow. 45,6m2 w Gdyni na Obłużu w zielonej okolicy po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta i bliskość terenów natury. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

595 000 zł53 m² 11 205,30 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Gniewskiej. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w bardzo dobrej lokalizacji - w odległości zaledwie 200 metrów znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to gotowa inwestycja zapewniająca stabilny przychód i atrakcyjny roi około 8,2% brutto rocznie. Cztery niezależne pokoje pozwalają na wynajem na długoterminowe umowy, każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla rodziny! oferta również dla obcokrajowców bez pozwolenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,80 m (całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

410 000 zł32 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz zadbanego mieszkania blisko skm I obwodnicy? atuty: - 10 minut pieszo do Uniwersytetu Morskiego dzięki temu idealnie nadaje się na wynajem dla studentów, - południowa ekspozycja okien, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie w Gdyni Witominie niespełna 60 m , świetny układ, idealna lokalizacja! Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

629 000 zł28 m² 22 093,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

915 000 zł60 m² 15 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze w 10-kondygnacyjnym budynku z windą, zlokalizowanym przy ul. Mściwoja w centrum Gdyni. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże Centrum,Gdynia

444 000 zł40 m² 10 990,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

660 000 zł53 m² 12 547,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - w sąsiedztwie Świętojańskiej Atuty: - możliwość zakupu przez cudzoziemców - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, - idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

638 000 zł67 m² 9 536,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Gdynia Obłuże.Czteropokojowy lokal o powierzchni 66,9 m2 z otwartą kuchnią o przyjaznej ekspozycji północ - południe.Piętro 3 z 4. Budynek z roku 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

499 000 zł41 m² 12 053,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe, przytulne o fantastycznym układzie pomieszczeń. Do wejścia od zaraz. Powierzchnia 41,4m2 + 2,04m2 piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okolice bulwaru nadmorskiego ***mieszkanie po generalnym remoncie***ul. Partyzantów lokalizacja: wzgórze św. Maksymiliana to sąsiadująca z Centrum Gdyni dzielnica z Bulwarem Nadmorskim, parkiem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij