dowolna

Mieszkania Gdynia Pogórze

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Fundacja, wydzierżawi lokal gastronomiczno-handlowy w Gdyni - Pogórze.Lokal jest obiektem wolnostojącym w centrum dzielnicy(przy trasie na Kosakowo-Obłuże), widoczny z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

230 000 zł69 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią, łazienką i wc. Znajduje się na siódmym piętrze budynku mieszkalnego (wielka płyta) z windą. Składa się z : salonu - 22 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni-Pogórze na Pruszkowskiego 32 m2 w pełni gustownie wyposażone. Parter z zabudowanym kratą balkonem.Polecam.Tanio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze Dolne

Pogórze Dolne,Gdynia

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mozliwe zdjęcia na maila

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

1 200 zł75 m² 16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Ciepłe i słoneczne czteropokojowe mieszkanie w Gdyni, wolne od czerwca 2012r. Atrakcyjna cena, zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

375 000 zł71 m² 5 266,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o pow.71 m2 usytuowane na prestiżowym osiedlu Gdyni. Mieszkanie posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

390 000 zł67 m² 5 838,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow.ok 70m2 na wysokim parterze. Cztery niezależne pokoje w tym duży pokó bardzo słoneczny z zabudowaną - tarasową loggią. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

500 zł70 m² 7,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowe trzy pokojowe mieszkanie, na nowo wybudowanym osiedlu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Trzy dwu osobowe pokoje, oddzielna kuchnia (zmywarka, lodówka, pralka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, bardzo zadbane i ciekawie zaaranżowane. Duży balkon od strony południowo-zachodniej, dwie sypialnie odrębne, salon połączony z kuchnią i przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rtęciowa

Pogórze,Gdynia

279 000 zł58 m² 4 785,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Nowe budownictwo! Możliwość dokupienia dużego garażu - 30m2 w tym samym budynku! Bardzo ciepłe, słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

1 300 zł68 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokojowe (68m2), świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Pogórza Górnego przy ul. Porębskiego. W pobliżu znajduje się: przychodnia, centrum handlowe z Biedronką, poczta, bankiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czernickiego

Pogórze,Gdynia

2 700 zł65 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdynia Pogórze, shiraz Park. Bardzo elegancki apartament o powierzchni 65 m2. Pierwsze piętro, trzy pokoje, aneks kuchenny. Wszystko gustowniw umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

1 000 zł63 m² 15,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Odremontowane, nie wymaga żadnych nakładów finansowych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpunara

Pogórze,Gdynia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Przestronne trzypokojowe mieszkanie w cichej okolicy, a zarazem dobrze skomunikowane - w pobliżu sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częsciowe umeblowane z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, łazienka, osobno ubikacja, przedpokój oraz dwa pokoje. Do dyspozycji najemcy jest również piwnica i miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu zamkniętym, bramy na pilota, blisko centrum Gdyni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

240 000 zł62 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe w bardzo dobrym punkcie. W pobliżu sklepy (biedronka,nomi) kościół, przychodnia, szkoła, oraz przystanek autobusowy. Do centrum Gdyni ok.15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

285 000 zł45 m² 6 277,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 -pokojowe na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym, oddanym do użytku w 1998r. Mieszkanie położone w zacisznej części Pogórza, doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze Dolne,Gdynia

1 100 zł70 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Pogórze Dolne ul. Unruga, mieszkanie 3 pokojowe, ok. 70 m kw. umeblowane w domu dwurodzinnym, ogrzewanie gazowe, 1100 zł + kaucja + opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyda

Pogórze,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Samodzielne, wyremontowane mieszkanie w domku jednorodzinnym. Cena wynajmu obejmuje ogrzewanie ( gazowe ), wodę i ścieki. Na prąd jest oddzielny podlicznik. W łazience nowe kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie częsciowe umeblowane z dużym balkonem. Kuchnia, łazienka, przedpokój w pełni wyposazone wraz ze sprzętem agd. Nowe budownictwo w spokojnym miejscu, blisko sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne,w spokojnej dzielnicy, słoneczne z trzema samodzielnymi pokojami. Zabudowany balkon, nowe okna plastikowe. W okolicy duży wybór sklepów, kościół, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie dwa lata temu przeprowadzony został generalny remont: panele podłogowe, gładzie na ścianach. Mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy Gdyni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Steyera

Pogórze Górne,Gdynia

305 000 zł60 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych kupnem; zarówno tych którzy planują przeprowadzkę do niewymagającego zasadniczych remontów mieszkania, jak i tych którzy, chcieliby dokonać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Pogórze,Gdynia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie składa się z trzech pokoi o wymiarach salon 19m2 ,2 pokoje po 11m2 ,kuchnia 9m2 ,łazienka 3m2 , toaleta 2m2.Balkon o powierzchni ok.7,5 m2 nasłoneczniony wraz z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

62 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do centrum ok.15min, do Rewy 15min-wynajem całego mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokum składa się z trzech pokoi o powierzchni 18,5 ; 11,5 i 11 m2, jasnej, przestronnej kuchni o powierzchni 7,7 m2 , łazienki 2,5 i toalety 1,7 m2 oraz dużego balkonu-logii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ustawne,ciche,słoneczne.Na podłogach deski sosnowe lakierowane.Spokojne,miłe sąsiedztwo.Kuchnia widna.Widok na półwysep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

69 m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gdyni na Pogórzu 69m, 4 pokoje (21:11:10:8), pierwsze piętro.Na podłogach w przedpokoju i pokojach mozaika parkietowa. W kuchni, łazience i wc. terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

346 000 zł72 m² 4 805,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na ósmym piętrze z pięknym widokiem na panoramę Gdyni , stan deweloperski do własnej aranżacji , trzy pokoje z balkonem i aneksem kuchennym , duża łazienka ,gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

336 000 zł72 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na siódmym piętrze z pięknym widokiem na panoramę Gdyni , stan deweloperski do własnej aranżacji , trzy pokoje z balkonem i aneksem kuchennym , duża łazienka ,gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpunara

Pogórze,Gdynia

325 000 zł67 m² 4 850,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie ma załozoną kw, połozone w cichej części Pogórza, budynek połozony wschód -zachód .Na podłogach deski,w przedpokoju zabudowy, łazienka po remoncie. W pokojach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rtęciowa

Pogórze,Gdynia

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej dzielnicy , blisko sklepy , przystanek zkm.Pokój o pow.19m2 ściany malowane ,na podłodze parkiet , drugi pokój (12m2) ściany malowane , panele na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na osiedlu Pogórza , blisko sklepów , biedronki , przychodni, szkoły , przedszkola , przystanek zkm, do centrum 10 minut. Mieszkanie 4 pokojowe , bardzo słoneczne, duży pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe o bardzo ładnym rozkładzie , w pokojach parkiety na podłogach , ściany malowane , kuchnia ustawna , łazienka i wc do odświeżenia , przedpokój bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

324 000 zł60 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadbane,dwustronne mieszkanie. Ciekawy i funkcjonalny rozkład, trzy odrębne pokoje, ustawne 18 m2, 11 m2 i 11 m2.W pokojach na podłogach jasne panele, ściany cekolowane i malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

309 000 zł69 m² 4 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe, z widokiem na Hel, zadbane, czyste w dobrym punkcie blisko, sklepy, szkoła, przedszkole. Duży pokój: 18m2 panele, cekole, okna pcv; następne pokoje po 12m2: panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do wykupu Mieszkanie zadbane, czyste w dobrym punkcie blisko, sklepy, szkoła, przedszkole Duży pokój: 18m2 panele, cekole, okna pcv; średni pokój: panele, cekole, duże okno mały pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa nisza cena , wolne od zaraz! Mieszkanie 3-pokojowe przerobione na 2-pokojowe o pow. 62 m2, dwustronne. Cicha i spokojna lokalizacja , sklepy blisko ,szkoła , kościół i przystanek mzk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

210 000 zł33 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

uper położenie blisko szkoła, sklepy, komunikacja miejska.Mieszkanie dwustronne, pokój połączony z kuchnią z wyjściem na duży balkon.na podłogach w pokojach parkiet,ściany cekolowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

297 000 zł60 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie bardzo słoneczne dwustronne wsch-zach, piękne widoki na Zatokę, duży balkon.Wszystkie okna nowe PCV .Trzy niezależne pokoje,wszystkie bardzo ustawne .Kuchnia jasna z nową zabudową na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij