dowolna

Mieszkania Gdynia Pogórze

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

374 865 zł67 m² 5 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w ekspozycji południowej, 3 pokoje na 67 metrach. Lokal znajduje się na I piętrze w budynku 3piętrowym. Termin odbioru : IV kwartał 2019r. Nowoczesne osiedle powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogórze

Pogórze,Gdynia

455 770 zł77 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 76,60 m2 + balkon. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 4 kondygnacyjnym, kameralnym budynku, oferującym 36 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogórze

Pogórze,Gdynia

479 254 zł83 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 82,63 m2 + balkon. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w 4 kondygnacyjnym, kameralnym budynku, oferującym 36 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

295 545 zł48 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, 48,45 m kw. 2 pokoje, salon z aneksem + pokój sypialny balkon w ekspozycji południowo-wschodniej. Termin odbioru IV kwartał 2020r. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

265 000 zł44 m² 6 036,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Pogórzu o pow.40m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z wanną i wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Apartament zlokalizowany na ekskluzywnym osiedlu shiraz park. Mieszkańcy shiraz park mają zagwarantowaną doskonałą komunikację miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pogórze

Pogórze,Gdynia

588 000 zł65 m² 9 046,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 65m2 na pograniczu Gdyni i Pogórza. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "ogrody Tesoro". Apartament z 2017r. Teren osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Pogórze,Gdynia

379 000 zł55 m² 6 890,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe, do wzięcia od zaraz! Lokal posiada przestronny dobrze oświetlony salon owysokim standardzie z wyjściem na balkon, komfortową sypialnię, dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

588 000 zł66 m² 8 949,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament gotowy do zamieszkania! lokalizacja: pogórze, osiedle Ogrody Tesoro. Dobry dojazd do centrum Gdyni- 9km, obwodnicy - 6km, plaży w Rewie -8km, molo w Mechelinkach - 7km. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

399 000 zł47 m² 8 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Shiraz Park przy ul. Czarnieckiego. Budynek dwukondygnacyjny, wybudowany w 2012 roku. W pobliżu: - komunikacja miejska, - galeria Szperk, - punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pogórze

Pogórze,Gdynia

588 000 zł65 m² 9 046,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu shiraz park. Mieszkańcy shiraz park mają zagwarantowaną doskonałą komunikację miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na gdyńskim Pogórzu. W pobliżu są liczne linie autobusowe, natomiast samochodem można szybko się dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mosiężna

Pogórze,Gdynia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Pogórzu o pow. 60 m2 w domu wolnostojącym z dużą działką o pow. 985 m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

429 000 zł47 m² 9 050,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku w stylu angielskim. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 600 zł66 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym-w kuchni dodatkowe okno.Widok na Zatokę Gdańską.Kuchnia o wysokim standardzie i wyposażeniu.W pokoju rogówka rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

350 906 zł59 m² 5 981,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,67m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależy loggia. Ekspozycja okien: północ-południe. Termin odbioru:.