dowolna

Mieszkania pod klucz Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament zlokalizowany w samym sercu miasta w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców Gdyni - Portova. Inwestycja oddalona o ok. 900m od Skweru Kościuszki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

!tylko U nas! mieszkanie 2 pokoje | centrum | blisko morze | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, w odległości 600 metrów od skm. Spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

897 000 zł80 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe, 3-y pokojowe mieszkanie z garderobą oraz ustawnym balkonem w Gdyni Dąbrowie. Nieruchomość znajduje się w Gdyni Dąbrowie, na ul. Poziomkowej 17C/4. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamrowskiego

Wiczlino,Gdynia

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio 30 m kawalerkę w 3 piętrowym bloku na parterze w Gdyni na Wiczlinie , oś, sokółka, ul. Kamrowskiego. Mieszkanie jest bardzo ustawne, salon 20 m2, kuchnia 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

405 000 zł40 m² 10 034,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdynia obłuże! Przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe (40,36m2), usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym, położonym przy ulicy Unruga 55! Czysta klatka schodowa, wejście zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

589 000 zł42 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu patio róży W gdyni chwarzno. Opis mieszkania Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

395 250 zł23 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 999 999 zł100 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze!widok na morze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Kartuskiej lokal: lokal nowy dotąd niezamieszkały, wykończony pod klucz. W skład Lokalu mieszkalnego o pow. 65,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zielonej części miasta! Lokal (45m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

800 000 zł70 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 372 800 zł35 m² 39 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! widok na morze!rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m położone w dzielnicy Pustki Cisowskie. Mieszkanie znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Oksywiu. Mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie w pełni umeblowane dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczynki,Gdynia

1 800 000 zł65 m² 27 692,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nag morzem, przy plaży i marinie jachtów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

897 625 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Gdynia Śródmieście, w sąsiedztwie Kamiennej Góry od strony parku, ładne mieszkanie w kamienicy na sprzedaż. Lokalizacja: ścisłe centrum Gdyni, w sąsiedztwie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

399 923 zł23 m² 17 201 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskich

Oksywie,Gdynia

649 000 zł77 m² 8 414,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m2 znajdujące się w portowej części miasta Gdyni - Oksywie. Lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkiej infrastruktury miasta, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w Gdyni Chyloni? Idealnie trafiłeś! atuty: - mieszkanie świetnie skomunikowane, 5 min pieszo do stacji skm Leszczynki - 5 min pieszo do przystanku trolejbusowego: linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

449 000 zł44 m² 10 089,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,5 m , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku przy ulicy Morskiej 220 w Gdyni - dzielnica Cisowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

6 500 zł69 m² 94,01 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2 znajdujące się w samym sercu dzielnicy Gdyni Redłowo. Lokalizacja jest nieodzownym atutem tej nieruchomości. Zaledwie w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 299 000 zł126 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pok. mieszkanie o pow. 126,2m2 w Gdyni Dąbrowie z pięknym widokiem na dolinę rzeki i las. Nieruchomość mieści się w kameralnym budynku na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harcerska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

435 000 zł30 m² 14 553,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie W centrum miasta, gdynia - Wzgórze Św. Maksymiliana. Klimatyczna kamienica, po remoncie. Atuty: 30 minut spacerem do plaży i lasu, cicha i spokojna okolica, 350 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest możliwość wynajęcia nowo-urządzonej kawalerki w samym sercu Gdyni! Wysoki standard wykończeń, w pełni umeblowane oraz świetna lokalizacja (dobrze skomunikowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Partyzantów w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Wzgórzu Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie 33,8 m na sprzedaż na ul Rolniczej w Gdyni Witominie (radiostacja). Do centrum Gdyni zaledwie 3 km jak i do obwodnicy trójmiasta. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 933,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowość w Mio Casa! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu!` Przytulne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w Gdyni przy ulicy Chylońskiej o powierzchni 60,3 m . Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

650 000 zł50 m² 12 871,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz gotowej inwestycji lub miejsca do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50.5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 150 001 zł98 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pustki Cisowskie,Gdynia

559 000 zł53 m² 10 527,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyłącznie w naszej ofercie! Spółdzielcze Prawo do Lokalu z Księgą Wieczystą! Możliwy zakup przez obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia! Wyjątkowe mieszkanie usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kańskiego

Chwarzno,Gdynia

828 000 zł58 m² 14 202,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowość w miocasa! Na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie. Osiedle Fort Forest, gdynia Lokalizacja: chwarzno Wiczlino, gdynia Powierzchnia: 58,3 m Cena: 828 000 zł Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

459 000 zł38 m² 12 110,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni przy ul. Chylońskie o powierzchni 37,90m2, położone na dziewiątym piętrze. W pobliżu przystanek autobusowy do skm Leszczynki 600m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

734 800 zł33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

630 000 zł60 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Chylońskiej w Gdyni Cisowej. Osiedle położone jest w pobliżu komunikacji miejskiej (skm, autobusy, trolejbusy). Po drugiej stronie ulicy znajdują się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko u nas u nas w biurze! Mieszkanie to zlokalizowane jest na dzielnicy Chylonia w Gdyni. Mieszkańcy tej dzielnicy szczególnie cenią sobie dostęp do licznych sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 215 000 zł61 m² 20 003,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest sprzedaż apartamentu położonego w inwestycji Altus, wybudowanego przez Invest Komfort w 2016 roku. Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie,.