dowolna

Mieszkania pod klucz Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł48 m² 10 443,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania O idealnym układzie? ta oferta jest dla ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, przytulnego 2-pokojowego mieszkania w Gdyni, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 100 000 zł62 m² 17 770,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie Altus (inwestycja znanego dewelopera invest komfort) w Gdyni - Redłowie. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Orłowo,Gdynia

1 130 000 zł80 m² 14 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej dzielnicy Gdyni, orłowo. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żniwna

Mały Kack,Gdynia

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynejm 3 pokojowe nowe mieszkanie gdynia mały kack lokal: na wynajem nowe, komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Gdynia Mały Kack na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

790 000 zł44 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu inwestycyjnego w samym Centrum Gdyni. Nieruchomość znajduje się w kamienicy zlokalizowanej w prestiżowej lokalizacji przy zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

899 000 zł59 m² 15 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament z dwoma kameralnymi tarasami - Inwestycja Nadmorskie Tarasy Przedstawiam Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 59,46 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

699 000 zł67 m² 10 470,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna wyłącznie W biurze mio casa! Na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 66,76m2 znajdujące się na 3 piętrze 10-piętrowego budynku, znajdujące się przy ul. Leopolda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

445 000 zł53 m² 8 428,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kluczowe informacje: powierzchnia: 52,68 m Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw (możliwość zakupu przez osoby spoza ue). Piętro: 11/11 (ostatnie piętro) Widok:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

905 156 zł74 m² 12 231,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Piękne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone na ostatnim piętrze. Z dwoma dużymi balkonami. Z dwiema łazienkami. Lokal mieszkalny narożny, z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

1 700 220 zł132 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na las. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą oc! W naszej ofercie posiadamy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu na Pogórzu, przy ul. Paderewskiego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko W golden gate! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m , mieszczące się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł84 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Śródmieście to serce Gdyni, dzielnica położona nad samym morzem. Ulica Bema graniczy z Kamienną Górą. W pobliżu znajduje się Urząd Miasta, teatr Miejski, to równoległa ulica do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowicza

Pustki Cisowskie,Gdynia

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie blisko lasu i centrum idealne połączenie komfortu, natury i świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 097 000 zł96 m² 11 386,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 Nieruchomość podzielona na dwa odrębne mieszkania w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Mieszkaj i zarabiaj na wynajmie! Apartamentowiec powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 150 000 zł67 m² 31 922,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wysokiej klasy apartament pod jednym Z najlepszych adresów W trójmieście Luksus na łonie przyrody | Wysokiej klasy strzeżone osiedle ze spa, fitness oraz wieloma atrakcjami dla dzieci | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

430 000 zł42 m² 10 160,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, docenianego przez mieszkańców położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 890 zł45 m² 86,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciche mieszkanie na pierwszym piętrze z ogrodem w apartamentowcu Portova (invest Komfort) w Gdyni, dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie dwupokojowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

740 000 zł38 m² 19 483,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania z bezpośrednim widokiem na morze! Lokal położony na osiedlu Moniuszki w Gdyni. Budynek 10cio piętrowy. Lokal położony na ostatnim piętrze! Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąsowicza

Grabówek,Gdynia

1 188 000 zł77 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożny apartament w inwestycji "toro" , która powstaje w niedalekiej odległości od Śródmieścia Gdyni , ulicy Wąsowicza 8. Apartament: prezentowany, narożny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sopocka

Mały Kack,Gdynia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, słoneczny apartament 2-pokojowy, zlokalizowany w Gdyni Mały Kack. Mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską i dwoma prywatnymi miejscem parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, na zamkniętym osiedlu przy skrzyżowaniu ulic Redłowskiej i Legionów. Mieszkanie: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

489 000 zł53 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Główne atuty: blisko lasu i terenów rekreacyjnych wyjątkowe otoczenie z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Świetna komunikacja blisko skm Gdynia Cisowa i Chylonia, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowocześnie wykończone 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Podgórskiej 11 (obłuże Dolne). Z każdego pomieszczenia mieszkania mamy piękny widok na las I zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni Chyloni. Blisko stacji skm gdynia leszczynki. Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Zapraszam serdecznie (tel:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Wejherowskiej (chylonia). Blisko stacji skm gdynia leszczynki I chylonia. Bezpośrednio od właściciela. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staniewicza

Pogórze,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Płk. Staniewicza (pogórze). Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Zapraszam serdecznie (tel:   do: - plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Gdyni, mały Kack. Nieruchomość położona jest na parterze w budynku z 1947 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orłowska

Kolibki,Gdynia

3 000 000 zł79 m² 37 974,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament wakacyjny 100 metrów od plaży Ekskluzywna inwestycja | Idealny second home | Luksusowa przestrzeń do życia | ***** informacje O nieruchomości: kameralne osiedle zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 139 000 zł76 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament narożny w prestiżowej lokalizacji! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Fort Forest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

552 500 zł62 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| po remoncie | dobra lokalizacja | 3 pokoje | widok | do zamieszkania | Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wiczlino,Gdynia

989 900 zł139 m² 7 121,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu nowoczesny dom jednorodzinny na spokojnym i oddalonym od zgiełku miasta osiedlu, na Gdyńskim Wiczlinie. Lokal w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 139m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

7 000 zł82 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Chylonii Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w kameralnym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Budynek Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Budynek jest zadbany, klatka schodowa czysta, a nowa winda zwiększa komfort mieszkańców. Okolica jest spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

100 000 zł47 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pośrednikom z góry dziękuję za kontakt, nie podejmuje współpracy w żadnej formie. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie.