dowolna

Mieszkania pod klucz Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

733 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

733 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

3 000 zł70 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Komfortowe mieszkanie na wynajem |3 pokoje 70 m | W pełni wyposażone | Balkon | ok. 4 000 zł całość | Gdynia Obłuże Na wynajem komfortowe, przestronne i w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

870 000 zł44 m² 19 732,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pok.mieszkanie o pow. 44,09m2 w topowej inwestycji Piotra 4 w sercu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji dewelopera Flora development z 2025r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

579 000 zł43 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania na kaczych bukach. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe nieruchomość o powierzchni 42,82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu ustawne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Grand Estates Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnym i dobrze skomunikowanym rejonie Gdyni. Mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

325 000 zł34 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,80 m , położona w Gdyni - Witomino, przy ul. Rolniczej. Mieszkanie z osobną kuchnią, co daje duże możliwości aranżacyjne - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

923 099 zł40 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja square gdynia apartamenty definiujące nowy standard luksusu Lokalizacja:** Wzgórze św. Maksymiliana, gdynia Powierzchnia:** 40,31 m Kondygnacja:** 5. piętro (ostatnie) Układ:** 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Na wynajem przytulna kawalerka zlokalizowana w Gdyni Wielkim Kacku przy ulicy Gryfa Pomorskiego. Lokal znajduje się na wysokim parterze w zadbanym budynku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 100 000 zł47 m² 23 549,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w Ścisłym Śródmieściu z "gdyńskim" widokiem na tereny portowe. Widok na port| Nowoczesna Inwestycja | Funkcjonalne Wnętrze | Portier | Ochrona | Siłownia | Fitness | Strefa spa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

580 691 zł48 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Możliwość prezentacji mieszkań pokazowych. Takich jak na zdjęciach. Nie czekaj, dzwoń i umów się na prezentację. Opis mieszkania: dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działdowska

Leszczynki,Gdynia

574 900 zł57 m² 10 103,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Osiedle zamknięte - Gdynia Leszczynki | Osiedle Bursztynowe Są mieszkania poprawne. I są takie, do których wraca się po ciężkim dniu, zamyka za sobą bramę osiedla i wreszcie jest cicho. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

729 000 zł57 m² 12 767,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem, położonego na Chwarznie - w zielonej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże Leśne,Gdynia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielki Kack,Gdynia

695 000 zł68 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Atrakcyjne mieszkanie w najbardziej zielonej dzielnicy Gdyni. Na sprzedaż dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie w Wielkim Kacku, pow. 68 m2, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

469 000 zł46 m² 10 120,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia Pustki Cisowskie! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

549 000 zł31 m² 17 523,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w otulinie natury- gdynia Karwiny Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

605 000 zł53 m² 11 415,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, stworzone dla małej rodziny 2 plus 1 Dla kogo? Mieszkanie jest wręcz idealne dla małej rodziny 2+1, a pies będzie tu równie szczęśliwy jak domownicy. Dużo światła, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witomino. Po zdjęcia, zapraszam do kontaktu Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w niskim 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

585 000 zł35 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowe wykończone dopiero w 2025 roku dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie położonyena gdyńskim osiedlu Nadmorskie Tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

649 000 zł48 m² 13 663,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe 1,5 km od morza - Wzgórze św. Maksymiliana | Gdynia ul. bp. Dominika | 44,87 m | 4 piętro z 5 Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

4 800 zł81 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament mieści się w eleganckiej, nowo wybudowanej kamienicy, w której znajdują się jedynie cztery mieszkania - to gwarancja prywatności, spokoju i braku miejskiego zgiełku. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 100 zł59 m² 69,22 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowy, luksusowo wykończony apartament na 11 piętrze w prestiżowej inwestycji Portova w Centrum Gdyni. Apartament składa się: - salonu z aneksem kuchennym ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wyspiańskiego Mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , usytuowane na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

899 000 zł112 m² 8 930,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem na mieszkanie oraz prowadzenie działalności w jednym miejscu w świetnej lokalizacji (gdynia Redłowo) Atuty nieruchomości Bezczynszowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Gdyni, działki Leśne. Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Wiczlino,Gdynia

357 000 zł34 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 2 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 356 000 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

474 000 zł39 m² 12 191,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe na koniec roku! - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji polecimy firmy wykończeniowe, pakiety już od 890 pln - mamy także inne oferty W tej inwestycji, zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie w inwestycji solano - do wynajęcia od zaraz! Gdynia Mały Kack / ul. Strzelców - idealna lokalizacja między Gdynią, a Sopotem. Mieszkanie: dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Dąbrowa,Gdynia

629 000 zł58 m² 10 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia Dąbrowa, ul. Kameliowa 1a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witomino. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w niskim 4-piętrowym bloku o pow. 42 m2. Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 110 000 zł66 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż całkowicie nowe, ciche, komfortowe, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 65,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 599 000 zł95 m² 16 831,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Centrum Gdyni | 95 m | 15 min spacerem do morza | Idealne jako dom wakacyjny i inwestycja Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Pogórze,Gdynia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu - ogrody tesoro! Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji z dwoma miejscami postojowymi - w tym jednym zadaszonym. Przemyślany rozkład.