dowolna

Mieszkania pod klucz Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

733 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

733 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

526 000 zł49 m² 10 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - trzypokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: - salonu - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny Przestronne, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu Przedmiotem wynajmu jest komfortowe, nowoczesne mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

10 000 zł83 m² 121,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

468 164 zł39 m² 12 041,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Wiczlino,Gdynia

418 683 zł37 m² 11 215,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z balkonem w świetnej cenie! spełnij swoje marzenia O mieszkaniu nad morzem I ciesz się noworocznymi rabatami! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania w wysokim standardzie, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni Redłowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

459 000 zł53 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z nową windą. Układ pomieszczeń: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienna

Witomino,Gdynia

4 500 zł101 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie na wynajem Gdynia Witomino w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Najważniejsze atuty:Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, rozwijającej się części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

2 700 zł44 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

9 000 zł61 m² 146,99 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zatokę Ekskluzywnie Wykończony | Z Widokiem Na Zatokę | Funkcjonalny Układ | Dla Firmy | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki standard | Gdynia Centrum Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

456 031 zł41 m² 11 082,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju i inwestycji * Lokalizacja: gdynia Okolica: bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Wiczlino,Gdynia

528 200 zł54 m² 9 748,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Fantastyczne 4 pokoje w Gdyni - zaraz odbiór! spełnij swoje marzenia O mieszkaniu nad morzem I ciesz się noworocznymi rabatami! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! negocjuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

559 000 zł52 m² 10 708,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - idealna okazja inwestycyjna! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie narożne, położone w ścisłym centrum Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Dąbrowa,Gdynia

619 000 zł58 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia Dąbrowa, ul. Kameliowa 1a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

346 254 zł27 m² 12 595,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W gdyni. Umów się na prezentację, zanim się sprzeda! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! negocjuj rabaty! wyjątkowa oferta przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

471 379 zł41 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji- - poleć nas I zyskaj-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z początku lat 70., zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni Dąbrowie przy ul. Lukrecjowej - w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu szkoła, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

1 290 000 zł69 m² 18 736,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w komfortowej lokalizacji, w Śródmieściu Gdyni blisko morza. Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi lub osób starszych ceniących bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 700 zł54 m² 50,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Krasickiego 12. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze i jest narożne co gwarantuje widok na całą panoramę miasta oraz na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Gdyni? Mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane jest na pierwszym piętrze lub na parterze kamienicy z 2005 roku. Posiada balkon oraz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: nowoczesne budownictwo, apartamentowiec zabezpieczony ochroną, monitoringiem, teren zamknięty, miejsce postojowe przynależne do mieszkania w cenie Najmu, komórka lokatorska do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

456 031 zł41 m² 11 076,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w rozwiniętej dzielnicy mieszkaniowej, z dużą ofertą handlowo - usługową. W zasięgu spaceru Nadmorski Park Krajobrazowy ,a w ciągu kilkunastu minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

2 000 000 zł84 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe apartamenty W otulinie lasu Gdynia Mały Kack | 6 mieszkań w budynku | Wysokość pomieszczeń 290 cm | Ogrody 120 - 200 m2 | Rozległe tereny zielone | Miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cisowa,Gdynia

438 000 zł34 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Redłowo,Gdynia

1 200 000 zł82 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontu, bez stresu, w pięknym otoczeniu! Na sprzedaż dwa niezależne, wyremontowane mieszkania zlokalizowane na wysokim parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wiczlino,Gdynia

391 000 zł34 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia Wiczlino, gotowe do odbioru IV.2026r. Dlaczego warto : 1. bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Wiczlino,Gdynia

969 000 zł86 m² 11 267,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, naturalne światło i ciszę z szybkim dostępem do miasta? 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na 3. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

510 000 zł50 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: zakup od dewelopera bez prowizji Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,60 m , idealne dla rodziny z dziećmi lub pary. Funkcjonalny układ i duże okna zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górskiego

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł79 m² 18 303,50 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz na 5 piętrze z panoramicznym widokiem na miasto i zatokę Atuty: -wyjątkowy widok na całą panoramę Gdyni oraz morze -bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

620 000 zł40 m² 15 422,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja! Zamieszkaj w sercu Gdyni, tuż przy morzu i zieleni, a jednocześnie minutę od tętniącego życiem centrum. To idealna przestrzeń dla osób ceniących komfort, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

698 000 zł65 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! gotowe do odbioru! Zostały ostatnie mieszkanie, które można odebrać już teraz! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy, stylowo wykończony 2-pokojowy apartament usytuowany na nowoczesnym Osiedlu Morskim Eurostyl w Pogórzu! mieszkanie: nieruchomość charakteryzuje się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

600 000 zł41 m² 14 563,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja! główne atuty: - gotowe do wprowadzenia - Działka z altanką za nieruchomością - Cisza i spokój, a jednocześnie bliskość centrum miasta lokalizacja: mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszewska

Wiczlino,Gdynia

492 300 zł52 m² 9 440,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 3 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 492 300 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł96 m² 10 888,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 | 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack Mieszkaj i zarabiaj - lub zarabiaj od pierwszego dnia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 96,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.