dowolna

Mieszkania pod klucz Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł36,70 m² 29 972,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia!.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38,80 m² 13 634,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,40 m² 14 359,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w centrum, ale bez miejskiego hałasu? To oferta, która naprawdę się wyróżnia. Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdynia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 985 000 zł50 m² 39 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Największe atuty - Prestiżowa lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni Orłowie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży - Apartament świeżo po kompleksowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 999 zł83,44 m² 33 557,03 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament Z widokiem na zatokę W samym sercu gdyni. Widok na Zatokę | Wysoka jakość wykończenia | Apartamentowiec | Hala garażowa ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 616 zł38,88 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasteczko Nova Fala to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Cisowej. Projekt łączy zalety miejskiego stylu życia z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł43,23 m² 13 647,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , położone w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej, uznawanej za najbardziej reprezentacyjną ulicę miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach. Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy. Niewątpliwym atutem jest szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 035 zł62,53 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny, słoneczny apartament z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdynia, wzgórze Bernadowo Cena promocyjna: 1 590 000 zł Powierzchnia: 90 m Liczba pokoi: 3 (przerobione z 4).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56,35 m² 79,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji z 2019r., deweloper BMC. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 316 zł66,23 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 609 316 zł (9 200 zł/m2), - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Yacht Park Marina - luksus nad samym morzem lokalizacja: yacht Park to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, zlokalizowana w sercu Gdyni, tuż przy Marinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

529 900 zł48,51 m² 10 923,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 784 zł34,21 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 34,21 m | Balkon 4,14 m | 2 piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,85 m² 8 552,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Pustkach Cisowskich o pow.60.01m2. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku z 1981r., na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,39 m² 14 737,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z dumą prezentujemy unikatowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł120,30 m² 24 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w Gdyni Orłowo. Apartament: egzotyczna Oaza Luksusu To unikalna nieruchomość o powierzchni 120,3 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,60 m² 12 567,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 położone w Gdyni przy ul Marii Wittekówny na osiedlu Komandorskie Wzgórze To spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł88,10 m² 24 063,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: wysoki standardblisko plażydoskonała komunikacjaopis salon z aneksem kuchennym2 sypialnie2 łazienkipralniaprzedpokójeleganckie i spójne wnętrze zostało funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł64,47 m² 20 924,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta mieszkania 3 pokojowego 64,47 M2, i piętro sceneria parkowa Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Gdyni - Mały Kack. Mały Kack to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

943 000 zł52,40 m² 17 996,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Apartament W centrum miasta gdyni apartament Apartament w bardzo wysokim standardzie, po remoncie, znajdujące się na 5 piętrze w kamienicy z nowoczesną windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł71 m² 18 732,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł91,70 m² 16 902,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 675 zł89 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 175 zł33,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 350 175 zł (10 500 zł/m2), - bez prowizji, - bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł95 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament - wyjątkowy 95 m w sercu Gdyni | ul. Abrahama Z przyjemnością prezentuję luksusowy apartament, położony w samym sercu Gdyni - przy prestiżowej ulicy Abrahama, tuż obok Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,80 m² 15 553,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,80 m2 w dzielnicy Gdynia Oksywie, w inwestycji dewelopera Port Deco. Budynek położony jest w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55,07 m² 15 434,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,62 m² 17 526,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej, skweru Kościuszki, waterfront oraz Sea Towers. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na czwartym, ostatnim piętrze w niskim bloku, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 42m2, dwustronne, 2 pokoje z osobną kuchnią. Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44,40 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 44,4m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,97 m² 13 932,05 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atuty: * 100 m do przystanku autobusowego; * 2 km do obwodnicy; * Widok na morze; * Bogata infrastruktura kompleksu: plac zabaw, patio z zielenią, sklepy, apteka, siłownia, podziemna hala.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,97 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

625 000 zł47 m² 13 272,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Gdyni - ul. Abrahama Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,09 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Gdynia

415 000 zł19 m² 21 336,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,45 m2 znajdująca się w centrum Gdyni, co czyni ją idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. W niedalekiej odległości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.