dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

775 000 zł64 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i dużym tarasem | Gdynia Dąbrowa, ul. Szafranowa 8 Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

939 000 zł47 m² 19 978,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia. Remont w 2025 roku. Mieszkanie posiada loggię, miejsce w hali garażowej i komórkę lokatorską. Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

369 000 zł28 m² 13 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka z aneksem sypialnym w Gdyni ul. Dreszera - idealna lokalizacja, - mieszkanie słoneczne, - loggia. Mieszkanie: mieszkanie (27,5 m2) składa się z salonu, z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę długoterminowo kawalerkę od zaraz, cena 2500zł. Kawalerka w samym centrum Gdyni z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Zaledwie 500m od plaży 1,3km od dworca Gdynia Główna Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:9/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na pół roku od 01.10.2025r do 10.06.2026r. Stanowi ono dwa wyposażone pokoje, kuchnia, łazienka oraz korytarz. Sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz szafą ubraniową, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

8 500 zł86 m² 98,61 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Chylonia,Gdynia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone w zadbanym, ocieplonym budynku. Składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki. Pokój ma około 18 m2. Jest w nim rozkładana kanapa, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

345 000 zł27 m² 12 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Zamenhofa w Gdyni w doskonałym punkcie dzielnicy Chylonia, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,53 m2 w prestiżowej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Ta pozycja to strzał w dziesiątkę dla singla, młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 3-pokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 7. piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1972 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł37 m² 13 320,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| 2 pokoje | wyremontowane | wyposażone | inwestycja | chylonia | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, ul. Gniewska Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

4 000 zł88 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nietuzinkowe, reprezentacyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Kamiennej Góry, przy ul. Legionów. To starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

577 000 zł35 m² 16 609,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. Z okien rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

2 800 zł64 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego salonu, 2 sypialni, łazienki z prysznicem, toalety oraz przedpokoju. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

525 000 zł42 m² 12 605 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł86 m² 9 269,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie położone w zaułku ulicy Spokojnej w Małym Kacku w Gdyni. Wokół niska, kameralna zabudowa domów jedno- i wielorodzinnych. 500 m do Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

779 000 zł63 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Mieszkania idealne nie istnieją!" - taka teoria krąży wśród tych, którzy nie widzieli jeszcze mojego lokalu na Dreszera. 3 pokoje z osobną kuchnią, łazienką, wc i dużym balkonem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

899 000 zł56 m² 16 105,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na morze oraz Park Centralny - Gdynia Śródmieście, ul. Bema Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,82 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 299 000 zł65 m² 20 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 220 000 zł61 m² 20 003,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niezwykle eleganckiego mieszkania w kamienicy w Gdyni na Kamiennej Górze - idealne miejsce dla osób, które cenią harmonię i luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

579 000 zł47 m² 12 293 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | blisko skm | 3 pokojowe mieszkanie | balkon | cicha okolica | leszczynki | gdynia lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie 3-pokojowe gdynia wzgórze św. Maksymiliana ul. Wachowiaka mieszkanie: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2, zlokalizowane jest na 2 piętrze. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 z widokiem na Zatokę w Gdyni, witominie (witawa). Mieszkanie na 10-piętrze z windą, przestronne i umeblowane. Świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

999 000 zł59 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sąsiedztwo lasu I bliskość miasta - dwustronne mieszkanie Z tarasem I dwoma miejscami W hali garażowej na osiedlu bernadowo park Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł69 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko W golden gate Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,85 m , położone na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą przy ul. 3 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

1 199 000 zł92 m² 13 032,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowy dwupoziomowy loft na zamkniętym kameralnym osiedlu Słoneczne Gniazdo w Gdyni na Małym Kacku. Na piętrze tylko jedno mieszkanie, a w klatce tylko trzy mieszkania. Loft znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

659 000 zł60 m² 11 057 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Atuty nieruchomości: cicha okolica, otoczona zielenią i lasem, funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

695 000 zł46 m² 15 207,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Gdynia centrum ul. Zgoda mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż. Lokal w doskonałej lokalizacji, znajduje się w powojennej kamienicy z windą na trzecim piętrze. Mieszkanie bardzo ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowość w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w Gdyni przy ul. Kcyńskiej. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze IV - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faustyny

Wiczlino,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, bardzo zadbane i ciche mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku. Składa się z salonu z przestronnym aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

589 000 zł60 m² 9 899,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie na Cisowej z dużym balkonem i widokiem na Las mieszkanie: trzy pokojowe mieszkanie o metrażu 59 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 499 000 zł84 m² 17 845 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronne oraz bardzo ustawne 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w samym centrum Gdyni Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne, nowoczesne mieszkanie, urządzone w nadmorskim stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka

Demptowo,Gdynia

474 683 zł43 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Powierzchnia: 43,35 m | 2 pokoje | Balkon | Gotowe do zamieszkania Mieszkanie - ul. Skarbka - Gdynia Demptowo Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sieroszewskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 949 000 zł104 m² 28 220,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy apartament o powierzchni 104,50 m , położony w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni. Ta nieruchomość to idealne połączenie luksusu, komfortu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Wielki Kack,Gdynia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 75 m2 na drugim piętrze apartamentowca w Gdyni, mały Kack ul. Strzelców. To ciekawie i nowocześnie zaprojektowane wnętrze, o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

3 700 zł88 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na poddaszu blisko plaży i szkoły! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne i przestronne mieszkanie 63 m2 | Gdynia Obłuże | Blisko morza Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To 63,4 m2 przestrzeni w Gdyni Obłużu to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie po remoncie, dwupokojowe na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzi: osobna kuchnia z oknem z pełnym wyposażeniem łazienkę oddzielne wc oraz dwa pokoje umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij