dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Pogórzu mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 990 000 zł92 m² 21 592,90 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Top lux dla wymagającego klienta 4-pokojowy apartament o pow.92,16m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana w spokojnej spacerowej okolicy. Idealny dla osób ceniących luksus, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu o pow.61m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 900 zł50 m² 57,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Gdynia, ul. Biskupa Dominika Oferujemy dostępne od zaraz do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

1 139 000 zł58 m² 19 637,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, apartamentowiec przy ul Małokackiej 2 z opisu dewelopera; " Wielofunkcyjny taras dachowy z niesamowitym widokiem: wypełniona zielenią przestrzeń wypoczynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

500 000 zł47 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Cisowej przy ulicy Kcyńskiej. Lokalizacja Cisowa - najdalej na północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania, położonego na jednym z najprzyjemniejszych osiedli w Gdyni. Leśny Zakątek. Przestronny salon z kuchnią+3 niezależne sypialnie, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

899 000 zł72 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, ze słoneczną południową ekspozycją. Hala garażowa, winda, komórka lokatorska. Lokalizacja Nieruchomość położona w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

3 800 zł77 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednocześnie wystawione jest na sprzedaż! Na wynajem dostępne od września. Wyjątkowo ekskluzywna inwestycja którą dziś przedstawiam powstała na obrzeżach Gdyni w dzielnicy Pogórze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja < do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, dzielnicy Grabówek! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Najem okazjonalny Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 400 zł47 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze budynku położonego przy ulicy Filipkowskiego w Gdyni. Osiedle "wiczlino Ogród" inspirowane jest ideą miasta-ogrodu, samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

849 000 zł70 m² 12 214,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jasne I nowoczesne mieszkanie Z komfortowym układem Wiczlino Ogród | Rok budowy 2019 | Wysoki standard | Balkon | Miejsce parkingowe | Funkcjonalne wnętrze | Stylowo & komfortowo Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł28 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,5 m na 2 piętrze 10-piętrowego bloku z lat 70. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. W skład nieruchomości wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego w Gdyni przy ulicy Myśliwskiej. Nieruchomość została wybudowana przez dewelopera Trójka. Charakterystyka mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 850 zł70 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całoroczny wynajem, duże 3 pokojowe mieszkanie, gdynia Śródmieście Przedwojenna kamienica z windą Lokalizacja Spokojna część Śródmieścia Gdyni, zabudowanego głównie przez przedwojenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł38 m² 83,12 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Modern Tower w Gdyni. Opis mieszkania: powierzchnia: 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Gdyni, przy Domu Marynarza. Możliwość najmu na parę miesięcy. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Małym Kacku na os. Solano o pow.42,56m2. Mieszkanie znajduję się na nowoczesnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino,Gdynia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Leszczynki,Gdynia

449 000 zł36 m² 12 472 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Komfortowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni - Małym Kacku, przy ulicy Olgierda. Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w otoczeniu niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , mieszczące się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Gdyni Obłuże. Cena nieruchomości wynosi 510.000 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę, 38m z tarasem 12m i miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią, holu i łazienki. Jest świeżo po remoncie. Posiada nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Porazińskiej

Wielki Kack,Gdynia

649 000 zł56 m² 11 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z ogródkiem 150 m2 (gdynia Karwiny). Mieszkanie: ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wymienionymi instalacjami zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Pogórze Górne,Gdynia

739 000 zł60 m² 12 266 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż prezentujemy Państwu piękne nowoczesne mieszkanie w Gdyni na Pogórzu przy ulicy Żelaznej 12. Mieszkanie: * Salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (23,80m2) * Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Karwiny,Gdynia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem, gdynia Karwiny. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na parterze w kameralnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

595 000 zł50 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Stan prawny: pełna własność. Oferuję umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą o fantastycznym układzie pomieszczeń. Układ: - komfortowy przedpokój, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

365 000 zł28 m² 13 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka z aneksem sypialnym w Gdyni ul. Dreszera - idealna lokalizacja, - mieszkanie słoneczne, - loggia. Mieszkanie: mieszkanie (27,5 m2) składa się z salonu, z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 700 zł45 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku w Gdyni Redłowie. Mieszkanie ma powierzchnię 44,6mkw i mieści się na trzecim piętrze. Ponadto, należy do niego komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie , 2 niezależne pokoje, 39m dostępne od zaraz. Najem długoterminowy. W skład mieszkania wchodzi: salon z balkonem Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż do własnej aranżacji o pow. 63m2 w Gdyni na Obłużu w dogodnej lokalizacji. Oferta idealna dla osób ceniących przestrzeń i bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Amona

Chwarzno,Gdynia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym z niezaleznym wejsciem.Dwupoziomowe parter pokoj dzienny z otwarta kuchnia i lazienka ,na pietrze sypialnia.Posiada z dostepem tylko z tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 250 zł26 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka w samym sercu Gdyni usytuowana na 4 piętrze budynku z 2024 roku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! 2 pokoje I wysoki standard I blisko komunikacji I jasne I pierwsze piętro Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu od strony wschodniej, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43 m z ogródkiem - Gdynia, redłowo / Mały Kack Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia