dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, świetna lokalizacja! Na wynajem mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Pogórze. W odległości 2km znajduje się Galeria Handlowa Szperk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.38m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane mieszkanie - kawalerkę w Gdyni, dzielnica Wielki Kack, osiedle Fikakowo. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego w roku 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 54.1mkw cztery pokoje (pierwotnie trzy pokoje i można bardzo łatwo powrócić do pierwotnego układu} po remoncie przeprowadzonym w 2019 roku z oddzielną kuchnią oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 34 m z balkonem. Atuty: - zwierzęta domowe są mile widziane; - nie trzeba opuszczać mieszkania podczas sezonu letniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł47 m² 17 120,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz komfortu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie dwupokojowe znajduje się w prestiżowej dzielnicy Mały Kack, przy ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fikakowo,Gdynia

1 199 000 zł106 m² 11 311,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Perełka na Fikakowie - Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe salon z aneksem oraz sypialnią, parter domu, osobne wejście. Gdynia Mały Kack ul. Piotrkowska, 2 km od przystanku skm Redłowo oraz kolejki pkm Gdynia Stadion,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

630 000 zł61 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż zadbane , w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórzu - gotowe do zamieszkania! Oferta skierowana do osób które szukają lokum w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i słoneczne 3-pok.mieszkanie po remoncie z tarasem o pow. 56m2 w Gdyni na Małym kacku/bernadowie przy ul.Leśnej. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Stare Obłuże,Gdynia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sucharskiego na Obłużu w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwie sypialnie, salon z dużym balkonem, kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł59 m² 10 979,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy! Gdynia Śródmieście! 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Do budynku przynależy ogród dostępny tyko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

965 000 zł74 m² 12 953 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo uroczego, przytulnego, funkcjonalnego, urządzonego "ze smakiem" trzypokojowego mieszkania w Chwarznie-Wiczlinie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 64m2 w Gdyni na Kamiennej Górze w pobliżu morza. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

2 490 000 zł67 m² 37 164,20 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmij ze zwierzakiem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni, blisko sklepy, skm *gdynia leszczynki mieszkanie: nieruchomość składa się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

640 000 zł37 m² 17 273,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowana w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Abrahama. Znakomita lokalizacja pod względem dostępu do terenów rekreacyjnych takich jak morze, bulwar, plaża, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja < tylko najem okazjonalny Przestronne, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu Przedmiotem wynajmu jest komfortowe, nowoczesne mieszkanie usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

704 000 zł66 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania znajdującego się na parterze w przedwojennej kamienicy w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przytulne, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na 11 piętrze, w centrum Gdyni, z przepięknym widokiem na Zatokę. Mieszkanie składa się z: uroczego salonu z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

579 000 zł42 m² 13 825,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Mieszkanie z potencjałem do życia - jasna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem + widok na morze. Świetna lokalizacja, doskonale skomunikowana i z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| 2 pokoje | wyposażone | blisko lasu | wynajem | Do wynajęcia przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, położone na 4 (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Nauczycielskiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

1 900 zł36 m² 52,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - Gdynia Dąbrowa. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - polecane dla inwestorów planujących wynajem długoterminowy ,krótkoterminowy lub planujący sprzedaż z zyskiem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 590 000 zł46 m² 34 565,20 zł/m²

 

Piętro:14/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł51 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowe, eleganckie mieszkanie wykończone z najwyższej jakości materiałów - z meblami i podłogami z naturalnego drewna, kwarcowymi blatami w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

5 000 zł77 m² 64,85 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Nowe mieszkanie | Piękny widok | Dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: lokal składa się z: * pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Takich ofert nie ma wiele! Znakomicie zlokalizowane 6-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej o powierzchni 140m2. Wejście do mieszkania z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 170 000 zł84 m² 13 893,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament z charakterem przestrzeń, komfort i domowa elegancja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,21 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966