dowolna

Mieszkania nad morzem Gdynia - Lista ogłoszeń

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja, nowa niższa cena! Ładne mieszkanie w centralnej części Witomina. Bardzo dobrze położone wszystko pod ręką świetna komunikacja z centrum. Mieszkanie dobrze rozwiązane składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu dwupokojowy apartament o powierzchni 49m2 w Gdyni Redłowo w super prestiżowym kompleksie budynków redłowska kaskada. Usytuowany jest on w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Blisko do morza i Bulwaru Nadmorskiego. Blisko środków komunikacji miejskiej. Duży balkon z którego rozciąga się piękny widok na morze. Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

179 000 zł34 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Dobra lokalizacja (obok am), zaplecze handlowo-usługowe, przedszkole, szkoła. Dostępność komunikacji miejskiej. Drzwi wejściowe typowe-podwójne. Okna pcv nowe. Pokój (22m) na podłodze wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staniszewskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesny, urządzony apartamencik, możliwość zamieszkania od razu bez dodatkowych kosztów. 2 pokoje, 37,6 m2 na nowym osiedlu Sokółka. Budynek nowy z 2007 r. Mieszkanie nowe, wykończone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna i bardzo dobrze rozplanowana kawalerka na Dąbrowie wolna od zaraz, 1 pokojowa przerobiona na 2 pokoje. Duży pokój 13,5 m2, mniejszy 4,5 m2, łazienka 5 m2 (świeżo po kompletnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie trzy pokojowe położone na Oksywiu w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu domków jednorodzinnych. W pokojach(20, 10, 6m2) na podłodze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe dwustronne ( północ-południe) 1 pietro.Położone w cichej spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta (1,5 km ), obok przychodnia lekarska, apteki, sklepy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Leszczynki,Gdynia

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studentka 1 roku szuka współlokatorki do mieszkania w nowo wyremontowanej kawalerce w prywatnej kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja 2 min do skm, 1 min do zkm, blisko Biedronka, stokrotka, Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym sercu Gdyni, 2 pokoje (sypialnie) + salon z aneksem kuchennym, do remontu, okna z pcv (nowe), podworko zamkniete z miejscami parkingowymi, bardzo niski czynsz 150 zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

830 000 zł110 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie-marmur, parkiet mahoniowy, gres, kominek, widoki panoramiczne na Gdynię i morze, jedno na kondygnacji w 4-rodz. kamienicy, wysoka prywatność, żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Redłowo

Redłowo,Gdynia

238 000 zł42 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie, podłogi deski sosnowe, dwie zabudowy typu komandor, zabudowa kuchni, cicha lokazlizacja, blisko morza, duży balkon z pięknym widokiem, możliwość zrobienia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, jasne mieszkanie w sąsiedztwie lasu. Okolica cicha i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana. Blisko szkoły, przedszkola, hipermarkety, sklepy. Duży salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

190 000 zł52 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wszyskie pytania dotyczące oferty proszę kierowac pod numer tel. kom.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

243 000 zł46 m² 5 282,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3- pokojowe 46 m2 z księgą wieczystą i wykupionym gruntem. Standard wykończenia: na podłodze w pokojach i przedpokoju parkiet, w łazience i wc glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, położone bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, po kapitalnym remoncie, umeblowane, czyste i zadbane. Wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w Centrum Gdyni, przy ulicy Krasickiego., wszystkie media. mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

830 000 zł110 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 110m2, słoneczne(wsch-pd-zach), w wysokim standardzie, podłogi drewniane - mahoń, marmur, gres, alarm, videodomofon, brama garażowa z napędem. Składa się z 4 pokoi-salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okoniewskiego

Śródmieście,Gdynia

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w budynku z cegły. Instalacje elektryczne i wodne zostały wymienione, ściany cekolowane. Ogrzewanie piecem kaflowym, możliwość wstawienia ogrzewania kominkowego. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament (w trakcie budowy)-super lokalizacja-cesja umowy z deweloperem Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku O podniesionym standardzie (budynek C) w zespole apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

650 000 zł92 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Pilnie sprzedam 4 pokojowe mieszkanie własnościowe w kamienicy. Idealna lokalizacja w centrum Gdyni, mieszkanie z pięknym widokiem na park Kamienna Góra, spokojna okolica. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciekawe mieszkanie godne uwagi, w centrum niedaleko ul. Świętojańskiej, blisko kolejki skm, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Pogórze,Gdynia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie składa się z trzech pokoi o wymiarach salon 19m2 ,2 pokoje po 11m2 ,kuchnia 9m2 ,łazienka 3m2 , toaleta 2m2.Balkon o powierzchni ok.7,5 m2 nasłoneczniony wraz z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Witomino,Gdynia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

MIszkanie jest bardzo ładnie położone, w bezpiecznej, czystej dzielnicy. % minut do Lasu .15 minut spacerem nad morze. 7-10 minut autobusem do centrum Gdyni. Znakomite miejsce do zycia i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

405 000 zł56 m² 7 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Słoneczne, bardzo ładnie urządzone mieszkanie z pięknym widokiem w budynku wybudowanym przez Hossę na wzniesieniu, w cenionej dzielnicy Gdyni. Mieszkanie spełnia wszelkie wymagania osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w okresie październik - połowa czerwca samodzielne mieszkanie - dwa pokoje (8m2, 15m2), kuchnia, łazienka. W jednym pokoju (sypialnia) łóżko dla dwóch osób, 2 szafy; w drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowa niższa cena - ostateczna! 2 pokoje (29,5 i 13,3) z aneksem kuchennym, garderoba (2,5), łazienka (5,2), przedpokój (6,6), duży balkon. Mieszkanie usytuowane na wysokim pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Obłuże,Gdynia

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe (2 sypialnie + salon + lazienka). Nowe budownictwo, komfortowe, umeblowane, podziemny garaż, balkon. 1600zl/mc + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowa

Orłowo,Gdynia

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne mieszkanie 57 m2 o wysokim standardzie. Znajduje się na bardzo wysokim parterze w nowo wybudowanej kamienicy 4 piętrowej. Mieszkanie 3 pokojowe, przestronne. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie na ulicy równoległej do ul:Morskiej.10min do skweru Kościuszki.Dwa duże pokoje,spora kuchnia i duża,jasna łazienka,a także długi i szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

1 300 zł69 m² 18,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

przestronne mieszkanie, duży dzienny pokój, duża łazienka, garderoba, wyposażenie: pralka, lodówka , kuchenka gaz., telewizor, pobieram kaucje w wysokości czynszu za jeden miesąc w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Mieszkanie w samym centrum Gdyni na ul. Świetojańskiej. Dwa pokoje i osobna kuchnia. Pokoje bardzo jasne okna wychodzą na wschód i zachód. W salonie kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Witomino

Witomino,Gdynia

237 000 zł42 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronny przedpokój 5,5m z wbudowanymi szafami. Na podłodze panele. Nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe (podwójne). Okna pcv. Ściany cekolowane, malowane. Możliwość zakupu sypialni wraz.