dowolna

Mieszkania nad morzem Gdynia - Lista ogłoszeń

584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

469 000 zł37 m² 12 550,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 1970 roku położone przy ulicy Powstania Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 84m2 w Gdyni na Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduję się w nowoczesnym budynku na terenie zamkniętym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kamienna Góra,Gdynia

685 000 zł54 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (54m2) blisko bulwaru gdyńskiego z pięknym widokiem na morze i panoramie Gdyni. . Mieszkanie mieści się na 7 piętrze w topowej lokalizacji Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rtęciowa

Pogórze Dolne,Gdynia

449 000 zł63 m² 7 138,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon, - oddzielna kuchnia, nowa lodówka, zmywarka, pralka, kuchenka - dwie sypialnie, - łazienka z kabiną prysznicową - osobne wc, - zabudowany korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

925 000 zł66 m² 14 015,20 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament 3-pokojowy z dużym tarasem blisko morza, gdynia Redłowo - pow. 66m2 inwestycja Altus! Doskonale skomunikowane z Centrum miasta (5 min autem), w pobliżu stacji skm (5 min pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

669 000 zł65 m² 10 319,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,83m2 z widokiem na morze w Gdyni na Babich Dołach. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku, który obecnie jest modernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie mieści się w prywatnym domu w suterenie, na terenie zamkniętym. Nieruchomość o pow. 40m2 składająca się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie mieści się w prywatnym domu na terenie zamkniętym. Nieruchomość o pow. 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atuty mieszkania : - bliskość środków komunikacji miejskiej: kolejki, autobusu, trolejbusu - z komfortowym wyjazd na główne drogowe arterie Trójmiasta - dwustronne więc doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie przy ulicy Redłowskiej w Gdyni. Znajduje się na pierwszej kondygnacji domu jednorodzinnego. Składa się z dwóch sypialni (jedna z balkonem), przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

529 999 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: 2-pokojowe Przestronne mieszkanie 51,8m2 z widokiem na morze. Mieszkanie znajduje się na 5-piętrze budynku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m2. Słoneczne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

489 999 zł47 m² 10 436,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiane przeze mnie mieszkanie jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

1 299 zł32 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z przynależnym miejscem postojowym na terenie ogrodzonym z wjazdem na pilota ( dodatkowo płatne 100 zł. ). Kawalerka jest nowa, ładna i funkcjonalna. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pok. mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56m2. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanej kamienicy z 1935 roku. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz 2-pokojowego mieszkania W dobrze skomunikowanej dzielnicy Z widokiem na morze ?! idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana dzielnica - Bardzo bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

668 944 zł42 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

848 491 zł64 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

557 000 zł42 m² 13 233,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe ( 42,09 m2 ) na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego przy ulicy Piłsudskeigo w dzielnicy Kamienna Góra. Dwupokojowe funkjonalne mieszkanie w śwetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 500 zł35 m² 42,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekonomiczne i znakomicie zlokalizowane 1-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana o powierzchni 34,97m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

2 605 467 zł105 m² 24 840 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orłowo

Orłowo,Gdynia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdynia Orłowo 48m2 3 pokojowe mieszkanie idealne do zamieszkania jak również jako inwestycja pod wynajem krótko i długo terminowy. Doskonała lokalizacja mieszkania pod każdym względem : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 75 m2, z ogromnym potencjałem, usytuowane w bardzo dobrze skomunikowanej i prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. W skład mieszkania chodzą: - duża oddzielna kuchnia - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

257 000 zł28 m² 9 036,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbane i dobrze utrzymane mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 28,44m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia i łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

46 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ładne niezniszczone 3 pokoje na 2 pietrze w 3 pietrowym blisko kolejki skm redlowo i morza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 290 000 zł147 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie komfortowe, nowoczesne, bardzo funkcjonalne. . Parkiet bukowy , ściany i sufit gładzone, wyciszone i docieplone, dwuobwodowy system ogrzewania , stolarka pokojowa i okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

sprzedam Gdynia Grabówek 3 pokojowe komfortowe nowe 80m2 + miejsce postojowe +ogródek i 80m2 taras

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w Gdyni / dzielnica Fikakowo - nowe, świeżo po remoncie wykończeniowym, w pełni umeblowane. Mieszkanie składa się z czterech pokojów, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Wielki Kack,Gdynia

1 650 zł67 m² 24,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na bardzo spokojnym osiedlu w Gdyni przy ul. Miłej. Teren posesji ogrodzony, plac zabaw dla dzieci. Bardzo dogodna lokalizacja - w pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witomino-Radiostacja

Witomino-Radiostacja,Gdynia

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe, słoneczne, ładne mieszkanie w Gdyni, o powierzchni 47 m2, na osiedlu Witomino Radiostacja. Wysoki parter w dziesięciopiętrowym wieżowcu. Okna pokoju (8,8 m2 ) i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Grabówek,Gdynia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie (52m2) zlokalizowane na 2 piętrze 5-piętrowego budynku w Gdyni na granicy Działek Leśnych i Grabówka, ul. Falista. Mieszkanie położone jest blisko centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

450 zł64 m² 7,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce w pokoju dwuosobowym (17,6 m.kw) w mieszkaniu przeznaczonym dla studentów , studentek , młodych ludzi pracujących i uczących się. Nie trzeba szukać współlokatorów. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

625 zł64 m² 9,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy (625 zł.) w CIEPŁYM mieszkaniu przeznaczonym dla studentów , studentek , młodych ludzi pracujących i uczących się. W całym nowo wyremontowanym mieszkaniu (64 m.kw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie: gdynia ul. Bema (śródmieście) 45m2, 2 pokoje, 1 rok po generalnym remoncie - wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone; internet, tv kablowa, parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

498 000 zł79 m² 6 303,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam :) przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 - pokojowe położone gdyni na ulicy bosmańskiej. Mieszkanie składa sie Z 3 pokoi 14 oraz 8 M2 I jeden jest Z przestronnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie komfortowo umeblowane i wyposażone,II pietro,nowa pralka ,lodówka,oswietlenie energooszczędne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

659 000 zł84 m² 7 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Nowe ekskluzywne mieszkanie 85 M 2 + 2 miejsca W hali garażowej+ taras+ ogródek 67 m 2 + piwnica - do zamieszkania od zaraz! nowa cena! zamiast: 759000,- tylko 659000,-! Sprzedam śliczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztumska

Działki Leśne,Gdynia

259 999 zł54 m² 4 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! mieszkanie za promocyjną cenę! - Rozpoczęła się budowa małej 8 apartamentowej kamienicy w pięknej dzielnicy w centrum na Działkach Leśnych, 50 m od lasów Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia