dowolna

Mieszkania nad morzem Gdynia - Lista ogłoszeń

583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

374 000 zł75 m² 4 993,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Czteropokojowe duże przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w Gdyni Cisowej. Lokal bardzo zadbany, słoneczny.Remont w 2011 roku. W skład mieszkania wchodzą 4 samodzielne pokoje, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią. Położone na Płycie Redłowskiej. Około 15 min. piechotą (lasem) do Bulwaru Nadmorskiego (plaża), mariny, skweru Kościuszki. W pobliżu sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

312 000 zł60 m² 5 243,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 59,5 mkw. Z dużym balkonem I podziemnym garażem, piwnicą; własnościowe bez hipoteki. Mieszkanie z oknami na południe (salon) i północ (sypialnia i kuchnia -widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wymarzona lokalizacja dla każdego, kto ceni sobie wygodę, bliskość centrum oraz wspaniały widok na Zatokę Gdańską. To 30-metrowe jednopokojowe mieszkanie na siódmym piętrze, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne,zadbane mieszkanie 45m2 w Gdyni Redłowie. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi (jeden przejściowy), kuchni ,łazienki, wc. W pokoju i kuchni parkiet. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

199 000 zł44 m² 4 512,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne,przestronne 2 pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane.Polożone z dala od główej ulicy.Nieruchomośc złożona z: salon, pokoj,przedpokój, łazienka oraz niezależna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

198 000 zł22 m² 8 959,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z wyposażeniem w centrum Gdyni Sprzedam atrakcyjną kawalerkę wraz z wyposażeniem w centrum Gdyni ul. Abrahama na 4 piętrze; stąd wszędzie jest blisko: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

234 000 zł46 m² 5 054 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Urokliwe mieszkanie z pięknym widokiem w Gdyni Pogórzu, w rozwijającej się okolicy. Mieszkanie jest odświeżone i umożliwia aranżację według Państwa potrzeb. Wyposażenie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Super lokalizacja , mieszkanie położone w dzielnicy Pogórze. Mieszkanie położone na II piętrze w budynku czteropietrowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie czynsz najmu 800 + opłaty (czynsz w zimie ok 750 zł + prąd + internet i tv 70 zł, opłaty w sezonie letnim ok 460 zł czynsz + prąd + tv/internet 70zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Klient kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Słoneczne mieszkanie dwupokojowe z południowo-zachodnia wystawą okien. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Oksywie,Gdynia

207 000 zł46 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Klient kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Słoneczne mieszkanie trzypokojowe, dwustronne. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 310 zł30 m² 43,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie dla 1 lub 2 osób, które chcą zamieszkać komfortowo, cieszyć się szybkim internetem i nie tracić czasu na dojazdy. Mieszkanie Fiołek: pełne wyposażenie pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

1 400 zł82 m² 17,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji:7 min. do skm, 3 min. do przystanku zkm, do centrum 7 min.pieszo. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki z oknem, dużej kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Klient kupujący nie płaci prowizji, prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Atrakcyjne mieszkanie do remontu! dobra lokalizacja! bez pośredników! Pięknie usytuowane mieszkanie , w samym sercu Gdyni, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeżo po remoncie mieszkanie W wysokim standardzie W rewelacyjnej lokalizacji, gdynia pogórze dolne, blisko estakady, obwodnicy, 10 minut do centrum. Mieszkanie parter domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

309 000 zł59 m² 5 264,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam trzypokojowe mieszkanie położone w pięknej części Gdyni, blisko las i plaża (ok. 100 m do morza). Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Huzarska

Redłowo,Gdynia

765 000 zł64 m² 11 953,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam luksusowy 3 - pokojowy apartament z dużym słonecznym tarasem w prestiżowej Rezydencji Huzarskiej położonej w Gdyni Redłowo, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe, umeblowane mieszkanie w Gdyni Cisowej w wieżowcu na ulicy Owsianej.Osobna i słoneczna kuchnia z kuchenką gazową oraz lodówką, na podłogach wykładziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Karwiny,Gdynia

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i Sopotem. Apartament nowoczesny funkcjonalny z duża dbałością o detale wykończenia. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

219 000 zł53 m² 4 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klient kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Słoneczne mieszkanie trzypokojowe, dwustronne z wystawą okien północno-południową. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Klient kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę na okres conajmniej 1 roku mieszkanie w Redłowie w super lokalizacji. 150 m przystanek skm, 50m autobusowy i trolejbusowy. Budynek monitorowany posiada ochronę także miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Steyera

Pogórze,Gdynia

1 750 zł67 m² 26,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu stylowe mieszkanie usytułowane w Gdyni-Pogórze, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta. Przepiękna lokalizacja na południowym skraju wysoczyzny moreny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

37 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po toksycznym remoncie.Cała instalacja wymieniona na nowa.Mieaszkanie dwu pokojowe .Oddzielna kuchnia (jasna) do remontu.Łazienka razem z wc również do remontu.Pokoje odświeżone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł109 m² 20,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super promocja! Przy umowie na rok pierwszy miesiąc 50% stawki za wszystko! Apartament 109 m2 położony na 1 piętrze budynku na terenie zamkniętym/domofon. W apartamencie 3 sypialnie 18, 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

429 000 zł74 m² 5 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie w spokojnej części Osiedla. Mieszkanie o powierzchni 74 m2 składa się z salonu, kuchni, łazienki, trzech sypialni , duży balkon , spiżarnia. W sąsiedztwie poczta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie posiada 2 duże balkony, piękny widok na morze i kamienną górę, duży przedpokój, osobno łazienka i wc, budynek w bardzo dobrym stanie, po kompleksowym remoncie, mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ciepłe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 40m2, duży pokój, balkon oraz kuchnia z aneksem. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

249 000 zł44 m² 5 608,11 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdynia 2 pokoje, blisko śródmieścia i blisko morza, w otoczeniu zieleni; około 1 km od morza, 2 km od centrum Gdyni, 5 km od Sopotu; doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem (dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę dla 1 lub 2 osób. Mieszkanie 27m2 w pełni umeblowane, wyposażone- pralka, lodówka, kuchenka, garderoba. Duża łazienka z wanną. Mieszkanie czyste, ciepłe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe,przy spokojnej ulicy,teren pod hipoteke wykupiony,kuchnia W zabudowie,przedpokój zabudowa,okna plastikowe,widok na zatokę,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W centrum gdyni.Na dłuższy okres czasu.Dla ludzi spokojnych.Przyjazne zwierzętom(w miare miłym i spokojnym, z zastrzeżeniem ras psów niebezpiecznych).Aneks kuchenny wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

205 000 zł44 m² 4 645,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 44,13 mkw okazja! - gdynia oksywie ul.ŻEGLARZY MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJI, GDYNIA OKSYWIE DOLNE, BLISKO ESTAKADY, OBWODNICY, 10 MINUT DO CENTRUM. Piękny widok Z piątego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Działki Leśne,Gdynia

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane oraz czesciowo umeblowane 3- pokojowe mieszkanie polozone jest w kameralnej dzielnicy Dzialki Lesne.Kamienica usytuowana jest nieopodal Akademii Morskiej w Gdyni w bliskim.