dowolna

Mieszkania nad morzem Gdynia - Lista ogłoszeń

584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

923 099 zł40 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja square gdynia apartamenty definiujące nowy standard luksusu Lokalizacja:** Wzgórze św. Maksymiliana, gdynia Powierzchnia:** 40,31 m Kondygnacja:** 5. piętro (ostatnie) Układ:** 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Krasickiego (bez windy), w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni Śródmieście w centrum miasta. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W gdyni orłowo Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Ogromne przeszklenia | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

605 000 zł53 m² 11 415,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, stworzone dla małej rodziny 2 plus 1 Dla kogo? Mieszkanie jest wręcz idealne dla małej rodziny 2+1, a pies będzie tu równie szczęśliwy jak domownicy. Dużo światła, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

469 000 zł51 m² 9 187,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja tylko U nas Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu na kredyt oraz przez obywateli spoza ue. 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 550 zł52 m² 49,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul. Krasickiego. Mieszkanie znajduję się na 10-piętrze w zadbanym i dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 107 000 zł53 m² 20 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Udogodnienia: reprezentacyjne lobby wejściowe, fitness, system smart home w mieszkaniach.Zrozumiałem. Opiszę tę kluczową inwestycję na Wzgórzu Św. Maksymiliana, koncentrując się na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania na wynajem w Gdyni. Niskie koszty! Bliskość Centrum Miasta! Atrakcyjny styl wykończenia! najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta o pow. 52 m2 w Gdyni przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 000 445 zł78 m² 25 489,90 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 78 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 16 | Cena: 2 000 444 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

7 500 zł90 m² 83,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski. Atuty: - apartament w sercu Gdyni w nowoczesnym budynku - przynależne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska - morze i Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogórze,Gdynia

440 000 zł38 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m z własnym ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w ciekawej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w bloku , z miejscem na parking zabezpieczonym szlabanem. Lokalizacja mieszkania na Wzgórzu świetego Maksymiliana z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Orłowo,Gdynia

1 200 000 zł61 m² 19 727,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowy apartament z dużym tarasem w prestiżowym Orłowie - ul. Klonowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60,83 m , położone w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z kawalerką na wynajem w Gdyni. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: mieszkanie położone zaledwie 5 minut pieszo do skm, szybki dojazd do Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 100 zł59 m² 69,22 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowy, luksusowo wykończony apartament na 11 piętrze w prestiżowej inwestycji Portova w Centrum Gdyni. Apartament składa się: - salonu z aneksem kuchennym ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł54 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i bardzo praktyczne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m2, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej, w świetnym punkcie komunikacyjnym - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Portowa

Śródmieście,Gdynia

636 000 zł33 m² 19 307,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Miejski komfort Z własnym ogrodem Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Gdyni - Twoje Miejsce nad Morzem! Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty zakupu mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 330 711 zł74 m² 17 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 74 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 4 | Cena: 1 330 710 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 808 204 zł75 m² 24 042,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 75 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 14 | Cena: 1 808 204 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 299 000 zł54 m² 24 024,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 599 000 zł95 m² 16 831,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Centrum Gdyni | 95 m | 15 min spacerem do morza | Idealne jako dom wakacyjny i inwestycja Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Pogórze,Gdynia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu - ogrody tesoro! Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji z dwoma miejscami postojowymi - w tym jednym zadaszonym. Przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglarzy

Obłuże,Gdynia

3 500 zł36 m² 97,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w świetnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni Chyloni. Dookoła pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie świetnie skomunikowane bardzo blisko do skm Gdynia Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł39 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 38,8m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana. Mieszkanie mieści się w budynku Atal " Modern Tower" z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 48m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana. Mieszkanie mieści się w budynku Atal " Modern Tower" z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane, zlokalizowane w centrum Gdyni, przy ulicy St Żeromskiego, zaledwie 300 m od Skweru Kościuszki i See Tower! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

450 000 zł49 m² 9 150,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2 kondygnacji 2 -piętrowej, kameralnej kamienicy (tylko 4 lokale). Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

599 000 zł56 m² 10 618,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Oksywia, bez windy do idealnego uprawiania sportów i aktywnego wypoczynku.Mieszkanie posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w sea towers o pow.45m2 z balkonem na 7-piętrze w wieży B. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren.