dowolna

Kawalerki Gdynia - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

380 000 zł26 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1 pokojowe do remontu, powierzchnia użytkowa 26 m + 9m piwnica z oknem! Najlepsza lokalizacja! Wzgórze Św. Maksymiliana. Zaledwie 15 minut spacerem do morza, bulwaru nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: kawalerka o powierzchni 26,05 m znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku z inwestycji Victoria Dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasickiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

479 000 zł24 m² 19 958,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie z widokiem - Kamienna Góra, gdynia oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż kawalerka (możliwość zakupu przez obcokrajowców) 23,96 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wyspiańskiego Mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , usytuowane na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Kawalerka (27 m2) w centrum Gdyni, obok ulicy Świętojańskiej. 10 minut pieszo do morza i głównej plaży. Ciepła i słoneczna. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie w inwestycji solano - do wynajęcia od zaraz! Gdynia Mały Kack / ul. Strzelców - idealna lokalizacja między Gdynią, a Sopotem. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

350 000 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z balkonem i widokiem na las - Gdynia Karwiny Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki położonej w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 019 000 zł31 m² 32 504 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Gdynia

349 000 zł25 m² 13 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka blisko centrum Gdyni - idealna dla singla, pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o przemyślanym układzie, położona na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem kawalerkę o powierzchni ok. 18 m . Atuty: - zwierzęta domowe są mile widziane; - nie trzeba opuszczać mieszkania podczas sezonu letniego - wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże, słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2 z osobną kuchnią- po remoncie. Sprzęt agd, meble kuchenne, armatura i sanitariaty. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

390 000 zł26 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,4 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Gdyni, przy ulicy Górnej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku bez windy, należącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Kamienna Góra,Gdynia

372 000 zł26 m² 14 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

| kawalerka | osobna kuchnia | top lokalizacja | inwestycja | gdynia wzgórze św. Maksymiliana | Przytulne mieszkanie w sercu Gdyni - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna, nowoczesna komfortowa kawalerka w doskonałej lokalizacji 8 minut pieszo do Dworca Głównego w Gdyni z dużą piwnicą i miejscem postojowym. Idealna dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 700 zł30 m² 56,61 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* gdynia Witomino ul. Wielkokacka * "witawa" *miejsce parkingowe w hali - w cenie! * Dla maksymalnie dwóch osób* lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w budynku " witawa" z 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 600 zł19 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka o pow.19m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul Warszawskiej w idealnie skomunikowanej okolicy. Idealna dla osób ceniących kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wiczlino,Gdynia

346 255 zł28 m² 12 366,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 2 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 311 650 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy! Od 8.01.2026! Po remoncie! Mieszkanie znajduje się na ul. Żeromskiego 45 w Gdyni-Śródmieściu, 3 minuty piechotą Bulwaru, 10 minut do skm. Samo serce Gdyni z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

379 000 zł26 m² 14 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W świetnej lokalizacji? Doskonale trafiłeś! atuty: - rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa - Mnóstwo zieleni w okolicy - Miejsca parkingowe przed blokiem - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Gdynia

Chylonia,Gdynia

345 000 zł26 m² 13 243,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe na koniec roku 2025 - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji - mamy także inne oferty W tej inwestycji, zapytaj O dostępność dwa pokoje już od 461.000 TYS. - kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

***gdynia centrum*** ul. ŚW. Wojciecha***spokojna okolica*** budynek Z windą *** lokalizacja: ścisłe centrum Gdyni, okolice Placu Kaszubskiego, ok. 600 m do Skweru Kościuszki i ok. 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raduńska

Chylonia,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Chyloni o powierzchni 30m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

300 000 zł24 m² 12 711,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,20 m , położona w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji południowej Gdynia - dzielnicy Wielki Kack, na osiedlu Fikakowo, przy ul. Gryfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

479 000 zł46 m² 10 368 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Gdynia Oksywie - gotowa inwestycja pod wynajem! Na sprzedaż nieruchomość przy ul. inż. Jana Śmidowicza w Gdyni, idealna dla inwestora szukającego pewnego zwrotu z najmu. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna Kawalerka 34 m2 na drugim piętrze - w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Dąbrowa w Gdyni. Umeblowane mieszkanie, świeżo po remoncie składa się z: - pokoju (21m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Chylonia,Gdynia

395 000 zł30 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 30metrów na parterze w spokojnej kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji Gdyni Chyloni. Atuty nieruchomości : - bezczynszowe - parter z użytkowaniem tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł37 m² 16 119 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Umeblowane mieszkanie w budynku z windą, parkingiem, blisko bulwaru, morza, skm i pkm. Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

610 000 zł35 m² 17 319,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Gotowe do zamieszkania Opcja inwestycyjna najmu krótkoterminowego | Centrum Gdyni | Plaża miejska | Cicha i spokojna okolica | Widok na Kamienną Górę Oferta skierowana jest do osób, pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

330 000 zł15 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta. Pełna.