dowolna

Kawalerki Gdynia - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie mieści się w prywatnym domu w suterenie, na terenie zamkniętym. Nieruchomość o pow. 40m2 składająca się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

370 000 zł27 m² 13 868,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kawalerka na sprzedaż, o powierzchni 26,68 m2, położona jest w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej części Wzgórza Św. Maksymiliana, przy ulicy Cypriana Kamila Norwida 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

1 299 zł32 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z przynależnym miejscem postojowym na terenie ogrodzonym z wjazdem na pilota ( dodatkowo płatne 100 zł. ). Kawalerka jest nowa, ładna i funkcjonalna. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz kawalerki w spokojnej cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni? Dobrze trafiłeś! atuty: - 3 min pieszo do bulwaru nadmorskiego - 10 min pieszo do skm - 1 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Falista

Grabówek,Gdynia

1 400 zł26 m² 54,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.25,7m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Redłowo,Gdynia

310 000 zł22 m² 14 103,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na ósmym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zadbana, estetyczna kawalerka Z miejscem parkingowym na posesji blisko placu kaszubskiego! Mieszkanie w ładnej, odnowionej kamienicy z windą. Lokal jasny, jednostronny, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno-pokojowy apartament W ścisłym centrum gdyni lokal: apartament składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju i łazienki. Lokal jest kompletnie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka o pow.28m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. W skład mieszkania wchodzi pokój z otwartą kuchnią z oknem, łazienka z kabiną prysznicową, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

400 000 zł27 m² 14 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo słoneczna kawalerka o pow. 26,68 m2 w odnowionym budynku mieszkalnym z lat 80-tych. Odświeżona została elewacja budynku oraz balkony. W budynku 2 cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 500 zł35 m² 42,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekonomiczne i znakomicie zlokalizowane 1-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana o powierzchni 34,97m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

257 000 zł28 m² 9 036,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbane i dobrze utrzymane mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 28,44m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia i łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pola

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

199 000 zł28 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone blisko bulwaru nadmorskiego, kamiennej Góry i III Liceum Ogólnokształcącego. Budynek zadbany, teren zielony przy bloku świetnie utrzymany. Mieszkanie czyste, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pogodna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

130 000 zł26 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyja oferta! Kawalerka w budynku 4 piętrowym. Najbardziej poszukiwane przez klientów 2 pietro. Mieszkanie z balkonem, ustawne , wystawa okien zachodnia. W sezonie grzewczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

178 000 zł19 m² 9 518,72 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

-polecamy, okazja - okazja - słoneczna kawalerka W ścisłym centrum gdyni! przy skwerze kościuszki! wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja! zadbane mieszkanko o powierzchni 18,7m2 położone na 8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie dla wymagających klientów Lokal znajdujący się na znanym gdyńskim , nowym osiedlu Fikakowo. Do mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze prowadzi czysta i przestronna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pola

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

209 000 zł28 m² 7 359,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone blisko bulwaru nadmorskiego, kamiennej Góry i III Liceum Ogólnokształcącego. Budynek zadbany, teren zielony przy bloku świetnie utrzymany. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

800 zł22 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący nie płaci prowizji! Mieszkanie 1 pokojowe ( kawalerka ) z balkonem na III piętrze. Do wynajęcia dla 1 - 2 osób. Dostępne za około tydzień. Minimalny okres najmu wynosi 6 miesięcy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

120 000 zł26 m² 4 566,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie położone w ocieplonym budynku, odnowiona elewacja. Zadbana klatka schodowa. Pokój ok. 15 m2, na podłodze mozaika parkietowa. Z pokoju wejście do kuchni.Okna kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka na 5 piętrze w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Redłowska Kaskada. Kompletnie urządzona i wyposażona. Aneks kuchenny z rozsuwanymi drzwiami (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

budynek lata 60-te, bez windy, centrum miasta, słoneczne, ciekawe mieszkanie, możliwość własnej aranżacji, powierzchnia w Kw to 37,5m2, duży pokój /21/ powiększony o powierzchnię /5/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż, 37m, możliwość zmiany aranżacji na dwa pokoje, jasna i przestronna kuchnia, fajna lokalizacja, w pobliżu przystanki autobusowe, sklepy, przedszkole, przychodnia, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

125 000 zł26 m² 4 756,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka do wynajęcia w samym Centrum miasta. Mieszkanie zadbane, schludne i bardzo ciepłe. Świeżo po remoncie.Urządzone i wyposażone. Nowiutka, wyremontowana łazienka Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

131 000 zł26 m² 4 984,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka, jasny pokój, nieumeblowany. Kuchnia w pełni umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc, kabina. Mieszkanie w dobrym punkcie, blisko środków komunikacji miejskiej, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Kawalerka o powierzchni 34m2 w dzielnicy Grabówek w Gdyni przy ulicy Morskiej (obok Akademii Morskiej). Mieszkanie usytuowane jest na 3-piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie komfortowo umeblowane i wyposażone,II pietro,nowa pralka ,lodówka,oswietlenie energooszczędne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2 piętro z windą pokój 20 metrów kuchnia z oknem łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Gdyni, po kapitalnym remoncie, duży pokój ok. 25 m2 z oknem od strony południowo-zachodniej oraz kuchnia z oknem (zabudowana na wymiar ze sprzętem agd - piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

- uwaga - kawalerka z widokiem na morze - doskonała lokalizacja, ścisłe centrum miasta, skwer Kościuszki, blisko portu jachtowego, teatru Muzycznego, szerokiej plaży, bulwaru nadmorskiego, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa

Orłowo,Gdynia

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- polecamy - atrakcyjna lokalizacja, gdynia Orłowo, spokojne i zaciszne miejsce, dużo zieleni,blisko do komunikacji /kolejka, autobus, trolejbus/. Do wynajęcia spora kawalerka, samodzielne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wymarzona lokalizacja dla każdego, kto ceni sobie wygodę, bliskość centrum oraz wspaniały widok na Zatokę Gdańską. To 30-metrowe jednopokojowe mieszkanie na siódmym piętrze, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

198 000 zł22 m² 8 959,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z wyposażeniem w centrum Gdyni Sprzedam atrakcyjną kawalerkę wraz z wyposażeniem w centrum Gdyni ul. Abrahama na 4 piętrze; stąd wszędzie jest blisko: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa

Orłowo,Gdynia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 310 zł30 m² 43,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie dla 1 lub 2 osób, które chcą zamieszkać komfortowo, cieszyć się szybkim internetem i nie tracić czasu na dojazdy. Mieszkanie Fiołek: pełne wyposażenie pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

850 zł25 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieduże, ale bardzo przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum , świeżo po remoncie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka w jasnej glazurze z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Harcerska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

149 000 zł23 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta objęta promocją 0 % prowizji dla kupującego. Mieszkanie 23m2 pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznice. Słoneczne, ustawne wymienione okna na pcv. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

144 000 zł26 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Bardzo przytulne, ładne i zadbane mieszkanie położone w Chylonii , bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej (autobus, trolejbus, skm), w pobliżu Dom Towarowy, biedronka, tesco, obi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pogodna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

145 000 zł24 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

- polecamy! - promocja do 31.07.2013! - KORZYSTNA CENA! - JAKOŚĆ! - DODATKOWO KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCY!- BARDZO ŁADNA KAWALERKA! - budynek lata 70-te, solidnie ocieplony,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij