dowolna

Kawalerki Gdynia - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Grabówek,Gdynia

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta tylko teraz! Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 m2 położone na 4 piętrze. Dwa balkony. Bardzo dobra komunikacja! - 10 minut spacerem do skm - 10 minut spacerem do Uniwersytetu Morskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Karwiny,Gdynia

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Dzień dobry, mam na sprzedaż słoneczną kawalerkę w Gdyni, przy ulicy K. K. Baczyńskiego. Powierzchnia mieszkania to 33 m2 znajduję się na 3 piętrze. Możliwość zrobienia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

697 500 zł23 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Idealna Inwestycja! Wysoka Stopa Zwrotu! Do Sprzedania idealny apartament 5 min do morza widok na las. Apartament na kamiennej górze!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

- atrakcyjna 2-pokojowa kawalerka w centrum Gdyni, gotowa do wprowadzenia. - również na biuro - Spokojna lokalizacja - budynek w podwórzu. Pokoje częściowo umeblowane /do uzgodnienia/, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania/kawalerki o powierzchni 38,2 metrów kwadratowych, usytuowanego na drugim piętrze eleganckiego pięciopiętrowego apartamentowca na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

885 000 zł84 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie atuty: - świetna lokalizacja w samym centrum Gdyni - mieszkanie po remoncie - nowe instalacje - niskie opłaty - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o pow. 32m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Śląskiej, usytuowaną na III piętrze kamienicy po kapitalnym remoncie. Mieszkanie ma odrębną umeblowaną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

499 000 zł34 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana *** 1-pokojowe *** Oddzielna kuchnia *** Niski budynek *** Doskonała lokalizacja Lokalizacja : ul. Batalionów Chłopskich, budynek w otoczeniu zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

275 000 zł16 m² 16 871 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka po remoncie znajdująca się w Gdyni na Chyloni. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lubawska

Chylonia Nowa,Gdynia

240 000 zł17 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka | dobra lokalizacja | spokojna okolica | pod inwestycję | gdynia chylonia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka na Witominie w cichej i spokojnej okolicy. W pełni wyposażona(lodówka,piekarnik,pralka,internet itp.). Cena 2000 zł + kaucja 2000 zł oraz opłata za prąd według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pomorska

Śródmieście,Gdynia

349 000 zł17 m² 20 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż o niedużym metrażu w dobrej lokalizacji Gdyni. Mieszkanie o pow. 17 m2 zlokalizowane w bloku mieszkalnym na parterze w III piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w domu Do wynajęcia samodzielny pokój w domu 3 - pokojowym położonym przy ul. Powstania Styczniowego na Gdyńskim Redłowie. Każdy pokój zamykany na klucz. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

285 000 zł16 m² 17 484,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka po remoncie znajdująca się w Gdyni na Chyloni. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Geskiego

Leszczynki,Gdynia

385 000 zł26 m² 14 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

> zaciszna okolica z rewelacyjną komunikacją < z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, już odebranego od deweloper. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Przedstawiamy państwu uroczą kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 30 m2 z aneksem kuchennym lazienka podstawowe wyposazenie pralka lodowka. mieszkanie na parterze w domu bez czynszu administracyjnego. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno - pokojowe mieszkanie gdynia grabówek blisko akademii morskiej mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 24m2, które usytuowane jest na IV piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Witomino,Gdynia

489 000 zł38 m² 12 767,60 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz lub idealne pod wynajem krótkoterminowy, które mieści się na 3 piętrze 13-piętrowego budynku kompleksu mieszkalno -usługowego witawa, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

300 000 zł22 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Śródmieściu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

305 000 zł27 m² 11 380,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: - 1pokoje : pokój dzienny + jasna kuchnia - łazienka razem z wc, wyposażona w kabinę prysznicową - Okna plastikowe - 3 piętro w 4 piętrowym budynku ( bez windy ) - Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Morskiej mieszkanie: lokal o powierzchni 36 m2 składa się z salonu, oddzielnej kuchni, garderoby, przedpokoju oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł24 m² 66,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od końca maja Ustawna, przytulna położona kawalerka położona w odrestaurownej kamienicy w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie stanowi otwartą przestrzeń z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni ok 31 m2, zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Lesczczynki przy ul. Gen. Orlicz Dreszera. W pobliżu przystanek autobusowy, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Witomino,Gdynia

319 000 zł26 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W mio casa kawalerka W atrakcyjnej lokalizacji witomina Spokojna i atrakcyjna lokalizacja, której zaletą jest bliskie położenie: -3 km stacja skm Redłowo -4 km stacja Wzgorze Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł44 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

1-pokojowe mieszkanie o pow. 44,33m2 w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w dobrze utrzymanym budynku z windą z 1990r. W skład mieszkania wchodzi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 100 zł27 m² 78,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do natychmiastowego najmu! Przedmiotem oferty jest wynajem przytulnej kawalerki położonej w pasie nadmorskim w Gdyni. Osiedle tuż przy Gdyńskim bulwarze. Duży pokój z sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią i balkonem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji *blok ocieplony, klatka schodowa po remoncie *w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Geskiego

Leszczynki,Gdynia

389 000 zł26 m² 14 790,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Super inwestycja na strzeżonym osiedlu Bernardowo Park w Gdyni. Istnieje możliwość przejęcia najmu ze sprawdzonym od 3 lat najemcą. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 29,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Geskiego

Leszczynki,Gdynia

389 000 zł26 m² 14 790,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Nieruchomości: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37 m , zlokalizowana w samym sercu Śródmieścia Gdyni. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią zlokalizowane przy ulicy Wachowiaka w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie składa się z pokoju ( sypialni), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

409 000 zł31 m² 13 331,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Tylko W mio casa! do zamieszkania, bez nakładów finansowych! kawalerka W cichej dzielnicy wielkiego kacka! Mieszkanie położone jest przy ulicy Starodworcowej. Zadbane mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

819 000 zł78 m² 10 548,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 ogromne pokoje, do remontu -> idealna przestrzeń dla dużej rodziny lubiącej przestrzeń lub dla inwestora planującego podzielić mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

882 800 zł56 m² 15 795,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe Apartamenty typu Premium położone tuż nad morzem nieopodal Mariny w Gdyni. Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko zakorzeniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Tylko u nas! Kawalerka o powierzchni 27 m2 na parterze w pożądanej dzielnicy Wz.Św. Maksymiliana w Gdyni. Budynek to apartamentowiec z 1991r. z którego mamy przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 zł27 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem przytulnej kawalerki położonej w pasie nadmorskim w Gdyni. Osiedle tuż przy Gdyńskim bulwarze. Duży pokój z sofą, stołem jadalnianym oraz telewizorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestronna kawalerka W centrum gdyni Z widokiem na morze mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Chyloni o powierzchni 38m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz przedpokój.