dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł59 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem od zaraz. Gdynia Śródmieście mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie do 6 osób (może być dla pracowników firmy). Centrum Gdyni, atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Pogórzu graniczącym z Gdyńską dzielnicą Pogórze. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

2 900 000 zł84 m² 34 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół kameralnych Apartamentowców w Gdyni Orłowie na ulicy Króla Jana III to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

834 000 zł60 m² 13 993,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie o powierzchni 60 m2 jest unikatowe. - położenie na wysokiej czwartej kondygnacji, czego konsekwencją jest wyjątkowe doświetlenie wnętrza i nadzwyczajny widok na wierzchołki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

635 000 zł102 m² 6 225,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 ( całkowita ponad 100 m2) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej. W okolicy są sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

530 000 zł45 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: - klimatyczne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Wiczlino - Ogród - spokojna okolica i rozwinięta okolica - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

519 000 zł46 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciepłe, przytulne, jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,20m2 znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku mieszkalnego, oddanego do użytku w 2000 roku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cisowa,Gdynia

489 000 zł46 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu cis w Gdyni Cisowej! Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł31 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na najem okazjonalny małe, przytulne mieszkanie o pow. 31,10 mkw. Blisko Akademii mw. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Górze, oferujemy słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze dobrze utrzymanej kamienicy z lat pięćdziesiątych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Karwiny,Gdynia

499 999 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gdynia - Karwiny - Gryfa Pomorskiego. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 + 4m2 balkon. Istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju w salonie. Lokal znajduje się na 3 piętrze, 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 67 metrów. Bardzo dogodna lokalizacja. Riviera 5 minut spacerem, wsaib 3 minuty spacerem, bardzo łatwy dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

305 000 zł23 m² 13 260,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23 m2 w Gdyni wzg.św.Maksymiliana. Mieszkanie mieści się na parterze w topowej lokalizacji przy ul. Bp, dominika. Nieruchomość idealnie nada się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 898 000 zł92 m² 20 630,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis oferty: oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 4 pokojowy apartament. Mieszkanie zaprojektowano w stylu modern classic. Łączy to, co najlepsze z tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - wysoki standard, - mieszkanie w samym sercu Gdyni, - w najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru mieszkanie: na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kamienna Góra,Gdynia

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

al. marsz. Piłsudskiego - miejsce doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem zarówno dla posiadaczy samochodów, jak i osób preferujących komunikację miejską.15 min spacerem zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

565 000 zł63 m² 8 985,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV! 63 m2 / 3 pokoje / Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem! Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 62,5 m , położone na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - Śródmieście Gdyni przy ulicy Świętojańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

945 000 zł61 m² 15 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Gdynia Śródmieście słynie z okazałej modernistycznej architektury, ulicznych murali, piaszczystej plaży miejskiej i przystani jachtowej Marina Gdynia. Przy molo Południowym mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł47 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne, od właściciela. Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Piłsudskiego 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| inwestycja | gdynia śródmieście | 3 pokoje | Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe własnościowe w Gdyni Centrum sprzedam super lokalizacją, mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

328 000 zł43 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w IV piętrowym bloku mieszkalnym z lat 60-tych w Gdyni na Chyloni. Na powierzchnię 42,59 m składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cisowa,Gdynia

595 000 zł53 m² 11 131,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

759 000 zł63 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

579 000 zł40 m² 14,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana, to najbardziej pożądana lokalizacja. Spokojna dzielnica zapewniająca szybki dojazd do centrum - 5 min oraz bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej: autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

948 415 zł58 m² 16 448,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nadmorski klimat, gęste lasy i bliskość centrum sprawiają, że mieszka się tu ekskluzywnie i komfortowo. Położenie Redłowa w sąsiedztwie najważniejszych punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 313 821 zł85 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Karwiny,Gdynia

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

810 334 zł71 m² 11 350,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferuję 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, gotowe do odbioru w IV kwartale 2022. Inwestycja położona jest w malowniczej części Gdyni w otoczeniu Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65 metrów. Bardzo dogodna lokalizacja. Riviera 5 minut spacerem, wsaib 3 minuty spacerem, bardzo łatwy dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

380 000 zł56 m² 6 797,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m2 znajdujące się w dzielnicy Pogórze w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - 3 niezależnych pokoi - łazienki - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

530 000 zł50 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

| inwestycja | 3 pokoje | gdynia śródmieście | blisko skm I pkp | Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni ul. Wójta Radtkego 34. Powierzchnia mieszkania 50,5 m2 + piwnica 3,5 m2. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| 3 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | kamienica | wysoki standard | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

670 788 zł48 m² 13 856,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferuję 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, gotowe do odbioru w IV kwartale 2022. Inwestycja położona jest w malowniczej części Gdyni w otoczeniu Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 500 000 zł94 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Znajduje się na II piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Fort Forest w niezwykle szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Śródmieście,Gdynia

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - zaprojektowane i wyremontowane pod nadzorem architekta, - mieszkanie w samym sercu Gdyni, - w najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru, - widok z okien na.