dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - świetna lokalizacja - Blisko centrum - Dobrze skomunikowane, - bliskość terenów zielonych, - po remoncie - Gotowe do wprowadzenia - Bezczynszowe mieszkanie: mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cisowa,Gdynia

397 000 zł47 m² 8 375,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

- bez prowizji - - polecamy - doskonałe położenie! - Centrum dużego, cenionego osiedla Gdynia Cisowa - w pobliżu wszelkie udogodnienia: centrum handlowe Tesco, sklepy, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

949 000 zł89 m² 10 662,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 4- pokojowe z dwoma łazienkami, garderobą oraz przestronnym tarasem na sprzedaż. Atuty osiedla: gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

572 830 zł47 m² 12 187,90 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpieczna lokata kapitału w nowy lokal na wynajem Jesteśmy autoryzowanym partnerem sprzedaży tej inwestycji. Posiadamy również inne lokale inwestycyjne w tym budynku. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

570 000 zł58 m² 9 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Gdyni przy ul. Świętojańskiej o pow.53,91 m2. Mieszkanie znajduje się w zadbanym 5-piętrowym budynku z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

348 000 zł37 m² 9 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z potencjałem, blisko Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Z przyjemnością oferuję do sprzedaży przytulne, słoneczne mieszkanie, dające możliwość własnej aranżacji. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 zł35 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na wynajem oferujemy kawalerkę, mieszczącą się na wysokim parterze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie, a zlokalizowanym na terenie gdyńskiej dzielnicy Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie z niesamowitym widokiem na panoramę miasta, las i zatokę! Zlokalizowane w spokojnej okolicy z pełnym zapleczem usługowo-handlowym w odległości ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

579 678 zł47 m² 12 333,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

647 928 zł72 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo! Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu nietuzinkową nieruchomość znajdującą się w dobrze rozwijającej się dzielnicy Gdynia Chwarzno. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

595 777 zł48 m² 12 412 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mały Kack,Gdynia

918 000 zł80 m² 11 447,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Duże, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Z komórką lokatorską. Z miejscem w hali garażowej /za dodatkową opłatą 29 tys./. Zakup obowiązkowy. Możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

360 000 zł40 m² 9 022,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, wykończone dwupokojowe mieszkanie w Gdyni w bardzo dobrej lokalizacji. Mam przyjemność przedstawić nieruchomość 39,90 m2 na 3 piętrze do zamieszkania od zaraz. Bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, świeżo wykończone mieszkanie w Gdyni w bardzo dobrej cenie. Bardzo dobrze skomunikowane, niedaleko skm. Mam przyjemność przedstawić nieruchomość 53 m2 na 1 piętrze do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

899 000 zł76 m² 11 813,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w centrum Gdyni, blisko morza, a za razem mieć możliwość wyjścia na spacer do lasu to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 297 000 zł118 m² 10 991,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo jasne, 4-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z widokiem na panoramę Gdyni oraz widokiem na morze. Mieszkanie już na etapie budowy powstało z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokoła

Wiczlino,Gdynia

910 000 zł95 m² 9 604,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjna nieruchomość w niskiej zabudowie wśród terenów zielonych Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal bliskość szkoły/przedszkola zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

600 000 zł70 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Niepowtarzalna oferta- mieszkanie do remontu i własnej aranżacji Gdynia Działki Leśne Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

760 000 zł65 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie Gdynia ul. Kapitańska. Piękne, słoneczne mieszkanie 65 m2 po gruntownym remoncie. Położone na 3. piętrze 4 piętrowego budynku. Pokoje przestronne, ślicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Gdynia Działki Leśne, to dzielnica miasta położona najbliżej ścisłego centrum. Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne ( strona wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wiczlino Ogród,Gdynia

699 000 zł75 m² 9 331,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie marzeń z podwyższonym sufitem - przestrzeń, unikalny styl i wysokiej jakości wykończenie pod klucz dla nowego właściciela! Odkryj mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

876 336 zł75 m² 11 684,50 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Mały Kack,Gdynia

1 195 000 zł73 m² 16 340,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu w Gdyni, urządzone przez architekta wnętrz, gotowe do zamieszkania Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych prestiżowa lokalizacja wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

1 400 000 zł94 m² 14 851 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apartament 3 pokoje na I piętrze - 2 tarasy z widokiem na panoramę okolicy, hala garażowa, komórka Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cisowa,Gdynia

368 000 zł40 m² 9 292,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy ustawne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i samodzielną garderobą. Budynek w otoczeniu zieleni, oddalony od ulicy Morskiej, obok znajduje się plac zabaw i dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia Centrum,Gdynia

355 000 zł44 m² 8 081,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z balkonem widok na panoramę miasta. Blisko komunikacja miejska oraz sklepy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość obiektów rekreacyjnych dobra ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

389 900 zł43 m² 9 139,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Chylońskiej. Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 37,43m2 składa się z salonu, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

449 000 zł53 m² 8 503,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Gdynia, ul. Benisławskiego, niepowtarzalny widok na port! Mieszkanie zlokalizowane blisko gdyńskiego portu, gwarantuje obłędny widok o każdej porze dnia! W lokalu przeprowadzono kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

679 000 zł102 m² 6 656,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 ( całkowita ponad 100 m2) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej. W okolicy są sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Leszczynki,Gdynia

360 000 zł40 m² 9 058,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu mieszkanie po generalnym remoncie na 6 piętrze w wieżowcu z windą. Oddzielone jest od głównej klatki korytarzem prowadzącym do 4 mieszkań, zamykanym na klucz. Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa! 10 min spacerem na plażę! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację 2pokojowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

480 000 zł42 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomosci: przedmiotem sprzedaży jest piękne, słoneczne mieszkanie położone przy ulicy Narcyzowej na gdyńskim Witominie. Mieści się na 9 piętrze w 10-pietrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

2 100 zł42 m² 49,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od maja, bardzo atrakcyjne 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,13 m2, mieszczące się na parterze w bardzo dobrze skomunikowanej części gdyni na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

675 000 zł48 m² 13 972,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa oferta W biurze mio casa nieruchomości! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację 3pokojowego mieszkania położonego w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sędziowska

Orłowo,Gdynia

615 000 zł33 m² 18 865 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oak hill nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z pożądanych lokalizacji w Trójmieście w Gdyni Orłowie, wykończony w naturalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamienna Góra,Gdynia

927 000 zł93 m² 9 989,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

3 pokoje | kamienica | kominek | prestiżowa lokalizacja | 500M do morza lokalizacja: nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji jaką jest Kamienna Góra w Gdyni. Charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

864 362 zł80 m² 10 804,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karwiny,Gdynia

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na wynajem oferujemy trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na czwartym piętrze budynku mieszkalnego, wzniesionego w niskiej zabudowie i zlokalizowanego na terenie gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze Górne

Pogórze Górne,Gdynia

410 000 zł56 m² 7 360,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Pogórze Górne! Lokal mieszkalny o powierzchni 55,7 m2 usytuowany jest na 4 piętrze i składa się z: - przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

604 679 zł48 m² 12 597,50 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

531 596 zł47 m² 11 310,50 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022