dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

530 ogłoszeń

1 144 800 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W prestiżowej dzielnicy W gdyni Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 63,60 m2 (18.000 zł / m2 ) Cena: 1.144.800 zł. Informacje na temat nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32,80 m² 12 774,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 32,8 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdynia przy ul. Kruczkowskiego. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46,99 m² 9 980,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie prywatne. Pośrednikom nieruchomości dziękuję proszę nie dzwonić. Posiadam doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Możliwość współpracy z pośrednikiem reprezentującym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Widnej w Gdyni, w dzielnicy Witomino. To propozycja dla osób, które szukają przytulnego i dopracowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 099 000 zł77 m² 14 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Duże 4-pokojowe mieszkanie z 2ma balkonami, bardzo blisko morza w centrum Gdyni! Dla ciebie lub pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się 10 min od morza w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63 m² 10 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Millennium Nieruchomości prezentuje: wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

6 750 zł87 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament na Wynajem - Styl, komfort i Bliskość Morza Marzysz o mieszkaniu, które zachwyca niebanalnym stylem i najwyższą jakością wykończenia? Ten wyjątkowy apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 633 230 zł71,01 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł26 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na - kwatery pracownicze , Centrum Gdyni ul. Plac Kaszubski. Bardzo dobra lokalizacja zarówno ze względów komunikacyjnych - łatwy dojazd komunikacją miejską do całego Trójmiasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 136 000 zł125,44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 przy ul. Pionierów Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Budynek i klatka schodowa bardzo zadbane. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł113,64 m² 12 935,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie | Apartament-loft | Powierzchnia użytkowa 113,64 m | 5 pokoi Potrzebujesz więcej miejsca? Posiadanie domu Cię przeraża, bo nie chcesz kosić trawnika, martwić się elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł60,80 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,80 m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Szafranowej na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa: 60,80 m2 (bez uwzględnienia skosów).

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w trakcie generalnego remontu, które już wkrótce będzie gotowe do zamieszkania. Lokal zostanie wykończony w spójnym, nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,88 m² 14 302,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz niepowtarzalną lokalizację w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37,80 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 37,8m 2 znajdujące się w Witominie przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Karwiny. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,60 m² 10 504,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w pepper house wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W gdyni - obłuże | słoneczne | gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł77,13 m² 7 001,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m2 znajdujące się w portowej części miasta Gdyni - Oksywie. Lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkiej infrastruktury miasta, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,53 m² 11 798,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,53 m , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,60 m² 11 303,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,6 m , idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest ustawne, ciche i posiada oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł70,13 m² 14 116,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! 70 m po generalnym remoncie | 3 pokoje | Gdynia Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,50 m² 10 277,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stylowe 3 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy- znikome opłaty! Gdynia Cisowa. Możliwość dokupienia garażu wolnostojącego za 75 000 ( nie obligatoryjnie) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,60 m² 12 718,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku z windą, na cenionym osiedlu Komandorskie Wzgórze w Gdyni Oksywie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 134 zł43,68 m² 13 899,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację mieszkania pokazowego (zdjęcia). Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim. Główne atuty: - doskonała lokazlizacja (więcej informacji poniżej), - gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł93,80 m² 18 113,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 122 zł49,36 m² 20 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksus I komfort W sercu redłowa! Kontakt:   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Ta prestiżowa inwestycja w Gdyni Redłowie, łączy nowoczesny design, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,40 m² 9 437,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdyni Obłuże przy ulicy Stanisława Kosko. Lokalizacja Obłuże to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferowane jest funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na drugim piętrze w kameralnej, cichej kamienicy w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł89,24 m² 14 007,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2015 roku. Nieruchomość o powierzchni 89,24 m , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł21 m² 97,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Świętojańskiej 137 w Gdyni, które zapewni Ci wygodne życie w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,62 m² 18 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- bez prowizji dla kupującego - okazja - polecamy - doskonała, topowa lokalizacja! - Gdynia, ul. Żeromskiego 7 - Nowoczesny, modernistyczny apartamentowiec - wyjątkowe mieszkanie - położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem Gdynia Witomino w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Najważniejsze atuty: - atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, rozwijającej się części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , które składa się: - przedpokój - salon z aneksem kuchennem - pokój - łazienka mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł142,20 m² 15 822,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie blisko centrum gdyni oraz plaży, dwie księgi wieczyste, są to dwa połączone mieszkania na tym samym piętrze. Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 142,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 733 zł38,20 m² 11 092,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienki oraz balkon 4,50m2. Dobra inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.