dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 049 zł31,35 m² 27 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 799 039 zł122,21 m² 31 086,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 854 033 zł69,30 m² 26 753,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł56,76 m² 9 645,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (55,30 m pow. użytkowa + pow. ścian 1,46 m = 56,76 m ) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

703 372 zł66,59 m² 10 562,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 548 zł69,46 m² 18 421,36 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 056 848 zł46,88 m² 22 543,69 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 790 zł53,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji M3 Projekt. To propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i wysoki standard wykończenia, a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 955 zł33,71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44 m² 18 634,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 000 zł57,26 m² 15 578,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł38 m² 10 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w super miejscu, z super widokiem na Zatokę Gdańską od portu północnego, plaże Sopotu i Orłowa a Trójmiasto jest jak na dłoni. Położenie w stosunku do stron.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe osiedle Welocity Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,79 m, położone na nowoczesnym osiedlu Welocity,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

517 893 zł36,73 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w inwestycji mieszkaniowej w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

520 890 zł49,79 m² 10 461,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na kwiecień. W ofercie 2 lub 3 pok. mieszkanie w Gdyni: kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers | Gdynia Śródmieście Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m2, zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł64,42 m² 10 850,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł86,55 m² 21 941,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny apartament o powierzchni 86,5 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Gdyni - Orłowie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 300 zł42,63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł78 m² 93,59 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 610 zł40,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł65 m² 9 723,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46,99 m² 21 259,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Śliczne, kompletnie wyposażone i umeblowane mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana w jednym z najnowszych budynków.