dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

539 000 zł45 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie w idealnym miejscu! Gdynia od lat przyciąga mieszkańców nowoczesnym stylem życia, rozwiniętą infrastrukturą i bliskością natury. Wśród jej dzielnic szczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno,Gdynia

1 089 000 zł83 m² 13 079,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 4 pok., Gdynia, Janki Bryla, właściciel Sprzedajemy nasze przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,26 m , idealne dla rodziny. Znajduje się ono na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 290 000 zł76 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty Przestronny i komfortowy apartament położony w otulinie lasu. Bliskość infrastruktury miejskiej, komunikacji oraz ciche, spokojne, zielone otoczenie tworzą to miejsce wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie miasta! Bardzo blisko lasu. Może być również wykorzystywane jako gabinet lub biuro. Lokal usytuowany w jednej z najlepszych części Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum gdyni W nowoczesnym budynku Z windą - gdynia ul. Batorego 9 mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2, zlokalizowane jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament o powierzchni 55 mkw składający się z 2 pokoi i łazienki w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Gdyni - inwestycji Portova Invest Komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament o powierzchni 55 mkw w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Gdyni - inwestycji Portova Invest Komfortu, zlokalizowanej u zbiegu ulic Węglowej, wendy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

665 000 zł53 m² 12 551,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w naszej ofercie! Zachodnia ekspozycja! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury i pięknej przyrody. Zobaczcie ten wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Fort Forest (gdynia Chwarzno-Wiczlino) przy ul. Czesława Niemena. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 095 000 zł96 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 Nieruchomość podzielona na dwa odrębne mieszkania w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Mieszkaj i/lub zarabiaj na wynajmie! Apartamentowiec powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fleszarowej-Muskat

Karwiny,Gdynia

754 000 zł52 m² 14 564,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jedyny taki widok. Mieszkanie dla miłośników natury. Dwu pokojowy apartamencik z przepięknym tarasem z widokiem wyłącznie na las. W oddali widoczne morze za oknem cisza , spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

855 000 zł46 m² 18 587 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 46m2, w skład którego wchodzi: - salon z wyjściem na Loggie i pięknym widokiem na panoramę miasta - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 200 000 zł79 m² 78 481 zł/m²

 

Piętro:26/31

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: piętro 25+ Najwyżej położone w północnej Polsce mieszkanie na sprzedaż. Niezagrożony widok na morze. System inteligentnego domu z możliwością sterowania z dowolnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

690 000 zł57 m² 12 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Wiczlino Ogród zbudowane przez znanego i cenionego Trójmiejskiego Developera Hossa. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowo, przy ul. Janusza Korczaka. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

799 000 zł62 m² 12 926,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury i pięknej przyrody. Zobaczcie ten wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

499 000 zł35 m² 14 339,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do morza, punktów handlowych i usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

589 000 zł41 m² 14 376,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Sokółka Zielenisz w budynku wybudowanym przez renomowanego dewelopera Hossa. Wygodne mieszkanie o powierzchni 41m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

899 000 zł59 m² 15 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament z dwoma kameralnymi tarasami - Inwestycja Nadmorskie Tarasy Przedstawiam Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 59,46 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu dewelopera atal o pow. 41m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 097 000 zł96 m² 11 386,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 Nieruchomość podzielona na dwa odrębne mieszkania w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Mieszkaj i zarabiaj na wynajmie! Apartamentowiec powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

314 999 zł27 m² 11 585,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

740 000 zł38 m² 19 483,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania z bezpośrednim widokiem na morze! Lokal położony na osiedlu Moniuszki w Gdyni. Budynek 10cio piętrowy. Lokal położony na ostatnim piętrze! Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąsowicza

Grabówek,Gdynia

1 188 000 zł77 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożny apartament w inwestycji "toro" , która powstaje w niedalekiej odległości od Śródmieścia Gdyni , ulicy Wąsowicza 8. Apartament: prezentowany, narożny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

890 000 zł71 m² 12 465 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogrodem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 71,4 m , zlokalizowanego przy ul. Janki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Redłowo,Gdynia

1 390 000 zł81 m² 17 224,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: apartament w prestiżowym budynku Redłowska Kaskada, zlokalizowanym przy ulicy Legionów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej nadmorskiej dzielnicy Gdynia Redłowo, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 139 000 zł76 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament narożny w prestiżowej lokalizacji! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Fort Forest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Grabówek,Gdynia

720 000 zł60 m² 12 040,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gdynia grabówek trzypokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, w otulinie lasu. Mieszkanie jedyne takie w okolicy! Zapraszam do kontaktu i po więcej szczegółów. Atuty: * wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł38 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadbane, ustawne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (zabudowa kuchni na wymiar, ze sprzętem agd: lodówką, płytą ceramiczną, pralką, piekarnikiem), na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | od zaraz | gdynia leszczynki | Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni Leszczynki przy ul. Wiejskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji - w pobliżu bulwaru nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

2 290 000 zł73 m² 31 203,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywny apartament, prestiżowa lokalizacja - Nowe Kolibki, gdynia Orłowo i tylko 15 minut spacerem do plaży. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

579 726 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w urokliwej, zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji - w pobliżu bulwaru nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł38 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

403 545 zł34 m² 11 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup już dzisiaj, a płatnośc rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 64 m2. Dwa osobne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz duży balkon. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

540 256 zł54 m² 9 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym budynku, ze słoneczym balkonem i filtrami powietrza w standardzie - idealne rozwiązanie dla alergików (filtry z membraną z nanowłókien zabezpieczają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 400 000 zł90 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz przestronnego, stylowego mieszkania z własnym ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 90 m z równie dużym ogrodem (90 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

847 704 zł82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,51 m2 (78,43 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.