dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

882 800 zł59 m² 15 000,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko zakorzeniony w tożsamości Gdyni. Znajdzie się tu 77 apartamentów o różnorodnych układach od 1 do 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 560 000 zł104 m² 14 966,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta W mio casa! 2- poziomowy Apartament z widokiem na zatokę bałtycką! Lokalizacja: gdynia, ul.Chwarznieńska Lokalizacja w dobrze skomunikowanej z centrum i położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 58m2 w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne osiedle "apartamenty na Polanie". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej architekturze. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

831 667 zł71 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 71,40 m2 (69,30 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica cieszy się licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

690 000 zł72 m² 9 596,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prezentowana nieruchomość mieście się na parterze. Na pow. ponad 70m2 są 3 pokoje. Salon z wyjściem na balkon (ok 18m2), 2 sypialnie (ok 15/8m2), łazienka (4,8m2), wc (1,4m2). Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

999 525 zł58 m² 17 150,40 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Duża loggia 14,27 m2. Bardzo blisko morza. Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż i wygodę życia, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Jest również doskonałe jako lokata kapitału, pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

1 769 089 zł74 m² 24 030 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blisko lasu | Blisko morza | Blisko centrum lokalizacja W reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa powstaje inwestycja dedykowana miłośnikom życia blisko natury oraz centrum miasta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

2 799 000 zł114 m² 24 464,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: wspaniała dla osób ceniących życie w sercu miasta z jego urokami i dostępnością do wszystkich przyjemności jakie oferuje przestrzeń miejska. Osób zwracających uwagę na wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3 Pokojowy Apartament na Kameralnym Osiedlu Apartamenty na Polanie Przedstawiam Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 58 m2 usytuowane na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chwarznieńska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 560 000 zł104 m² 14 965,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 104.24 m2 z widokiem na las i Zatokę Gdańską Apartament: Nieruchomość znajduję się na ostatnim, szóstym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

899 000 zł64 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dla kogo: nowoczesny apartament dla osób ceniących komfort życia i przestrzeń, a także dla rodzin z dziećmi. Lokalizacja: apartament zlokalizowany na kameralnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 590 000 zł104 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jedyny taki dwupoziomowy apartament z widokiem na las i Zatokę dostępny w Trójmieście. Wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru wnętrzu dodaje duże okrągłe okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 050 000 zł96 m² 10 898,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( jedna część wykończona, gotowa do zamieszkania lub wynajmu tj. salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

694 294 zł64 m² 10 851,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak pcc - 2%. Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską, panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 151 000 zł62 m² 18 642,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żeromskiego w Gdyni wyróżniajace się eleganckim, modernistycznym stylem. Mieszkanie jest pięknie doświetlone, z południowo- wchodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

570 620 zł51 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,56 m2 na pierwszym piętrze. Idealne na dla niedużej rodziny, pary pracującej zdalnie lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie o pow. 50,56 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo urządzone, gotowe do szybkiego wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy ul. 3 maja. W najbliższym sąsiedztwie plaża miejska, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

590 000 zł64 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z wielkim sentymentem wystawiam na sprzedaż ognisko domowe męża. Mieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Karwiny 1 co oznacza, że jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł65 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na styku lasu i Śródmieścia Gdyni, przy ulicy Kieleckiej powstała inwestycja Silva, invest Komfortu - dewelopera znanego z wysokich standardów wykończenia. Ta cicha lokalizacja wkomponowana we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

660 000 zł55 m² 12 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość położona w Gdyni Redłowie jest doskonałą inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy lub idealnym miejsce do życia dla ludzi, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 oddzielnych pokoi, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł97 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

919 000 zł66 m² 13 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dużym, przynależnym ogrodem (144 m2) zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 473 650 zł120 m² 45 500 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dysponujemy ekipą remontową, która sprawnie i w niedalekim terminie wykona remont pod dowolny projekt. Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela - przedsprzedaż 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Idealna lokalizacja - 250 metrów od skm Gdynia Leszczynki, przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

598 000 zł49 m² 12 204,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis srzedam bezpośrednio, bez prowizji. (biura nieruchomości, agenci, doradcy itd. proszę nie dzwonić!) Nowoczesne, wyremontowane i całkowicie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetnie skomunikowane dwustronne mieszkanie o pow. 63m2, w skład którego wchodzi przestronny salon z otwarta kuchnia, sypialnia, dodatkowy pokój do aranżacji (nadaje się na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

630 000 zł58 m² 10 862,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe z garażem i balkonem - Gdynia, dąbrowa Lokalizacja: - adres: gdynia, dąbrowa, ul. Lubczykowa - Bliskość obwodnicy Trójmiejskiej, szkół, przedszkoli i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m położone jest w bardzo dobrej lokalizacji, około 1,5 km od obwodnicy trójmiejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż parter domu w Gdyni- wiczlino, znajdujący się przy ul. Pańskiej. Ogromnym atutem nieruchomości jest własny, niezalezny, pięknie utrzymany, 300-metrowy ogród. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

720 000 zł82 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 82,5 m2, położonego na osiedlu "zamek" od dewelopera Hossa, przy ulicy Chabrowej w Gdyni. Prezentowana nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

949 600 zł67 m² 14 091,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję przestronny apartament, zaledwie 300 m od morza. Lokalizacja inwestycji urzeka niezwykłym charakterem. Wszechobecna sztuka uliczna miesza się tu z modernistyczną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

560 000 zł67 m² 8 358,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe w Gdyni, cisowa - Idealne dla Rodzin Oferujemy przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na parterze zadbanego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty Wygodne, urządzone w naturalnym barwach mieszkanie trzypokojowe w niedalekiej odległości od plaży ,ścieżek rowerowych i kompleksowej infrastruktury. Duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

535 000 zł61 m² 8 770,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, bardzo słoneczne (południe i zachód), położone na 1 piętrze w budynku z 1980 roku, zlokalizowane w Gdyni, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

590 000 zł46 m² 12 715,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 46,4 m2, zlokalizowanego dogodnej lokalizacji śródmieścia, naprzeciwko hali targowej, blisko skm. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

1 032 500 zł56 m² 18 473,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w centrum Gdyni, w nowoczesnym budownictwie oraz w bliskiej odległości od morza i najważniejszych punktów miejskiego życia? Na sprzedaż mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

2 299 000 zł100 m² 22 953,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! wyjątkowe mieszkanie w willowej dzielnicy Gdyni na Kamiennej Górze! Zapraszamy do zakupu tego niezwykłego mieszkania, które oferuje wyjątkowy komfort życia w kameralnym otoczeniu, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

1 001 100 zł56 m² 17 912 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024