dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wiczlino,Gdynia

1 249 000 zł90 m² 13 862,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w naszej ofercie! Oszczędność 26000 zł! Kupujący nie płaci pcc! Sprzedający wystawia fakturę vat! Sokółka Zielenisz Na Stoku to wyjątkowe osiedla z wyjątkową przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 700 zł63 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Po generalnym remoncie 3-pok.mieszkanie w przyjemnej okolicy w Gdyni na Karwinach z widokiem na zieleń. Mieszkanie o pow.63,13m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 190 000 zł78 m² 15 295,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni blisko 78 metrów kwadratowych, usytuowanego na czwartym piętrze eleganckiego pięciopiętrowego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 002 208 zł65 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, duża inwestycja deweloperska w Gdyni. Szeroki wachlarz mieszkań do wyboru. Doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. Wszelka niezbędna infrastruktura w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 899 000 zł64 m² 29 671,90 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nad morzem, przy plaży i marinie jachtów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje na oksywiu W gdyni Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni Oksywie. Atuty: - dwustronne mieszkanie - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Stare Obłuże,Gdynia

667 533 zł67 m² 9 963,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wygodne mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji na ulicy Sucharskiego w Gdyni Obłuże. Ulica z trzech stron otoczona lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

625 000 zł70 m² 8 955,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetnie skomunikowane z Trójmiastem 3 pokojowe mieszkanie! To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym, przytulnym mieszkaniu z dostępem do wszystkich udogodnień w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 350 000 zł94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: apartament położony jest w samum centrum Gdyni - miejscu, gdzie splatają się morskie tradycje i miejski pęd życia. Blisko centrum, morza, blisko miejskich atrakcji i wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 170 000 zł66 m² 17 679,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie w inwestycji "apartamenty Conrada" na Małym Kacku Apartament o wysokim standardzie wykończenia. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta budynek: lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyńskiej dzielnicy Witomino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 070 000 zł64 m² 16 797,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | nowe budownictwo | blisko skm | piękny widok | gdynia redłowo | miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni Redłowo, położone na 5 piętrze budynku dewelopera Margo z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

497 500 zł38 m² 13 092,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chyloni o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym wieżowcu na 11-piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 3-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

997 000 zł52 m² 19 012,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,44m2, zlokalizowanego w samym sercu Gdyni, przy ulicy Władysława IV, 38b. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Obłuże Górne,Gdynia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 na 4 piętrze, położone przy ul. Dąbka 69 w Gdyni. Blok bez windy.Lokal przeszedł remont o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

655 469 zł55 m² 11 863,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj pośród terenów zielonych z dostępem do tętniącego życiem osiedla! W ofercie 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 55,25m2 składającego się z : Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł85 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 - 3 pokojowe ( 85 m2 ) z balkonem na drugim piętrze kamienicy czteropiętrowej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne przy ulicy Warszawskiej. Tylko U nas! Tereny dzisiejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaruskiego

Wiczlino,Gdynia

699 000 zł56 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na osiedlu Patio Róży Chwarzno-Wiczlino w Gdyni. Atuty : - zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie, - słoneczne i ciepłe, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

664 000 zł68 m² 9 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - widok z balkonu na piękną zieleń, - dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

479 000 zł48 m² 9 943,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz idealnego miejsca do życia lub inwestycji? Oto propozycja, która spełni Twoje oczekiwania Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Lubawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

639 000 zł61 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 3 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze w 3-piętrowym budynku przy ulicy Ledóchowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 170 000 zł62 m² 18 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie w Centrum Gdyni Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w stanie deweloperskim, usytuowanego w nowej inwestycji Żeromskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

850 000 zł56 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży oferuję 3-pokojowe, mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące się w szczególnym - historycznym centrum Gdyni, jednocześnie 'schowane' w głębi zabudowy, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 (zgodnie z pomiarami - w kw 68m2) zlokalizowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku zbudowanego w latach 30 XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni Cisowa przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie! pomagamy na każdym etapie transakcji. Gdynia ul. Leopolda staffa! mieszkanie dwustronne! od zaraz! duża piwnica I balkon! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 48 m , zlokalizowane w Gdyni Chyloni przy ul. Rozewskiej. Mieszkanie składa się z trzech osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Leszczynki,Gdynia

730 944 zł68 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Mieszkania znajdującego się w budynku o wysokim standardzie oraz doskonałym połączeniu komunikacyjnym. Autobus 170 metrów od inwestycji, 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w jednej z topowej lokalizacji na mapie Gdyni. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego, oddzielnej kuchni oraz dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

920 000 zł60 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z widokiem na morze i las.Bardzo dobrze skomunikowany ,blisko sklepy szkoly i srodki transportu Zaprojektowany przez architekta ,jasne i wysokie Do mieszkania nalezy komorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

812 218 zł73 m² 11 058,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentacja tylko w sobotę 13.07. Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się w Gdyni w Orłowie. Gotowe do wprowadzenia. Posiada balkon i komórkę lokatorską. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Kolibki,Gdynia

7 000 zł69 m² 101,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest piękny, nowy Apartament o pow. 70m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród - 2 Sypialnie - Garderoba - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

615 000 zł60 m² 10 231,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Witam, oferuję piękne 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w samym centrum Gdyni, na granicy Wzgórza Św. Maksymiliana oraz Śródmieścia. To niewiarygodne, ale pomimo tego, że jest to Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Międzytorze,Gdynia

2 050 000 zł72 m² 28 472 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zachwycający, przestronny apartament o powierzchni 72m2, zlokalizowany w samym sercu Gdyni, w ekskluzywnej inwestycji Portova. To miejsce o wyjątkowym charakterze oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 080,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica| wyposażone | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Portowa

Śródmieście,Gdynia

1 950 000 zł71 m² 27 464,80 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji portowa. Apartament o powierzchni 71 m2 składa się z : - aneksu kuchennego , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica |gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 244 000 zł161 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowo, przy ul. Janusza Korczaka. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wiczlino,Gdynia

789 000 zł65 m² 12 138,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! To nie jest zwykły apartament. To prawdziwy dom rodzinny, który emanuje dobrą energią, ciepłem i promieniami słońca głaszczącymi pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 419 478 zł85 m² 16 686 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa / 85 m2, 3 pokoje / Stan deweloperski do własnej aranżacji / Panoramiczne okna / Luksusowo urządzone powierzchnie wspólne /.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij